Velvary – Liberec B 1:0 (kon.) | Živanice – Zbuzany 1:2 (kon.) | Ústí n/O – Bohemians B 1:0 (kon.)
TJ Slovan Velvary
1:0 (1:0)
Slovan Liberec B
Sobota 22.08.2020, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Jan Havránek rozhodl svou přesnou střelou v závěru prvního poločasu o výhře domácího celku nad rezervou Liberce. Libereckým se vyrovnat nepodařilo, a tak do ČFL vstoupily úspěšně. (18:54:21)

90+1

90+1
    Jedna minuta navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik mnut se bude nastavovat.

90
    Velvary rychle rozehrávaly od své branky.

89
    Volný kop rozehrávají fotbalisté Liberce na své polovině.

85
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Patrik Furmánek, přichází Nguen Bao Luong.

85
    Žlutou kartu dostává Bao Luong Nquen (TJ Slovan Velvary).

83
    Žlutou kartu dostává (FC Slovan Liberec B).

83
    Liberecká obrana rozehrává od své branky, ale Velvary rychle vybojovaly míč. Do střelecké pozice se nedostaly.

82
    Liberecká rezerva nic nevzdává a pokouší se dostat do výraznější šance, ze které by mohla ohrozit branku domácího celku.

81
    Dostáváme se do poslední fáze zápasu, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

79
    Liberečtí fotbalisté se po delší době usadili na útočné polovině, propracovali se až do předbrankového prostoru, ale zakončit se jim nedařílo.

77
    Velvary se pohybovali na útočné polovině, ale zakončit nedokázali. Naopak vybojovali vhazování poblíž půlící čáry. Jen těžko se domácí dostávají přes obranu soupeře.

76
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Jakub Daněk, přichází Tomáš Polyákl.
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Matěj Ptáček.

76
    Žlutou kartu dostává Andriy Yuzvak (FC Slovan Liberec B).

75
    Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek se pohybuje na polovině soupeře.

73
    Liberec díky dobré hře na polovině soupeře vybojoval rohový kop. Ale do výraznější šance se hostující celek dostat nedokázal.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté stále vedou o jednu branku. Na rohové kopy vedou Velvary 4:2.

68
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře a pokouší se něco vymyslet. Liberecká obrana si dobře poradila a defenziva vybojovala balon.

66
    Liberecký brankář vykopával od své branky, domácí se rychle dostali k míči, ale obrana soupeře si dokázala s akcí poradit.

64
    Směr hry se rychle přesunul, a tak sledujeme útočnou akci Velvar.

64
    Směr hry se otočil, byl to Liberec kdo se po rychlé akci středem dostal před branku soupeře, ale obrana Velvar byla pozorná.

62
    Velvary vybojovali vhazování na polovině hrací plochy, marně se pokouší dostat do výraznějších šancí.

60
    Liberečtí fotbalisté vybojoval vhazování na útočné polovině, následně pokračovali v zajímavé akci. Obrana domácích ale zapracovala dobře a dokázala si poradit.

58
    Sledujeme klidnější hru ve druhém poločase, aktivnější jsou domácí fotbalisté, ale schází jim přesnost a klid v zakončení.

57

56
    Po klidnější pasáži se domácí fotbalisté dostali před branku soupeře, ale svůj útok nedokázali zakončit výraznější střelou.

52
    Liberec se delší dobu pohyboval na území soupeře, ale vybojoval jen volný kop.

50
    Brankář Velvar rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

49
    Liberec rozehrává volný kop poblíž půlící čáry. Následně se hosté propracovali blíž k brance.

47
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře, vybojoval volný kop na polovině soupeře, ale vypálit nedokázal.

46
    Utkání pokračuje druhým poločasem.

46

45+2

45+2
    Žlutou kartu dostává Libor Drozda (TJ Slovan Velvary).

45
    Dvě minuty uvidíme navíc.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43
    Fotbalisté Velvar měli k dispozici volný kop, následně pokračovala jejich útočná snaha, ale obrana Liberce míč rychle získala.

42
    Po nepovedené akci hostujícího celku končí míč v moci brankáře Velvar. Ten bude vykopávat od své branky.

41
    Velvary vybojovaly volný kop a následný útok.

41
    Žlutou kartu dostává Vít Kratochvíl (FC Slovan Liberec B).

40
    Liberečtí fotbalisté rychle rozehráli od své branky.

38
    Velvary právě vstřelily branku!
    Domácí celek se dostává do vedení v době, kdy se chýlí konec prvního poločasu. Prosazuje se JAN HAVRÁNEK.

37
    Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, rohový kop pro Velvary.

35
    Žlutou kartu dostává Kristian Michal (FC Slovan Liberec B).

35
    Liberecká obrana překazila akci soupeře, míč dostala až na polovinu, ale pak si pomohla faulem. Míč tak mají domácí.

33
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat celek do střeleckých pozic.

33
    Akce byla zakončení rychlou střelou, která končí mimo branku. Vykopávat od své branky bude brankář Hasalík

32
    Domácí fotbalisté se pohybovali na polovině soupeře, centr před branku zblokovala obrana za cenu rohového kopu.

31
    Liberec vymyslel zajímavou akci, která končí střelou mimo branku. Vykopávat bude brankář Měsíček.

30
    Půlhodiny hry je pryč, zatím platí nerozhodný stav, více ze mají poslední minuty domácí fotbalisté.

29
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jakub Rubeš, přichází Patrik Furmánek.

28
    Další střelecký pokus si připsal domácí celek, ale brankář Hasalík dokázal míč udržet před brankovou čárou.

26
    Domácí fotbalisté drží míč na své polovině, postupně se probojovali až do střelecké pozice, ale obrana odehrála míč na autové vhazování.

24
    Liberečtí kontrolují hru a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře.

20
    Dvacet minut hry je pryč, na nějakou výraznější šanci zatím čekáme.

20
    Velvary vybojovali míč po souboji na polovině hrací plochy, a pak se propracovali do pokutového území soupeře.

19
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.

17
    Z nějakých pětadvaceti metrů vypálil jeden z hostujících hráčů, rána končí vedle branky. Měsíček bude vykopávat.

17
    Rychle se Liberec prokombinoval na útočnou polovinu, ale k výraznější šanci se propracovat nedokázali.

16
    Liberecký brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro rozehrávku na obránce, kteří rozehrávají od své branky.

15
    Výsledkem je rohový kop pro Velvary, ale obrana si dokázala poradit. Následně hráči útočícího celku faulovali, a proto hraje Liberec.

14
    Velvary se propracovali na útočnou polovinu hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.

10
    Hostující defenziva si dokázala poradit s akcí soupeře a rychle otočila směr hry.

9
    Krátce po rohovém kopu Liberce jej budou zahrávat také fotbalisté Velvar. Ti následně vybojovali volný kop ze střední vzdálenosti.

8
    Do výraznější šance se Liberec propracovat nedokázal.

8
    První rohový kop zápasu vybojovala rezerva Liberce.

7
    Hostující fotbalisté mají územní převahu, kombinují na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet.

6
    Liberečtí vhazují na útočné polovině, jejich akce pokračuje dál.

5
    Sledujeme klidnější pasáž hry, míč nyní kontrolují hostující fotbalisté.

4
    Domácí hráči se probojovali ke střele na branku, ale liberecký Hasalík si dokázal poradit a rychle rozehrál.

3
    Velvary vybojovaly rozehrávku poblíž poloviny hrací plochy.

3
    Domácí fotbalisté se nyní prokombinovali na útočnou polovinu soupeře.

1
    Hostující fotbalisté se dostali do šance, ale míč končí i brankáře Velvar, který bude vykopávat od své branky.

1

Zápas brzy začne.

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Tenkl, Kafka, Valenta, Vopat (C), Pihrt, Havránek, Rubeš, Drozda, Chábera, Luong
    Náhradníci: Majtaník – Ptáček, Duong, Furmánek, Stárek

FC Slovan Liberec B: Hasalík – Bína, Yuzvak, Kosdek, Kazda, Yu Kanghyun, Kratochvíl, Daněk, Michal, Nešický, Dvořák
    Náhradníci: Polyák – Kim, Knobloch, Winkler, Zvěřina, Hnízdil

Rozhodčí: Langmajer – Kubec, Cihlář.

Mírným papírovým favoritem jsou fotbalisté Velvar.

Liberec B v posledním přípravném zápase nestačil na Varnsdorf 2:4, naopak Velvary vyhrály generálku nad Dobříší 5:1.

V rámci soutěže ČFL proti sobě tyto kluby nastoupily dvakrát. 10. srpna 2019 vyhrála rezerva Liberce 1:0 díky brance Hyun Yu Kanga, a pak Velvary 1:0. Dvořák proměnil pokutový kop.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky českého klubového fotbalu. V tomto zápase ČFL B proti sobě nastoupí TJ Slovan Velvary a FC Slovan Liberec B.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.