Mountfield HK – Liberec | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Pardubice – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 4:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Minsk | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Jokerit – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Kunlun – Barys | 0:0 (odl.) |
N.Novgorod – Nižněkamsk | 5:1 (kon.) | | | Čerepovec – Kazaň | 3:2 (po pr.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 2:0 (kon.) |
Bratislava Capitals – Vienna Capitals | 2:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Ústí n/L | 5:4 (kon.) | | | Vsetín – Warriors Brno | 4:3 (kon.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 1:6 (kon.) |
Chrudim – Písek | 0:0 (odl.) | | | Poruba 2011 – Přerov | 3:6 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Kobra | 4:3 (kon.) |
Chomutov – HC Lovosice | 15:2 (kon.) |
po s.n. (0:1)
Traktor Čeljabinsk
2:3
(0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
58:04
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Roman Manuchov – 2 min., podrážení).
|
|
48:07
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Alistrov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
39:49
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jegor Šarangovič – 2 min., naražení zezadu).
|
|
39:09
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitri Děrjabin – 2 min., podrážení).
|
|
25:07
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Adam Almqvist – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
22:57
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Znacharenko – 2 min., krosček).
|
|
17:04
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Tomáš Hyka – 2 min., podrážení).
|
|
13:20
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Michejev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
04:41
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ilja Karpuchin – 2 min., podrážení).
|
|
04:10
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Šarov – 2 min., faul kolenem).
|
|
01:17
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Roman Gorbunov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
00:29
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ryan Spooner – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
33. Kosov, 41. Bailen (Hyka, Pilut) – 11. Děmkov (Paré), 16. Klinkhammer (Spooner), rozh. náj. Děmkov
Rozhodčí: Bukin, Oskirko – Judin, Maximovskij
Diváci: 3 012
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Arťom Děmkov (MIN)
0:1 Alexej Byvalcev (CLJ)
2. série:
0:1 Shane Prince (MIN)
0:1 Pontus Äberg (CLJ)
3. série:
0:1 Brandon Kozun (MIN)
0:1 Vitalij Kravcov (CLJ)
4. série:
0:1 Jegor Šarangovič (MIN)
0:1 Nick Bailen (CLJ)
5. série:
0:1 Alexej Protas (MIN)
0:1 Tomáš Hyka (CLJ)
Traktor Čeljabinsk:
Will (Fedotov) – Manuchov, Pilut, Bailen (A), Isajev, Karpuchin, Tělegin, Ogurcov, Kirpičnikov – Hyka, Byvalcev, Kalinin (C) – Äberg, Kravcov, Sedlák (A) – Osnovin, Avcin, Kosov – A. Lazarev, A. Michejev, Šarov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Menell, Koljačonok, Znacharenko, Almqvist, Jerjomenko, Šinkevič (A), Děrjabin – Kozun, Klinkhammer (C), Spooner – Prince, Drozdov, Šarangovič (A) – Paré, Děmkov, Gorbunov – Suško, Protas, K. Voronin – Alistrov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Menell, Koljačonok, Znacharenko, Almqvist, Jerjomenko, Šinkevič (A), Děrjabin – Kozun, Klinkhammer (C), Spooner – Prince, Drozdov, Šarangovič (A) – Paré, Děmkov, Gorbunov – Suško, Protas, K. Voronin – Alistrov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Oskirko – Judin, Maximovskij
Diváci: 3 012
Daniel Fekets
@DFekets