Žilina – Senica 3:1 (kon.) | Pohronie – Zlaté Moravce 2:2 (kon.) | Trnava – Michalovce 1:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:2 (0:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 31.10.2020, 17:00 • City Arena Trnava • Niké liga • 12. kolo

Trnava podala opět špatný výkon, jejich hra neměla žádnou myšlenku či systém. Michalovce dnes neměly s Anděly žádné větší problémy. Vyhrál1:2, Spartak skóroval až z penalty v úplném závěru. (19:02:49)

90+3

90+2
    Trnava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JÁN VLASKO. Gólman na penaltu neměl nárok.

90+2
    Byla nařízena penalta pro Spartak!

90+1
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Abdulrahman Taiwo, přichází Maksym Hirnij.

90
    Budou se hrát ještě dvě minuty.

89
    Rusov se vydal s míčem až na středový kruh, přihrál a Trnava jde do zakončení. Uvidíme rohový kop.

87
    První výhra hostí venku v této sezóně je co chvíli realitou, zůstává odehrát pár minut.

85
    Vlasko mohl snížit, ale po přihrávce pod sebe od Olejníka, trefil pouze do brankáře Markoviče.

84
    Trnava nastěhováná na polovině hostů, je to však bez pořádného pohybu a Michalovcím to nedělá žádný problém.

82
    Pačinda s další střelou, nyní však byla pomalá a nepřesná. Markovič odkopává.

81
    Zatímco minulý týden hrozný výkon Spartaku stačil na tři body, dnes to bude zřejmě jinak. Méně než deset minut do konce duelu a Michalovce vedou stále 2:0.

80
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Sergej Ivanov, přichází Matej Trusa.

80
    Vaško si téměř dal vlastní gól, ale nakonec se skóre nemění.

79
    Pačinda to vzal na sebe, jeho bomba skončila na zdi.

78
    Faul na Pačindu, přímý kop před šestnáctkou hostů.

77
    Opět přímý kop Vlaska, opět bez úspěchu, hosté si dali pozor.

76
    Michalovce brání úplně v pohodě, Trnava by měla zavřít soupeře před bránu ale nic takového se neděje.