Čerepovec – Minsk 1:4 (kon.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kunlun – Nižněkamsk 3:4 (kon.)
N.Novgorod – Kazaň 4:2 (kon.) | Omsk – Jokerit 3:2 (po pr.) | Riga – CSKA Moskva 0:5 (kont.)
Soči – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Viťaz – Barys 0:0 (odl.)

Vyhraná buly 13:32 (20:17:36)

HC Dinamo Minsk vyhrává tento zápas a získává tři body do tabulce. Naopak domácí se dokázali prosadit až ve třetí třetině. V početní výhodě připravili českého brankáře Dominika Furcha o čisté konto. Rob Klinkhammer a Vladislav Koljačonok získali oba dva kanadské body za gól a přihrávku.

Československá stopa v zápase
    Adam Liška (Čerepovec) 0+0,1 střela, čas na ledě 14:25
    Dominik Furch (Minsk) 60 minut 33 střel, 1 gól

59:03 Kirill VORONIN - 1:4

59:03
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, střelou do prázdné branky upravuje stav zápasu KIRILL VORONIN. Asistence: Alexej Protas a Arťom Děmkov.

58:52
    Domácí hrají v šesti.

58:33
    V poklidném tempu se tento zápas dohrává, Severstal rozehrává od své branky.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Ryan Spooner (Minsk) zkoušel přihrávat před branku, ale obrana si poradila.

57:44
    Hosté hrají takticky velmi dobře.

57:11
    Dinamo míří za výhrou v tomto zápase, domácí hokejisté ve třetí třetině v přesilovce připravili Dominika Furcha o čisté konto.

57:00
    Tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.

56:41
    Tři a půl minuty se nyní nepřerušovala hra, to je fakt, který výrazně vyhovuje hostujícímu celku.

55:40
    Mnoho času už domácím hokejistům v tomto zápase nezbývá, stále prohrávají o dvě branky.

55:15
    Minsk dostal hru do útočného pásma, Shane Prince (Minsk) si vybruslil před branku, ale jeho rychlé zakončení končí vedle branky.

54:33
    Domácí celek po vstřelení kontaktní branky pokračuje v aktivní hře, Minsk se musí bránit tlaku soupeře.
    53:10 Denis VICHAREV - 1:3

53:10
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Dominik Furch čisté konto v tomto zápase neudrží. Tentokrát už byl krátký na několikanásobnou dorážku Čerepovce. Kotouč za brankovou čáru dostal z bezprostřední blízkosti DENIS VICHAREV. Asistence: Jegor Jakovlev a Kirill Adamčuk.

53:02
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 54. Vicharev (J. Jakovlev, Adamčuk) – 3. Koljačonok (Kozun, Klinkhammer), 40. Šarangovič (Koljačonok, Prince), 44. Klinkhammer (Spooner, Menell), 60. K. Voronin (Protas, Děmkov)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Kudako, Lalonde, Vittasmäki, Provolněv, Adamčuk, M. Chabarov, Afanasjev – J. Morozov, Vicharev, Liška – Geraskin, J. Jakovlev, Kapustin – Petunin, Kodola, Vovčenko – Dumbadze, Čižikov, A. Alexejev – Kazakov.
    HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Menell, Koljačonok, Znacharenko, Almqvist, Šinkevič, Jerjomenko, Denisov – Kozun, Klinkhammer, Spooner – Paré, Šarangovič, Prince – Protas, Děmkov, Alistrov – K. Voronin, Suško, Lodnia – Usov.

Rozhodčí: Birin, Vasiljev – Savenkov, Streltsov