CSKA Sofia – Young Boys | 0:1 (kon.) | | | Molde – Arsenal | 0:3 (kon.) | | | Braga – Leicester | 3:3 (kon.) |
AEK Atény – Zorja Luhansk | 0:3 (kon.) | | | Sparta – Celtic | 4:1 (kon.) | | | Lille – AC Milán | 1:1 (kon.) |
Maccabi Tel Aviv – Villarreal | 1:1 (kon.) | | | Karabach – Sivasspor | 2:3 (kon.) | | | Linz – Antverpy | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Feyenoord | 0:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Dinamo Záhřeb | 0:3 (kon.) | | | Gent – CZ Bělehrad | 0:2 (kon.) |
Liberec – Hoffenheim | 0:2 (kon.) | | | Kluž – AS Řím | 0:2 (kon.) | | | Dundalk – Rapid | 1:3 (kon.) |
Leverkusen – Beer Ševa | 4:1 (kon.) | | | Nice – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Standard – Lech Poznaň | 2:1 (kon.) |
Rangers – Benfica | 2:2 (kon.) | | | Eindhoven – PAOK | 3:2 (kon.) | | | Granada – Omonia Nikósie | 2:1 (kon.) |
Neapol – Rijeka | 2:0 (kon.) | | | Alkmaar – Real Sociedad | 0:0 (kon.) | | | Tottenham – Ludogorec | 4:0 (kon.) |
Slovensko – Island | 1:3 (kon.) |
konec
CSKA Moskva
0:0
(0:0)
Feyenoord Rotterdam
Martin Augustin
Branky:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:11.
Rozhodčí: Tohver – Kojv, Klaasen (EST)
Diváci:
Karty: 28. Obljakov (CSK), 71. I. Achmetov (CSK) – 43. N. Jörgensen (FEY), 66. Senesi (FEY), 90. Nieuwkoop (FEY) 48. N. Jörgensen (FEY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:11.
CSKA Moskva:
Akinfejev (C) – Zajnutdinov, Divejev, Magnússon, Ščennikov (63. I. Achmetov) – Maradišvili, Obljakov (71. Bistrović) – Vlašić – Sigurdsson (63. Škurin), Čalov (81. Tiknizjan), Ejuke (81. Gaich).
Náhradníci: Torop – I. Achmetov, Gaich, Bistrović, Tiknizjan, Škurin, Kotin.
Trenér:
Feyenoord Rotterdam: Marsman – Geertruida, Spajić, Senesi, Nieuwkoop – Diemers, Toornstra (72. Wehrmann), Kökçü – S. Berghuis (82. Botteghin), Linssen, N. Jörgensen.
Náhradníci: Ten Hove, Jansen – L. Narsingh, Johnston, J. C. Teixeira, Botteghin, Bannis, Vente, Wehrmann.
Trenér:
Náhradníci: Torop – I. Achmetov, Gaich, Bistrović, Tiknizjan, Škurin, Kotin.
Trenér:
Feyenoord Rotterdam: Marsman – Geertruida, Spajić, Senesi, Nieuwkoop – Diemers, Toornstra (72. Wehrmann), Kökçü – S. Berghuis (82. Botteghin), Linssen, N. Jörgensen.
Náhradníci: Ten Hove, Jansen – L. Narsingh, Johnston, J. C. Teixeira, Botteghin, Bannis, Vente, Wehrmann.
Trenér:
Rozhodčí: Tohver – Kojv, Klaasen (EST)
Diváci:
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Chidera Ejuke, přichází Adolfo Gaich.
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Arnór Sigurdsson, přichází Ilja Škurin.