Novosibirsk – CSKA Moskva | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Barys – Kunlun | 3:2 (kon.) |
Vlci Žilina – Trnava | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 1:2 (po pr.) | | | Dvůr Králové n. L. – Žďár n/S | 1:6 (kon.) |
Klatovy – Písek | 0:0 (zruš.) | | | Kopřivnice – Val. Meziříčí | 3:2 (kon.) | | | Cheb – Děčín | 0:0 (zruš.) |
Kometa Brno – Zlín | 0:0 (zruš.) | | | Opava – Nový Jičín | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Skalica – Nové Zámky | 2:9 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 0:2 (kon.) | | | Trenčín – Zvolen | 3:4 (po pr.) |
Nitra – HC Slovan | 5:7 (kon.) | | | Dubnica – Topoľčany | 5:6 (kon.) | | | Martin – Lipt. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Spišská N. Ves – Košice | 2:4 (kon.) | | | Detva – Banská Bystrica | 5:4 (1:0 po s.n.) |
konec
HK DUKLA Ingema Michalovce
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
HK Poprad
41:32
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Česánek – 2 min., podrazenie).
|
|
37:18
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Ventelä – 2 min., držanie).
|
|
36:57
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Regenda – 2 min., hrubosť).
|
|
36:57
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Brejčák – 2 min., hrubosť).
|
|
31:22
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Hudec – 2 min., podrazenie).
|
|
25:37
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Vandas – 2 min., hákovanie).
|
|
25:05
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Ťavoda – 2 min., podrazenie).
|
|
22:29
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Preisinger – 2 min., nešportové správanie).
|
|
21:28
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Česánek – 2 min., podrazenie).
|
|
17:16
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mlynarovič – 2 min., držanie).
|
|
14:53
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Ulrych – 2 min., podrazenie).
|
|
09:58
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Ťavoda – 2 min., krosček).
|
|
08:05
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Török – 2 min., hákovanie).
|
|
05:46
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Müller – 2 min., držanie).
|
Branky a nahrávky:
19. Preisinger (Svitana, Drgoň), 40. Bjalončík (Preisinger, Matúš Paločko)
Rozhodčí: Korba, Kalina – Janiga, Bogdaň
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK DUKLA Ingema Michalovce:
Škorvánek – Mihálik, Southorn, Zeleňák, McCormack, Ťavoda, Ventelä, Bdžoch, Török – Takáč, Hickmott, Šoltés – Korhonen, Lalancette, Spilar – Matoušek, Mlynarovič, Bartánus – Mašlonka, Galamboš, Regenda
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad: Vošvrda – Drgoň, Brejčák, Ulrych, Česánek, Müller, Kramár, Hudec, Valigura – Svitana, Lušňák, Mešár – Vandas, Preisinger, Handlovský – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Dzivjak, Jevoš, Šotek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad: Vošvrda – Drgoň, Brejčák, Ulrych, Česánek, Müller, Kramár, Hudec, Valigura – Svitana, Lušňák, Mešár – Vandas, Preisinger, Handlovský – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Dzivjak, Jevoš, Šotek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Korba, Kalina – Janiga, Bogdaň
Diváci:
Daniela Mesíková