Ararat-Armenia – Omonia Nikósie 0:1 (po pr.) | Molde – KuPS 5:0 (kon.) | Flora – FK Sūduva 1:1 (2:4 po pen.)
Celje – Dundalk 3:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Tirana 0:2 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Riga FC 2:0 (kon.)
Ferencváros – Djurgården 2:0 (kon.) | Budućnost Podgorica – Ludogorec 1:3 (kon.) | Connah's Quay – FK Sarajevo 0:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Fola 2:0 (kon.) | Floriana – Kluž 0:2 (kon.)
Molde FK
5:0 (2:0)
Kuopion Palloseura
Středa 19.08.2020, 18:00 • Molde Stadion, Molde • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Molde FK celkem jednoznačně vyhrává tento zápas. V prvním poločase vstřelilo dvě branky, ve druhém přidalo další tři. Šest střel na branku vyslal hostující celek, ale měl velké problémy s přesností střelby. Domácí brankář Linde udržel čisté konto. (20:00:46)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 5:9.

90+3

90+3
    Udoh se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí v náruči brankáře soupeře.

90+2
    Savolainen byl faulovaný Haugenem, a tak budou mít rozehrávku fotbalisté hostujícího celku.

90
    Purje se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.

89
    Molde právě vstřelilo branku!
    V samotném závěru druhého poločasu se prosazuje domácí celek znovu. Tentokrát po přihrávce Hestada pálil přesně ERLING KNUDTZON. Asistence: Hestad.

87
    Domácí celek navyšuje své vedení, prosazuje se čtvrtý hráč Molde. Tentokrát gólmana Virtanena prostřelil MARCIS PEDERSEN.

87
    Sedmi minut se budou tři minuty.

86
    Nissilä se probojoval do střelecké pozice, zajímavou střelu zastavil Linde. Následně zakončoval také Udoh, ale minul branku.

85
    Aursnes znovu rozehrával rohový kop, ale jeho spoluhráči nedokázali vymyslet nebezpečnější akci před brankou soupeře.

84
    Rohový kop pro domácí. Aursnes centroval před branku, obrána si poradila jen za cenu dalšího rohu.

82
    Domácí Hestad se dostal do zajímavé střelecké pozice, brankář Virtanen míč dokázal v cestě do sítě zastavit.

82
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Wolff Eikrem, přichází Christensen.

81
    Hosté nic nevzdávají, bojují Nissilä se propracoval do střelecké pozice, ale pálil vedle.

80
    Deset minut hry a nějaké nastavení nás dělí od konce tohoto zápasu. Domácí fotbalisté vedou o tři branky.

78
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

77
    Domácí zkoušeli rychle přenést hru, ale Omoijuanfo byl nachytaný v postavení mimo hru.

75
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Brynhildsen, přichází Knudtzon.

Jan Prošek

Branky: 26. Hestad (Eikrem), 37. Eikrem (Haugen), 65. Omoijuanfo, 87. Pedersen, 89. Knudtzon (Hestad)

Karty:   46. Ellingsen (MLD)

Molde FK: Linde – Wingo (70. Pedersen), Sinyan, Ellingsen, Haugen – Aursnes, Hussain – Eikrem (82. Christensen) – Brynhildsen (75. Knudtzon), Omoijuanfo, Hestad
    Náhradníci: Craninx – Christensen, James, Kitolano, Knudtzon, Pedersen, Ulland-Andersen

Kuopion Palloseura: Virtanen – Savolainen, Manga, Pirttijoki, Tomas (72. Vartiainen) – Pennanen, Boateng, Nissila – Sale (70. Purje), Rangel (70. Udoh), Niskanen
    Náhradníci: Riihimaki – Heinonen, Nissinen, Purje, Saxman, Udoh, Virtiainen

Rozhodčí: Markham-Jones, Edwards, Bryant