Sevilla – Manchester Utd. 2:1 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (1:1)
Manchester United
Neděle 16.08.2020, 21:00 • RheinEnergieStadion (Kolín n. R.) • Evropská liga • Semifinále

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (23:03:50)

Fauly: 13:16

Je konec, z vítězství 2:1 nad Manchesterem United a z postupu do finále Evropské ligy se raduje Sevilla! Zápas přitom začal pro United výborně. Už v sedmé minutě byl faulován ve vápně Rashford a kopala se penalta, kterou suverénně proměnil specialista na pokutové kopy Bruno Fernandes. Sevilla ale dál pokračovala ve své tradiční hře využívající křídelní prostory a po jedné takové akci se dočkala vyrovnání, když ve 26. minutě Regulión nádherně vyzval ke skórování Susa. Druhý poločas začal tlakem United, ale Greenwood, Martial a Pogba své šance nevyužili, Sevillu podržel výbornými zákroky Búnú. Sevilla naopak využila jediné chyby v obraně United a Luuk de Jong po centru Munira v 78. minutě rozhodl zápas. V závěru už si Manchester žádné šance nevypracoval.

90+7

90+6
    Martialovi se nepovedlo v pokutovém území nic vymyslet a ještě poslal na trávník Navase. Tomu se samozřejmě na nohy vůbec nechce.

90+5
    Na druhé straně mohl Luuk de Jong vybojovat rohový kop a s tím i čas pro svůj tým, ale neudělal to, takže znovu míří dopředu Manchester,

90+5
    Z levé strany centroval Timothy Fosu-Mensah, ale jeho přetažený centr ve vápně znovu nikoho nenašel.

90+4
    Matův centr z levé strany byl velmi špatný, míč zamířil přesně do náručí brankáře Búnúa.

90+3
    De Jong se ocitl v ofsajdu, hrát tak budou opět moci hráči Manchesteru.

90+3
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mason Greenwood, přichází Odion Ighalo.

90+2
    United sice dostali míč do vápna Sevilly, ale pak došlo k nedorozumění Maty a Martiala a míč skončil v zámezí.

90+1
    Nastavovat se bude dlouhých šest minut, takže Manchester ještě může žít v naději o finále.

90
    Tentokrát si na zadní tyči dobře nabíhal střídající James, ale ani on na míč nakonec nedosáhl.

89
    Centr United z levé strany na zadní tyč byl velmi nepřesný, takže Sevilla bude rozehrávat od branky a spěchat nebude.

88
    Manchesteru se zatím nedaří dostat Sevillu pod tlak. A konec druhého poločasu se už neúprosně blíží.

87
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Nemanja Gudelj.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Juan Mata.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Brandon Williams, přichází Daniel James.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Aaron Wan-Bissaka, přichází Timothy Fosu-Mensah.

86
    A žlutou kartu si prohlédl také Munir.

86
    Žlutou kartu dostává Harry Maguire za faul uprostřed hrací plochy.

85
    Fernando podstoupil souboj s Fernandesem a Portugalec skončil ve vápně na zemi. Rozhodčí se rychle spojil s kolegou u videa a pak jasně ukázal, že penalta to nebude. A je to správné rozhodnutí.