Řecko – Kypr 2:1 (kon.) | Rumunsko – Bělorusko 5:3 (kon.) | Norsko – Izrael 0:0 (zruš.)
Bulharsko – Gibraltar 3:0 (kon.) | Turecko – Chorvatsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Švédsko 2:0 (kon.)
Lucembursko – Rakousko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Španělsko 1:1 (kon.) | Belgie – Švýcarsko 2:1 (kon.)
Itálie – Estonsko 4:0 (kon.) | Německo – Česko 1:0 (kon.) | Portugalsko – Andorra 7:0 (kon.)
Slovinsko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Polsko – Ukrajina 2:0 (kon.) | Francie – Finsko 0:2 (kon.)
Turecko
3:3 (2:1)
Chorvatsko
Středa 11.11.2020, 18:45 • Vodafone Park (Istanbul) • Mezinárodní přípravné zápasy

V tomto přípravném zápase se zrodila možná poněkud překvapivá remíza 3:3. Domácí celek dvakrát vedl, ale hosté dokázali vyrovnat, a pak se také dostali do vedení. Turecko dokázalo v 58. minutě vstřelit branku na 3:3. Tímto poměrem také utkání skončilo. (20:38:49)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:19.

90+3

90+2
    První nastavená minuta je pryč, domácí mají míč pod kontrolou na útočné polovině, ale nemohou se dostat k brance tak, aby mohli zakončit.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Sluga si vyskočil pro míč po centru před svou branku. Rychle rozehrál na obránce.

88
    V poklidném tempu se utkání dohrává, zdá se, že tento zápas skončí smírně.

87
    Melnjak byl v souboji s Denizem Türüçem v souboji a prvně jmenovaný si počínal nedovoleně.

86
    Žlutou kartu dostává Perišić (Chorvatsko). Hostující hráč se dopustil faulu, a tak bude rozehrávat domácí celek na půlce soupeře.

85
    Hra je přerušena, Perišić hrál rukou.

84
    Hraje se na polovině, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení. Chorvatsko se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře. Ale k zakončení se nemůže propracovat.

83
    Modrić hledal před brankou zajímavou přihrávkou spoluhráče, ale míč končí u brankáře Turecka. Ten rychle rozehrává.

82
    Nyní tak na půlce kombinuje Chorvatsko, ale dlouhý pas na nabíhajícího útočníka byl obranou zblokovaný.

80
    Turecko se rychle dostalo na útočnou část hrací plochy, ale při pokusu proniknout před branku domácí přišli o míč.

79
    Pomalu, ale jistě se dostáváme do finální desetiminutovky v tomto zápase. Aktuálně mnoho šancí k vidění není.

77
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází Efecan Karaca.
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Pašalić, přichází Modrić.

77
    Domácí Berkay Özcan rozehrával volný kop, následně Enes Ünal pálil mimo.

75
    Chorvatský hráč fauloval soupeře, rozehrávat tedy bude na útočné polovině poblíž půlky domácí tým.

Jan Prošek

Branky: 23. Tosun (pen.), 41. Turuc, 58. Ünder – 32. Budimir, 53. Pašalić, 56. Brekalo

Karty:   38. Kabak (TUR) – 86. Perišić (CRO)

Turecko: Cakir – Snagare, Cetin (46. Yazıcı), Kobak, Erkin (46. Bayram) – Kökçü (34. Özcan), Yokuslu, Toköz (54. Demiral)– Ünder (77. Karaca), Tosun (63. Enes Ünal), Turuc
    Náhradníci: Bayidir, Gunok – Bayram, Calhanoglu, Celik, Demiral, Kahveci, Karaca, Ozcam Tufan, Unal, Yazici

Chorvatsko: Sluga – Jaranovič, Vida (46. Uremović), Pongracič (61. Ćaleta-Car), Melnjak – Rog, Badelj (60. Bašić) – Brekalo (60. Perišić), Pašalič (77. Modrić), Oršič – Budimir (66. Čolak)
    Náhradníci: Grbič, Kalinič – Barišič, Bašič, Brozovič, Čeleta-Car, Kovačíč, Perišič, Uremovic, Vlašíč

Rozhodčí: Vinčič