Brest – Rennes 1:2 (kon.) | Nantes – Lens 1:1 (kon.) | Nice – Bordeaux 0:3 (kon.)
Štrasburk – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Lille – Remeš 2:1 (kon.) | Lyon – Méty 0:1 (kon.)
OGC Nice
0:3 (0:0)
Girondins Bordeaux
Neděle 17.01.2021, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo
    87. Toma BAŠIĆ - 0:3

87
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Celou druhou půli je to jako přes kopírák! Čerstvý Traoré natáhl krok po otevřené pravé straně a z okraje vápna předložil míč TOMU BAŠIĆOVI, kterého si obránci Nice ani trochu nevšímali. Proti střele z prvního doteku byl frustrovaný Benítez bez jakékoliv šance.
    75. Paul BAYSSE - 0:2

75
    Nakonec to byly rohy hned dva, přičemž z toho druhého padl asi rozhodující gól! PAUL BAYSSE se nenechal odstavit N´Sokim, naopak vyrazil za skvělým Oudinovým centrem z pravé strany do malého vápna a z bezprostřední blízkosti s přehledem uklidil balon mimo dosah Beníteze.
    50. Hwang UI-JO - 0:1

50
    Hosté se v padesáté minutě radují z vedoucího zásahu! Sabaly z půlky nastartoval Adliho, kterému N´Soki nechal trestuhodně volnou pravou stranu. Jednoduše se tak dostal do vápna a HWANG UI-JO po jeho přesné přihrávce jednoduše doklepl balon do sítě.