Ufa – Magnitogorsk 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Kunlun 4:5 (kon.) | Petrohrad – Riga 3:4 (2:3 po s.n.)
Spartak Moskva – Jokerit 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Jokerit Helsinky
Pondělí 07.12.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:51:35)

Střely na branku: 25 – 29

Je dobojováno. Prodloužení trvalo přesně čtyřiapadesát vteřin a rozhodl hod Martin Bakoš, který tak zařídil bonusový bod pro Spartak. Hosté se tak musí spokojit s bodem jedním. Sledovali jsme svižnou hru na obou stranách, po dvou třetinách byl stav nerozhodný 2:2 a ve třetí periodě už branka nepadla, zápas tak došel do prodloužení a šťastnější tak jsou hráči Moskvy.

60:54 Martin BAKOŠ - 3:2

60:54
    Spartak právě vstřelil branku!
    Tak to bylo rychlé. Na konci první minuty prodloužení dostal přihrávku od Djuseho MARTIN BAKOŠ, jenž si sjel na pravou stranu a velmi svižnou ranou pak překonal zaskočeného Janise Kalninše a stává se tak hrdinou zápasu. Zařídil totiž pro svůj tým dva body – 3:2. Asistence: Emil Djuse a Daniil Averšin.

60:28
    Hned ale přišli o kotouč a hosté se pak snažili o rychlý průchod do útočného pásma, ale nakonec o puk přišli.

60:15
    Domácí jsou u kotouče a jako první jdou v nastavené hrací době do útočné akce.

60:01

Střely na branku: 24 – 29

Je to tak. Základní hrací doba vítěze nepoznala a na řadě je tedy pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani to nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Už to vypadá, že se nic nestane, ani jeden tým se nikam nežene a pravděpodobně se tedy dočkáme v tomto utkání minimálně prodloužení.

59:08
    Hudáček zapsal další zákrok a pomohl svému týmu, ten ale čelí nadále menšímu tlaku soupeře.

58:26
    Marko Anttila si rukou poslal puk na svoji hůl, poté se obrovitý útočník hostů dostal na pravou stranu a vystřelil, ale proti jeho pokusu byl Július Hudáček.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 17. Talalujev (Bakoš), 21. Kulik (Lehterä, Širokov), 61. Bakoš (Djuse, Averšin) – 19. Joensuu, 21. Savinainen (Schroeder, Tolvanen)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kulik, Djuse, Zubarev, Sokolov, Rylov (A), Serikov, D. Musin – Širokov (A), Lehterä, Nikoncev (C) – Fjodorov, Radil, Zubov – Talalujev, Bakoš, Ljubimov – Juňkov, Kotljarevskij, Averšin – M. Cyplakov.
    Jokerit Helsinky: Kalninš (Lindbäck) – A. Grant, Lööv, J. Krejčík, Friman, D. Sklenička, Pudas – Regin, O'Neill (A), Joensuu (A) – Tolvanen, Savinainen, Schroeder – Mäenalanen, Nicklas Jensen, Haapala – Pihlström, Junttila, Anttila (C).

Rozhodčí: Bělov, Fraňo – Kučava, Strelcov