Manchester City – Lyon | 1:3 (kon.) |
Libiš – Vltavín | 0:6 (kon.) | | | Motorlet – Meteor | 1:0 (kon.) | | | Brandýs n/L – Domažlice | 2:4 (kon.) |
Kladno – Benešov | 5:6 (kon.) | | | Dvůr Králové – Ústí n/O | 0:3 (kon.) | | | Libčany – Chlumec n/C | 0:7 (kon.) |
Slaný – Hostouň | 1:2 (po pr.) | | | Kolín – Pardubice | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Mar. Lázně – Karlovy Vary | 0:6 (kon.) |
Kosmonosy – Aritma | 0:0 (odl.) | | | Chomutov – Povltavská | 1:3 (kon.) | | | Březová – Zbuzany | 3:2 (kon.) |
Letohrad – Chrudim | 0:0 (odl.) | | | Velvary – Dobříš | 5:1 (kon.) | | | Velké Hamry – Vlašim | 0:2 (kon.) |
Beroun – Žižkov | 0:4 (kon.) | | | Náchod – Hr. Králové | 0:6 (kon.) | | | Vysoké Mýto – Zápy | 4:3 (po pr.) |
Srbice – Sokolov | 3:0 (kon.) | | | Most/Souš – Králův Dvůr | 2:0 (kon.) | | | Český Brod – Písek | 1:1 (5:4 po pen.) |
Trenčín – Žilina | 2:4 (kon.) | | | Trnava – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | Ružomberok – Sereď | 0:0 (kon.) |
Dunajská Streda – Nitra | 6:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 3:0 (kon.) |
Kroměříž – Rosice | 2:2 (kon.) | | | D. Benešov – Vrchovina | 0:2 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 1:1 (3:5 po pen.) | | | Slovácko – Hr. Králové | 3:1 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 1:2 (kon.) | | | Slovácko – Hr. Králové | 1:1 (6:5 po pen.) |
B. Bystrica – Trebišov | 6:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Šamorín | 3:0 (kon.) | | | Púchov – Bardejov | 3:0 (kon.) |
Podbrezová – Slovan Bratislava U21 | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Dubnica | 2:0 (kon.) |
Karviná – Třinec | 1:1 (kon.) | | | Admira Praha – Ústí n. L. | 0:0 (odl.) | | | Hartberg – Ostrava | 1:4 (kon.) |
Sturm Graz – Opava | 1:1 (kon.) | | | Rapid – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Jablonec – Jihlava | 2:1 (kon.) |
Admira – Slovácko | 3:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Dukla Praha | 1:3 (kon.) |
Olomouc – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Brno | 1:2 (kon.) |
Nový Jičín – Třinec B | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Dětmarovice | 1:1 (kon.) | | | Frýdlant n/O – Heřmanice | 4:0 (kon.) |
konec
Sokol Srbice
3:0
(2:0)
FK Baník Sokolov
Zdeněk Brizgala
Branky:
3. Švábenský, 8. Egrt (pen.), 51. Kasal
Rozhodčí: D. Plzák – M. Trojan, L. Šimeček
Diváci: 400
Karty: 76. Martykán (SBI), 81. Švábenský (SBI) – 81. Hackl (SOK)
Neproměněná penalta:
Sokol Srbice:
Šlégr – Pimpara, Jelen (C), Švábenský (89. Kordule), Vitner – Stibor, Batelka (66. Hlavačka), Kasal, Martykán – Švábenský, Egrt (86. Havlík)
Náhradníci: Luger – Bikár, Kordule, Hlavačka, Khaur, Jahnel, Havlík
Trenér:
FK Baník Sokolov: Dvořák – Krlička (55. Dotzauer), Čermuš, Kursa, Fišer (68. Ptáček), Kovář, Procházka (C) (55. Hackl), Frič (55. Stockner), Šulc, Horvát, Holík (75. Földeš)
Náhradníci: Fiala, Dotzauer, Hackl, Földe, Stockner, Ptáček, Dubnický
Trenér:
Náhradníci: Luger – Bikár, Kordule, Hlavačka, Khaur, Jahnel, Havlík
Trenér:
FK Baník Sokolov: Dvořák – Krlička (55. Dotzauer), Čermuš, Kursa, Fišer (68. Ptáček), Kovář, Procházka (C) (55. Hackl), Frič (55. Stockner), Šulc, Horvát, Holík (75. Földeš)
Náhradníci: Fiala, Dotzauer, Hackl, Földe, Stockner, Ptáček, Dubnický
Trenér:
Rozhodčí: D. Plzák – M. Trojan, L. Šimeček
Diváci: 400
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Procházka, přichází Hackl.
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Krlička, přichází Dotzauer.
Autorem branky je DANIEL KASAL.
Srbice jinak hrají Ústecký krajský přebor.
Dobrý vstup domácího celku do utkání, když penaltu proměnil DENIS EGRT.
Autorem branky je ADAM ŠVÁBENSKÝ.