Řecko – Kypr 2:1 (kon.) | Rumunsko – Bělorusko 5:3 (kon.) | Norsko – Izrael 0:0 (zruš.)
Bulharsko – Gibraltar 3:0 (kon.) | Turecko – Chorvatsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Švédsko 2:0 (kon.)
Lucembursko – Rakousko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Španělsko 1:1 (kon.) | Belgie – Švýcarsko 2:1 (kon.)
Itálie – Estonsko 4:0 (kon.) | Německo – Česko 1:0 (kon.) | Portugalsko – Andorra 7:0 (kon.)
Slovinsko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Polsko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Francie – Finsko 0:2 (kon.)
Bulharsko
3:0 (3:0)
Gibraltar
Středa 11.11.2020, 18:30 • Vasil Levski, Sofia • Mezinárodní přípravné zápasy

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dnešního dne. (20:19:45)

Je dobojováno. Sledovali jsme přípravné utkání, které bylo zcela v režii domácího Bulharska, které na trávníku dominovalo a Gibraltar porazilo 3:0. Domácí bylo dnes jasně lepším týmem, soupeře k ničemu nepustili a zcela zaslouženě vyhráli. Nutno dodat, že nic jiného, než vítězství Bulharska, se nečekalo.

90+3

90+3
    Domácí drží míč a čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Casciaro (Gibraltar).

87
    Utkání se už pouze dohrává a vypadá to, že se ničeho dalšího již nedočkáme.

85
    Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale jeho pokus nebyl přesný a Goldwin tedy nemusel zasahovat.

83
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Yankov, přichází Kraev.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. Ve druhém poločase jsme se branky zatím nedočkali, ale i přesto Bulharsko stále vede o tři branky.

78
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Yomov, přichází Dimitrov.
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází S. Popov, přichází V. Popov.

76
    Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostávají a na další branku stále čekáme.

74
    Žlutou kartu dostává Annesley (Gibraltar).

72
    Domácí zahrávali již sedmý rohový kop, ale nic z něho nebylo.

71
    Rohový kop pro domácí Bulharsko.

69
    Střídající Kovachev to vzal na sebe, ale nic nevymyslel a na tahu je tak Gibratlar.

67
    Domácí se tlačí dopředu, ale do zakončení se ve druhém poločase dostávají jen sporadicky.