Poruba – Zlín | 0:0 (odl.) | | | Vítkovice – Vsetín | 0:0 (odl.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 0:0 (odl.) |
Třinec – Kometa Brno | 0:0 (odl.) | | | Havířov – Přerov | 0:0 (odl.) | | | Hvězda Praha – K. Vary | 0:0 (odl.) |
Plzeň – Kladno | 0:0 (odl.) | | | Třemošná – Mladá Boleslav | 0:0 (odl.) | | | PZ Kladno – Chomutov | 0:0 (odl.) |
Mountfield HK – Pardubice | 0:0 (odl.) | | | Sparta – Technika Brno | 0:0 (odl.) | | | Tábor – Motor ČB | 0:0 (odl.) |
Slavia – Kobra | 0:0 (odl.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 0:0 (odl.) |
Novosibirsk – Jokerit | 3:4 (kon.) | | | Riga – Viťaz | 0:5 (kont.) | | | Omsk – Ufa | 3:4 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. | 0:0 (odl.) | | | Klatovy – Kobra | 0:0 (odl.) | | | Příbram – Cheb | 0:0 (odl.) |
Písek – Havlíčkův Brod | 0:0 (odl.) | | | Děčín – Hronov | 0:0 (odl.) | | | Trutnov – Jablonec n/N | 0:0 (odl.) |
Nová Paka – Bílina | 0:0 (odl.) | | | Znojmo – Kopřivnice | 0:0 (odl.) | | | Opava – Žďár n/S | 0:0 (odl.) |
Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 0:0 (odl.) | | | Nový Jičín – Vel. Meziříčí | 0:0 (odl.) | | | Tábor – Řisuty | 0:0 (odl.) |
Riders Univerzita Pardubice – BO Ostrava | 0:0 (odl.) |
konec
Avangard Omsk
3:4
(2:0, 0:2, 1:1)
Salavat Julajev Ufa
57:34
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Andrej Stas – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
56:29
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Nikita Sošnikov – 2 min., podrážení).
|
|
53:27
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
40:24
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Markus Granlund – 2 min., držení hole).
|
|
32:51
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
|
|
19:46
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
17:29
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Gotovec – 2 min., podrážení).
|
|
14:30
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ville Pokka – 2 min., sekání).
|
|
06:28
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
2. Kaski (Zernov), 7. Chochlačov (Zernov, Běreglazov), 58. Boucher (Činachov, Tolčinskij) – 29. Hartikainen (M. Granlund, Larsen), 38. M. Granlund (Korobov, Sošnikov), 41. Chochrjakov, rozh. náj. Sošnikov
Rozhodčí: Odinš, Hribik – Golovljov, Nikolajev
Diváci: 1 610
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Dmitrij Kugryšev (UFA)
0:0 Jegor Činachov (OMS)
2. série:
0:0 Alexandr Kadějkin (UFA)
0:0 Oliwer Kaski (OMS)
3. série:
0:1 Markus Granlund (UFA)
0:1 Reid Boucher (OMS)
4. série:
0:2 Nikita Sošnikov (UFA)
1:2 Sergej Tolčinskij (OMS)
5. série:
1:2 Teemu Hartikainen (UFA)
1:2 Corban Knight (OMS)
Avangard Omsk:
Garipov (57.–58. Bobkov) – Šaripzjanov, Jemelin (C), Běreglazov, Pokka, Čisťakov, Kaski, Gotovec – Tolčinskij, Knight, Činachov – Šumakov, Zernov, Boucher – K. Kostin, K. Semjonov, Chochlačov – A. Potapov (A), Stas (A), Dědunov.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Tarasov) – Larsen, Panin (C), Muchamadullin, Koledov, Alexejev, J. Birjukov, A. Semjonov, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Sošnikov, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Baškirov, Pimenov, Kartajev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Tarasov) – Larsen, Panin (C), Muchamadullin, Koledov, Alexejev, J. Birjukov, A. Semjonov, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Sošnikov, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Baškirov, Pimenov, Kartajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Odinš, Hribik – Golovljov, Nikolajev
Diváci: 1 610
Tomáš Němčík