Jablonec B – Ml. Boleslav B 2:1 (kon.) | Velvary – Dukla B 3:1 (kon.) | Ústí n/O – Živanice 0:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1 (0:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 03.10.2020, 15:00 • Ústí nad Orlicí, tráva • Česká fotbalová liga (B) • 7. kolo

Branka Lukáše Kopeckého rozhodla tento zápas. Hostující celek díky brance ze 76. minuty vyhrává toto utkání na půdě Ústí nad Orlicí. (16:57:09)

90+4

90+2
    Dvě minuty z nastaveného času jsou pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí mají mírnou převahu, ale na nějakou výraznější šanci čekají.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází Filip Pánek.

88
    Obrana Živanic zatím hraje pozorně, Živanice se brání zodpovědně.

86
    Domácí celek se pokouší hrát aktivně, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, ale zatím marně.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, mnoho šancí momentálně k vidění není.

84
    Domácí celek se dostal do střelecké pozice, ale rána končí vedle branky. Vykopávat bude hostující gólman.

82
    Jiskra se pokouší něco vymyslet na útočné polovině hrací plochy, ale do střelecké pozice se domácí nedostali.

81
    Domácí celek se ubránil akci soupeře, vykopávat bude brankář Jiskry Ústí nad Orlicí.

80
    Domácí gólman bude rozehrávat od své banky, sledujeme klidnější pasáž hry.

79
    Hostující celek hraje aktivně, snaží se něco vymyslet na útočné polovině hrací plochy.

77
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Denis Mayer, přichází Tomáš Pinkava.
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Adam Zavřel, přichází Jiří Gašpar.

76
    Živanice právě vstřelily branku!
    Hostující celek se patnáct minut před koncem zápasu dostává do vedení. Prosazuje se LUKÁŠ KOPECKÝ.

75
    Domácí hráči se musí nyní bránit tlaku soupeře, Jiskra se dokázala ubránit, a tak se směr hry otáčí.

72
    Domácí celek se propracoval do střelecké pozice, ale míč kryje brankář. Ten následně rychle rozehrál.

71
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Petr Falta, přichází Matěj Krátký.

70
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází David Pánek, přichází Pavel Štěpánek.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme výkop brankáře domácího celku.

69
    Domácí hráči vybojovali míč, dostali se do střelecké pozice, ale obrana zblokovala obrana.

68
    Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy. Momentálně se hraje na půlce, ale ani jeden celek se nemůže propracovat do šancí.

66
    Krátký rozehrává od své branky, jeho spoluhráči pokračují v zajímavé akci. Postupně se protlačili na útočnou část hrací plochy. Tam Ústí vybojovalo vhazování.

65
    Ústí nad Orlicí rozehrává na polovině hrací plochy. Domácí přišli o míč, a tak mohou hrát hosté.

63
    Domácí přišli o mí, hrát tak mohou hosté. Do výraznější šance se nedostali.

62
    Domácí celek se propracoval na útočnou část hrací plochy. Do výraznější šance se dostat nedokázali.

60
    Půlhodina hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se zatím prosadit nedokázal.

56
    Krátký vykopává od své branky, rozhodl se pro rozehrávku na obránce.

54
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.

52
    Domácí brankář vykopává od své branky, rozhodl se pro rozehrávku na brankáře.

50
    Ústí se propracovalo do střelecké pozice, rána do středu branky kryje gólman.

50
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene.

48
    Domácí vhazovali na útočné polovině, následně se Ústí propracovalo do střelecké pozice, ale nevypálilo.

47
    Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté vhazují na útočné polovině.

46

45+1

45+1
    Obrana si dokázala poradit, získala míč, tak se směr hry otáčí.

45
    Domácí mají k dispozici v závěru prvního poločasu volný kop z dobré pozice.

44
    V poklidném tempu se dohrává úvodní poločas, poločas, ve kterém jsme viděli minimum šancí.

43
    Hostující brankář vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

42
    Domácí se probojovali do střelecké pozice, ale obrana Sokola si dokázala poradit.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, hostující celek má míč pod kontrolou.

38
    Domácí se pokouší hrát aktivně, na útočné polovině vybojovali autové vhazování.

37
    Žlutou kartu dostává Patrik Voleský (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

36
    Živanice se dostaly do střelecké pozice, ale střelu kryje brankář Krátký. Následně bude rozehrávat od své branky.

35
    Hosté se rychlou akci středem dostali do útočné části hrací plochy, ale vypálit nedokázali.

35
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez nějakých výraznějších šancí.

32
    Ústí nad Orlicí rozehrávalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

31
    Další zajímavá příležitost domácích, ale ani tentokrát nemusel zasahovat brankář.

29
    Domácí celek se dostal znovu ke střelecké pozice, ale rána končí vedle braky.

28
    Domácí brankáři rozehrávají od své branky, Krátký vykopává.

26
    Živanice se propracovaly do střelecké pozice, následně po rychlé akci zakončovali domácí, ale minuli branku.

25
    Pětadvacet minut hry je pryč, hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.

23
    Hostující celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit. Nakonec je z toho odkop od branky Ústí.

21
    Dvacet minut hry je pryč, zatím jsme mnoho výraznějších příležitostí neviděli. Živanice rozehrávají na půlce po faulu soupeře.

20
    Domácí celek svou aktivní hru dokázal přetavit ve střelu. Rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

18
    Domácí fotbalisté se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale míč končí mimo hrací plochu. Vykopávat bude brankář Živanic.

17
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji před branku soupeře.

15
    Gólman domácích Krátký vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

14
    Živanice se prokombinovaly na útočnou polovinu, kde se pokoušely něco vymyslet.

11
    Domácí měli velkou šanci, ale díky dobrému zásahu obrany Živanic se ke střele nedostali.

10
    Ústí bude po faulu soupeře rozehrávat na polovině hrací plochy.

10
    Hostující celek se dostal na útočnou část hrací plochy, ale vypálit nedokázal.

9
    Domácí zkoušeli rychlou akci středem, ale míč končí na kopačkách soupeřů. Směr hry se tedy otáčí.

8
    Živanice se prokombinovaly na útočnou část hrací plochy, ale nemohou se dostat do zakončení.

7
    Domácí brankář odpokává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

4
    Ústí pokračuje v aktivní hře, nyní se dostalo ke střele na branku, která končí vedle. Vykopávat bude Frydrych.

2
    Domácí vybojovali autové vhazování na útočné polovině, následně ale míč končí u brankáře hostů. Ten bude rozehrávat.

1

Domácí celek vstupuje do zápasu jako mírný favorit.

Živanice jsou v tabulce na osmé pozici po šesti zápasech, mají bilanci 2-1-0-3 a získali osm bodů. V posledním zápase prohráli v domácím zápase s Chlumcem nad Cidlinou 1:2.

Domácí fotbalisté jsou po šesti zápasech a bilanci 3-0-1-2 na šesté pozici a mají 10 bodů. V posledním kole prohrály na Dukle Praha B 1:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky českého fotbalu. V tomto zápase ČFL proti sobě nastoupí Ústí nad Orlicí a Živanice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.