PSG – Başakşehir 5:1 (kon.) | Ajax – Atalanta BC 0:1 (kon.) | Midtjylland – Liverpool 1:1 (kon.)
Bayern – Lok. Moskva 2:0 (kon.) | Salzburg – Atlético 0:2 (kon.) | Real Madrid – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
Inter – Šachtar 0:0 (kon.) | Manchester City – Marseille 3:0 (kon.) | Olympiakos – Porto 0:2 (kon.)
FC Midtjylland
1:1 (0:1)
Liverpool FC
Středa 09.12.2020, 18:55Liga mistrů • Skupina D

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek fotbalového večera. (21:16:22)

Fauly: 7:11

Zápas skončil, Midtjylland na domácím hřišti remizoval s Liverpoolem 1:1. Hosté otevřeli skóre utkání už v první minutě, prosadil se Mohamed Salah. V prvním poločase měli i dál hráči Liverpoolu herně navrch, ale žádný další gól už nepřidali. Ve druhé půli domácí výrazně zlepšili svou hru a několikrát obraně Liverpoolu hodně zavařili. Odměněni byli v 62. minutě, kdy se z penalty prosadil Alexander Scholz. Ve druhé minutě nastavení se hosté chvíli radovali z vítězné branky, ale Minaminův gól nakonec kvůli ruce Maného neplatil.

90+9

90+9
    Erik Sviatchenko už je na nohou a zápas už velmi pravděpodobně bude ukončen.

90+9
    Ve vápně Liverpoolu zůstává ležet Erik Sviatchenko, kterého trefil Kelleher pěstí do hlavy.

90+9
    Caoimhin Kelleher musel ještě jednou do akce a dokázal vyboxoval nebezpečný centr.

90+8
    Midtjylland bude zahrávat ještě jednu standardní situaci.

90+8
    Tentokrát už Kelleher musel zasahovat, ale proti Pfeifferovi střele to neměl nijak těžké.

90+7
    Mikael Anderson pálil z voleje z hranice pokutového území, branku Liverpoolu ale netrefil.

90+4
    Závěr zápasu je hodně rozkouskovaný, ale už se zase hraje a ještě čtyři minuty by se hrát mělo.
    90+2. Ruka Maného, takže gól Minamina neplatí.

90+2
    Gól Liverpoolu neplatí, rozhodčí nakonec našli ruku, kterou si sám nastřelil hlavou Mané.

90+1
    Nastavuje se osm minut.

90
    Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Evander, přichází Nicolas Madsen.

90
    Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Sory Kaba, přichází Luca Pfeiffer.

90
    Vypadalo to ale, že to ofsajd nebyl, situaci nyní řeší VAR.

89
    Mané ve vápně prodlužil hlavou míč na Minamina, který dostal míč do brány! Rozhodčí ale píská ofsajd.

89
    Předchozí rohová kop domácích byl hodně nebezpečný, tento ale obrana Liverpoolu bez problému odvrátila.