Pardubice – Vlašim 0:0 (zruš.) | Pohronie – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Opava 1:0 (kon.) | Sereď – Skalica 2:2 (kon.) | Mariupol – Liberec 1:3 (kon.)
Budafoki – Slovácko 1:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:0 (kon.) | Zabrze – Salzburg 0:0 (odl.)
Zlín – Líšeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 5:2 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí celek jde zpět do dvoubrankového vedení na 3:1! Hostující hráč trestuhodně přišel o míč ve středu hrací plochy, ke kterému se tak dostal DANIEL SOUČEK, jenž následně vypálil ze střední vzdálenosti fantastickou ránu do levé šibenice, na kterou byl Hrubý krátký.
    12. Miloš KRATOCHVÍL - 2:1

12
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Tentokrát se už hostům podařilo snížit na 1:2. K exekuci pokutového kopu se postavil MILOŠ KRATOCHVÍL, který si poslal gólmana na druhou stranu a zakončil bezpečně k levé tyči.
    5. Lukáš BUCHVALDEK - 2:0

5
    Tak tohle je ovšem velmi nečekané, neboť domácí mužstvo jde už v 5. minutě do dvoubrankového vedení! Zelenému se vůbec nepovedla přihrávka ve středu hřiště a soupeř se tak dostal do brejku, kdy byl vyslán skvělou přihrávkou do velké šance LUKÁŠ BUCHVALDEK a ten si s ní poradil zkušeně a zakončil k pravé tyči.
    3. Štěpán ŠEBRLE - 1:0

3
    Domácí mužstvo jde už ve třetí minutě do vedení! Po bojích ve středu hrací plochy se k míči dostal hráč Dukly, který poslal nákop za obranu, jenž pouze prodloužil za sebe Zelený a ŠTĚPÁN ŠEBRLE si posléze poradil také s brankářem a zakončil do prázdné svatyně.