Lovosice – Plzeň 33:32 (kon.) | Zubří – Dukla 31:23 (kon.)
31:23 (18:14)
HC Dukla Praha
Sobota 26.09.2020, 18:00 • Robe Aréna Zubří • Chance Extraliga mužů • 4. kolo
    60
    Ještě jeden gól pro domácí, z pravého křídla se se štěstím trefuje Bohdan Mizera. (31:23)

60
    Mořkovský v poslední minutě fasuje červenou kartu, Zubří už ale o náskok nepřijde. Do konce zbývá 51 sekund. (30:23)
    58
    Domácí přidávají branku s pořadovým číslem třicet, trefuje se Bohdan Mizera! (30:23)
    57
    Petr Přikryl proměnil sedmičku, domácí jsou už hodně blízko první výhře sezony! (29:23)
    56
    Křístek sice sedmičku nedal, z následné dorážky už se ale prosadil. (28:23)
    55
    Jurka je domácím hrdinou ve druhé půli, kdy přidal všech pět svých branek! (28:22)
    53
    Když domácí potřebují, tak to na sebe vezme Tomáš Mičkal. Nyní se prosadil z levé strany, když naše skulinku mezi přední tyčí a hostujícím gólmanem. (27:22)
    52
    Klíma skóruje potřetí v řadě, když se prosadil na brankovišti a v pádu překonal Malinu. (26:22)
    50
    Klíma se trefuje podruhé za sebou, tentokrát dobře ukrytou přízemní střelou překonal domácího brankáře, ten byl proti zakončení bezmocný. (26:21)
    48
    Po dlouhých pěti minutách se hosté prosazují, za Duklu snižuje Matěj Klíma. (26:20)
    47
    Jurka potvrzuje skvělou formu ve druhé půli, když se prosazuje z pravého křídla. S hosty to nyní vypadá všelijak, jen ne dobře. (26:19)

46
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Dojčinovič). (25:19)
    44
    Hosté vzápětí snižují Janem Blechou. (25:19)
    43
    Další úspěšně zakončený brejk, tentokrát na straně Zubří nezaváhal Mořkovský. (25:18)
    42
    Jenže domácí se vzápětí prosazují Jurkou, ten skóruje už potřetí ve druhé půli, 24:18. (24:18)
    42
    Hosté bojují. Po zaváhání domácího útoku z brejku snižuje Denis Harabiš. (23:19)
    40
    Dlouhé obléhání hostující branky nakonec úspěšně zakončil z pravé strany Jurka. (23:17)
    36
    Marek Hlinka vrací klid a pětigólový náskok na domácí stranu. Zubří v pohodě drží bezpečný náskok. (22:17)
    34
    Jonáš Patzel teď drží gólový prapor Dukly, když se trefuje podruhé ve druhé půli, tentokrát z výskoku přes protihráče. (21:17)
    34
    Velkou bojovnost na brankovišti prokázal i domácí Lukáš Hybner, ten se prosadil i přes sevření dvou protihráčů. (21:16)
    33
    S velkými obtížemi se probojoval Blecha z křídla před brankou, pří zakončení mu pomohlo i břevno, nakonec ale dostal míč do branky. (20:16)
    32
    Dočkal se i premiérový střelec v dnešním zápase, za domácí přidává branku Jurka. Zubří už je na dvaceti gólech. (20:15)
    32
    Hosté ale vzápětí snižují Jonášem Patzelem. (19:15)
    31
    Parádní akce Zubří, kdy si Mořkovský v náběhu naskočil na prudkou přihrávku před branku a suverénně zakončil. Nádhera! (19:14)
    30
    A tři vteřiny před koncem se ji domácím daří využít, trefuje se Daniel Mazurek! (18:14)
    30
    Hosté v poslední minutě první půle snižují Patzelem, domácí budou mít k dispozici zřejmě poslední útočnou akci. (17:14)
    29
    Mazurek krásně uvolnil na levém křídle Tomáše Mičkala, ten si s hostujícím gólmanem suverénně poradil. (17:13)
    28
    Dukla v závěru poločasu snižuje náskok domácích, a to ve chvíli, kdy mají oba týmy na palubovce o jednoho hráče méně. (16:13)

28
    Střelec poslední branky se nyní provinil a dvě minuty si odpočine za svůj přestupek proti pravidlům. (16:12)
    27
    Lukáš Hybner se v posledních minutách rozstřílel, nyní si počkal na přihrávku za hostující obranu a tváří v tvář hostujícímu brankáři nezaváhal. (16:12)

27
    Domácím se sice nedaří zakončit, svou aktivitou si ale vybojovali další početní výhodu. (15:12)
    25
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
    (15:12)
    24
    Křístek po dlouhé době připisuje úspěšnou čárku hostujícímu útoku, zakončoval zpoza vymezeného prostoru. (15:11)
    24
    S Duklou to teď nevypadá dobře. V útoku její hráči opět zaváhali, protiútok neomylně zakončil Lukáš Mořkovský. (15:10)
    23
    Další rána pro Duklu, Mořkovský byl na konci postupného útoku, který zakončil dobře ukrytou a hlavně nečekanou střelou ze střední vzdálenosit. (14:10)
    22
    Až nyní to domácím vyšlo, na hranici brankoviště se uvolnil Lukáš Hybner a vrací Zubří třígólový náskok. (13:10)

20
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Martin Grištšuk). (12:10)
    20
    Tomáš Mičkal je domácím hrdinou a znovu zvyšuje náskok Zubří, které se trefuje po dlouhých minutách. (12:10)
    19
    Dukla dlouho nemohla zakončit, Matěj Klíma ale v poslední možné chvíli krásnou střelou přes hráče vymetl levý horní růžek domácí branky. (11:10)
    18
    Hosté opět snižují náskok domácích, přesilovku využil Daniel Šůstek. (11:9)
    17
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Hlinka). (11:8)

16
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (David Mazurek). (10:8)
    16
    Domácí znovu odskakují, úspěšným střelcem Lukáš Mořkovský. (10:8)
    15
    Grištšuk se prosazuje podruhé za sebou, když nejprve Zubří neúspěšně zakončilo svůj útok, následně hosté schovanou ranou opět snížili. (9:8)
    14
    Ani teď to dlouho nevypadalo na úspěšné zakončení hostů, Grištšuk to ale nakonec vzal na sebe a dobře udělal. (9:7)
    13
    Oba týmy nejprve dvakrát zaváhaly při útočení, p další chybě Dukly ale brejk přesně zakončil Tomáš Mičkal. (9:6)
    11
    Už to vypadalo, že domácí brankář po ráně Blechy z pravé strany udržel před čarou, nakonec se tak ale nestalo a hosté snižují. (8:6)
    11
    Už to vypadalo, že domácí budou potrestáni za pasivitu, v tom se ale do míče opřel Mazurek a znovu vrátil domácím tříbrankový náskok. (8:5)
    10
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Grištšuk). (7:5)
    9
    Domácí se prosazují i v oslabení, z levého křídla přesně zakončil Michal Hlinka. (7:4)

8
    Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (9:6)
    8
    Další chyba Dukly v útoku, kdy podklouzl jeden z jejích hráčů, rychlý brejk pak přesně zakončil Havran. (6:4)

8
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (5:4)
    8
    Domácí dlouho obléhali hostující branku, Mořkovský nakonec zpoza hráčů Dukly propálil vše, co mu stálo v cestě! (5:4)
    7
    Hostující Klíma nejprve trefil tyč, z následné protiakce sám před brankářem nezaváhal Hybner. (4:4)
    6
    Rychlá korekce ze strany domácích, když se z levé strany trefuje Tomáš Mičkal. (3:4)
    6
    Hosté se opět prosazují v početní nevýhodě, na 2: upravuje Jan Blecha. (2:4)

5
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Krušberský). (2:3)
    4
    Klíma z dalšího postupného útoku Dukly schoval svou střelu a ta zapadla přesně k tyči. (2:3)
    4
    Hosté ale chybovali v útoku a z rychlého brejku vyrovnává na 2:2 Tomáš Mičkal! (2:2)

2
    Síly na palubovce se vyrovnají, Dojčinovič potrestán dvěma minutami za předchozí faul. (1:2)
    2
    Odpověď hostů ale na sebe nenechala dlouho čekat, hned z protiakce se trefuje Dojčinovič. (1:2)