Southampton – Sheffield Utd. 3:0 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 1:1 (kon.) | Fulham – Liverpool 1:1 (kon.)
Arsenal – Burnley 0:1 (kon.) | Leicester – Brighton 3:0 (kon.)
Leicester City
3:0 (3:0)
Brighton & Hove Albion
Neděle 13.12.2020, 20:15 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 12. kolo
    44. James MADDISON - 3:0

44
    Leicester právě vstřelil branku!
    Třetí zásah domácího celku! Leicester si v závěru prvního poločasu otevřel střelnici! JAMES MADDISON si udělal prostor ve vápně, přehodil si míč na levačku a technickou střelou vymetl šibenici!
    41. Jamie VARDY - 2:0

41
    Domácí celek ještě před přestávkou po rychlé akci přidává druhou branku! James Justin dostal prudkou přihrávku na pravou stranu, odkud okamžitě odcentroval před branku a JAMIE VARDY už měl snadnou práci!
    27. James MADDISON - 1:0

27
    Domácí Leicester se dostává do vedení! James Justin poslal z pravé strany centr do pokutového území. K odraženému míči se dostal JAMES MADDISON a přízemní střelou otevřel skóre!