Alkmaar – Plzeň 3:1 (po pr.) | Karabach – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Celje – Molde 1:2 (kon.)
FK Sūduva – Maccabi Tel Aviv 0:3 (kon.) | Loko Záhřeb – Rapid 0:1 (kon.) | Ludogorec – Midtjylland 0:1 (kon.)
Dinamo Brest – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | Legia – Omonia Nikósie 0:2 (po pr.) | Kluž – Dinamo Záhřeb 2:2 (5:6 po pen.)
Young Boys – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Celtic – Ferencváros 1:2 (kon.)
Legia Varšava
0:2 (0:0)
Omonia Nikósie
Středa 26.08.2020, 20:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo
    107. THIAGO - 0:2

107
    Omonia Nikósie právě vstřelila branku!
    Kypřané svůj náskok zvyšují a už jsou velmi blízko k postupu do třetího předkola LM! Ernest Asante předvedl na pravém křídle skvělý sprint, při kterém nadýchaným centrem uvolnil na hranici malého vápna THIAGA. Křídelník hostů už měl jednoduchou práci, hlavou balón doklepl do poloprázdné brány. 0:2. Asistence: Ernest Asante.
    93. Jordi GÓMEZ - 0:1

93
    První branka utkání padá hned ve třetí minutě prodloužení. K puntíku se postavil JORDI GÓMEZ, jenž svou střelu parádně utáhl po zemi k tyči. Boruc sice směr vystihl, ovšem na tak dobře kopnutou penaltu dosáhnout nedokázal. 0:1.