Novosibirsk – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Barys – Viťaz 3:2 (1:0 po s.n.) | Čerepovec – Omsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Kazaň – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
po s.n. (1:0)
Barys Nur-Sultan
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Neděle 06.12.2020, 12:00 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

To už je z mé strany vše. Přeji hezky prožitou neděli a někdy se zase těším na počtenou! (14:54:22)

Československá stopa

Jakub Jeřábek (VIT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 28:13

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 25:42 (8:10, 9:10, 6:15 – 2:7)
    Zblokované střely – 10:18
    Vyhraná vhazování – 28:39
    Trestné minuty – 8:10
    Hity – 16:14

Hokejisté Barysu vítězí nad Viťazem 3:2 po nájezdech. Domácí prohrávali po gólech Linuse Hultströma a Kasparse Daugavinše už 0:2, ale zásahy Matta Frattina na konci druhé části a Romana Starčenka ze 44. minuty dokázali vyrovnat. Viťaz byl poté lepší, soupeře i v prodloužení výrazně přestřílel, ovšem Nur-Sultan držel ve hře o druhý bod brankář Ortio. Ten navíc zlikvidoval všech pět nájezdů a v poslední sérii se naopak nemýlil Phil Varone, jenž trefil rozhodl o výhře kazašského týmu.

Phil VARONE - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Barys Nur-Sultan.
    Autorem vítězné branky je PHIL VARONE.

5. série
    1:0
    Phil Varone udělal kličku do bekhendu a poslal puk za záda brankáře Ježova. Barys tedy vítězí!
    Alexandr SJOMIN

5. série
    0:0
    Sjomin zvolil střelu, kterou Ortio vytěsnil lapačkou.
    Roman STARČENKO

4. série
    0:0
    Starčenko po kličce do bekhendu těsně minul!
    Ivan LARIČEV

4. série
    0:0
    Laričev byl blízko! Ortio puk vytěsnil na tyčku.
    Anton SAGADEJEV

3. série
    0:0
    Sagadejev střílel do levého betonu Ježova.
    Kaspars DAUGAVINŠ

3. série
    0:0
    Daugavinš šel do forhendové kličky. Puk mu nakonec ujel.
    Jakob LILJA

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 40. Frattin (Sagadejev, Michajlis), 44. R. Starčenko (Michajlis), rozh. náj. Varone – 5. Hultström (Malychin, Daugavinš), 34. Daugavinš (Děrgačov)