Freiburg – Leverkusen 2:4 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 1:1 (kon.)
SC Freiburg
2:4 (1:2)
Bayer Leverkusen
Neděle 01.11.2020, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 6. kolo

60
    Moussa Diaby se postavil jako strom do cesty Lukasovi Küblerovi. Dostal za to žlutou kartu.

50
    Leon Bailey vystihl rozehrávku Dominiqua Heintze a následně došlo k tvrdému kontaktu, po němž zůstal jamajský křídelník Leverkusenu ležet na trávníku. Heintz za to vyfasoval žlutou kartu.

45+1
    Žlutou kartu obdržel domácí Lukas Kübler. První poločas bude nastaven o dvě minuty.

24
    Sven Bender si může oddechnout! Rozhodčí si vše prohlédl na monitoru a svůj verdikt opravil. Stoper Bayeru dostává jen žlutou kartu a Freiburg má navíc k dispozici přímý kop z hranice šestnáctky.

Martin Augustin

Branky: 3. Höler (Kübler), 72. Petersen (Grifo) – 29. Alario, 42. Alario (L. Bender), 64. Amiri (Wirtz), 76. Tah (Demirbay)

Karty:   45+1. Kübler (FRE), 50. Heintz (FRE) – 24. S. Bender (LEV), 60. Diaby (LEV)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:11.
    SC Freiburg: F. Müller – Kübler (63. Petersen), Lienhart, Heintz, Günter (C) – Schmid, Santamaría, Höfler, Grifo (79. Džong) – Sallai (79. Kwon Čang-hoon), Höler (79. Demirović).
    Náhradníci: Uphoff – Tempelmann, Boukhalfa, K. Schlotterbeck, Petersen, Demirović, Gulde, Kwon Čang-hoon, Džong.

Bayer Leverkusen: Hrádecký – L. Bender (C), S. Bender (64. Tah), Tapsoba, Sinkgraven – Wirtz, Baumgartlinger (65. Demirbay), Amiri – Bailey, Alario (89. Palacios), Diaby (79. Bellarabi).
    Náhradníci: Lomb – Weiser, Jedvaj, Tah, Wendell, Palacios, Demirbay, Bellarabi, Dragović.

Rozhodčí: Cortus – Heft, Dietz