Ararat-Armenia – Omonia Nikósie 0:1 (po pr.) | Molde – KuPS 5:0 (kon.) | Flora – FK Sūduva 1:1 (2:4 po pen.)
Celje – Dundalk 3:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Tirana 0:2 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Riga FC 2:0 (kon.)
Ferencváros – Djurgården 2:0 (kon.) | Budućnost Podgorica – Ludogorec 1:3 (kon.) | Connah's Quay – FK Sarajevo 0:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Fola 2:0 (kon.) | Floriana – Kluž 0:2 (kon.)
FK Budućnost Podgorica
1:3 (1:2)
PFK Ludogorec Razgrad
Středa 19.08.2020, 20:00 • Gradski Stadion Podgorica • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Bulharský šampion splnil v Podgorici povinnost a zajistil si postup do dalšího předkola Ligy mistrů.
    Svěřenci Pavla Vrby měli zápas od počátku pod kontrolou, Souza nastřelil hned po půldruhé minutě tyč a po chybě domácí obrany je Marín dostal v 11. minutě snadno do vedení. To navýšil z trestného kopu Tchibota, jenže Černohorci se ještě dokázali vzchopit. Zanedlouho vstřelil kontaktní gól hlavou Ćuković a vyrovnání znemožnil mladičkému Bojovićovi brilantním zákrokem dos Santos.
    Druhý poločas za úrovní prvního dějství výrazně zaostal, hosté kontrolovali těsný náskok a bez šancí se hrálo až do 93. minuty, kdy po standardce z vlastní půlky hřiště zpečetil výsledek Souza. (21:58:03)

Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 20:19.

90+4
    90+3. Cauly SOUZA - 1:3

90+3
    Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
    Jorge Intima si přebral křížný pas na pravém křídle a jeho přihrávku zužitkoval z velkého vápna bez přípravy CAULY SOUZA. Střela jen pleskla k tyči.

90+3
    Vujačićův náběh na dlouhý výkop domácího brankáře zastavuje zdvižený praporek pomezního.

90+1
    Špatně kopnutý Mirkovićův přímák odhlavičkoval z vlastní šestnáctky Santana.

90
    Vrbovy svěřence dělí od postupu ještě čtyři nastavené minutky.

90
    Mirkovićovu ránu hosté zblokovali, při dorážce však podrazil Gusmão nedaleko rohu velkého vápna Ivanoviće a Ludogorec musí vyhlásit stav nejvyšší pohotovosti.

89
    Jankov vybojoval míč důrazným napadáním u rohového praporku. Přes Souzu se dostala meruna k Badjimu, který střelou k tyči protáhl brankáře Miloše Dragojeviće.

87
    Rozběhnutého Santanu zastavil skluzem Sekulić. bulharský mistr vhazuje a posouvá hru blíže soupeřově brány.

86
    Budućnost se nadechla k náporu. Metr vedle levé razgradské tyče však skočila také Vujačićova hlavička z prostoru penaltové značky.

85
    Vujačić nalevo přebral dlouhý aut a uvolnil na středu Ivanoviće. Ten chtěl ještě posunout míč lépe postavenému Djuričkovićovi, který však bránu v dobré pozici netrefil.

85
    Ještě jedna změna v sestavě Ludogorce Razgrad: místo Bernarda Tekpeteye vbíhá na plac Jorge Intima.

82
    Střídání v mužstvu Budućnosti Podgorica: pro dnešek dohrál Miloš Raičković, nahradil ho Dejan Zarubica.

81
    Trestný kop se kuriózně stočil až k praporku a domácí budou po odrazu o něj vhazovat.