Kazaň – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:0 (kon.)
Jokerit – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Petrohrad – Ufa 3:2 (po pr.) | Viťaz – Spartak Moskva 1:3 (kon.)
Riga – Kunlun 5:3 (kon.)
SKA Petrohrad
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Pondělí 16.11.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:53:33)

Československá stopa v utkání

V tomto střetnutí jsme na československou stopu nenarazili, v ani jednom týmu totiž nepůsobí žádný český nebo slovenský hokejista.

Dnešní utkání sledovalo 6547 diváků.

Střely na branku: 20 – 21

Je dobojováno. Zápas nakonec došel do nastavené hrací doby, kterou ale po čtrnácti vteřinách rozhodl Tkačjov, jenž vykoupal Metsolu a zakončil do odkryté branky, když byl hostující brankář vysunutý z klece. Domácí Petrohrad tak bere bonusový bod navíc, hosté se musejí spokojit s jedním bodem.

60:14 Vladimir E. Tkačjov - 3:2

60:14
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak to bylo hodně rychlé. Hned v úvodu prodloužení u zadního mantinelu chyboval jeden z hostů, puk se pak dostal ke Kemppainenovi, jenž ho poslal do mezikruží na VLADIMIRA TKAČJOVA, který poté sjel před Metsolu a kolem něho zakončil do odkryté sítě – 3:2. Asistence: Joonas Kemppainen.

60:01

Je to tak, zápas nenašel v základní hrací době vítěze a dojde tak minimálně na prodloužení. Pokud ani v něm nikdo nerozhodne, půjdou na řadu samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Puk je ve středním pásmu, ani jeden tým se příliš nikam nežene a už to skutečně vypadá, že se dočkáme prodloužení.

58:41
    Hosté se natlačili před domácí branku, zblízka se snažil zakončit Teemu Hartikainen, ale marně dobýval Askarovovu klec.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20
    Jaroslav Askarov zastavil puk, přikryl ho lapačkou a hned na to přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

56:42
    Blíží se finiš třetí části hry a stále je stav nerozhodný. Zatím to tak vypadá, že zápas dojde do nastavené hrací doby.

56:17
    Askarov se natahoval po vysoké střele hostů, nakonec ale nemusel, kotouč končí nad jeho brankou.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 27. Burdasov (Tkačjov), 50. Burdasov (Ivan Morozov, Kuzmenko), 61. Tkačjov (Kemppainen) – 11. Manninen (Larsen, M. Granlund), 16. Sošnikov (Muchamadullin, Kugryšev)

SKA Petrohrad: Berdin (21. Askarov) – Galeňuk, Bengtsson, Ožiganov, Fantenberg, Kirsanov, Antipin, Chafizullin – Vey, K. Marčenko, Kameněv – Kuzmenko, Burdasov (A), M. Aaltonen – Ketov (C), Kemppainen, Trenin – Švec-Rogovoj, Chusnutdinov, Tkačjov – Ivan Morozov.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (Tarasov) – Panin (C), Larsen, J. Birjukov, Alexejev, A. Semjonov, Korobov, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Kugryšev, V. Žarkov (A), Kadějkin – Baškirov, Sošnikov, Kartajev – Soloduchin, Alaljkin, Chochrjakov – Pimenov.

Rozhodčí: Beljajev, Ravodin – Lazarev, Osipov