Kazaň – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:0 (kon.)
Jokerit – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Petrohrad – Ufa 3:2 (po pr.) | Viťaz – Spartak Moskva 1:3 (kon.)
Riga – Kunlun 5:3 (kon.)
CSKA Moskva
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 16.11.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

58:24
    Nerozchytaný Šaryčenkov bude muset čelit oslabení svého týmu! Alexandr Popov se nechal vyloučit za nedovolené bránění.

55:57
    Maxim Šalunov podrazil Jegora Korškova a hosté dostávají šanci v podobě přesilové hry!

50:07
    Hosté budou hrát přesilovku! Sergej Andronov dostal trest za krosček.

42:38
    Ano, uvidíme trestné střílení! Tělegina fauloval Ruslan Rafikov.

39:55
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl. Anton Malyšev odehrál puk mimo hrací plochu a dostal dvě minuty za zdržování hry.

36:01
    Hostující Pavel Kudrjavcev dostal dvě minuty za sekání. Armějci si tedy zahrají přesilovku.

21:16
    André Petersson vložil hokejku pod nohy Tělegina a je vyloučen za podrážení. Přesilovka pro domácí celek.

15:29
    Za domácí brankou proběhl šermířský souboj mezi hostujícím Georgijem Ivanovem a domácím Alexandrem Popovem. Vše by asi prošlo bez trestů, kdyby hráč Lokomotivu už v momentě, kdy odjížděl pryč, nechtěně nezasáhl protihráče holí do obličeje. Ivanov tedy dostal dvě minuty za vysokou hůl.

04:58
    Hosté si zahrají přesilovku. Za držení je vyloučen Bogdan Kiselevič.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 5. Dahlbeck (Slepyšev, Leipsic), 34. M. Robinson (Okulov), 44. Slepyšev (Leipsic, M. Kempe) – 40. Korškov (Lander, Rafikov)

CSKA Moskva: Lars Johansson (59.–59. Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Kiselevič, Samorukov, Dahlbeck, Blažijevskij, Naumenkov, Rykov – Leipsic, M. Kempe, Slepyšev (A) – Okulov, Šalunov, Mamin – P. Karnauchov, Andronov (C), Tělegin – Sorkin, Světlakov, Alexandr Popov – Afanasjev.
    Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – A. Marčenko, Ohtamaa, M. Osipov, Rafikov, Malyšev, Čerepanov, Misjul – Pääjärvi, Tkačjov (C), A. Petersson – Kraskovskij, Lander (A), Korškov – J. Averin (A), Alexejev, Kudrjavcev – Kovalenko, Ivanov, Kajumov.

Rozhodčí: Bondar, Morozov – Lazarev, Osipov