Liberec – Žižkov 3:1 (po pr.)
FC Slovan Liberec
3:1 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Čtvrtek 11.02.2021, 14:00 • TJ Sokol Doubí / umělá tráva, Liberec-Vesec • MOL Cup • 3. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a u dalšího onlajnu na viděnou! (16:32:48)

Liberec se nakonec po výhře 3:1 raduje z postupu do dalšího kola MOL Cupu. Po prvním poločase vypadalo, že Slovan potvrdí roli favorita, když ho do vedení poslal Michal Faško. Ovšem v úvodu druhé půle se prosadil Josef Bazal a bylo srovnáno. Zápas šel až do prodloužení, v němž se prosadil Martin Koscelník a pojišťovací branku přidal Imad Rondić.

120

120
    Vypadá to, že již další branku v utkání neuvidíme. Obrana Liberce je kompaktní.

119
    Ještě jeden roh Žižkova, který je v posledních minutách častěji na míči.

117
    I Slovan měl teď sérii rohových kopů, ale stejně jako soupeř ani on stav utkání nezměnil.

116
    Rabušic se z velkého úhlu odhodlal ke střele, na řadu přišel další rohový kop.

115
    Následovala série tří rohových kopů. Ani jeden gól nepřinesl.

114
    Pázler se dostal ke střele, ovšem tu zblokoval ve skluzu Chaluš, následuje roh Žižkova.

112
    Už to vypadalo, že Rondić půjde sám na brankáře, ale balón se mu zadrhl a musel nahrávat na Rabušice. Jeho tečovaný pokus jen tak tak vyrazil Švenger.

111
    Pešek si nedokázal poradit s Řezáčem a ztratil balón.

110
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Mara, přichází Černický.

109
    Žižkov má teď častěji míč na kopačkách, Liberec začal více bránit.

108
    Žižkov se dokázal prodrat přes pravou stranu do vápna, narazil na Chaluše, který dokázal odkopnout pryč.

106
    Rondićův centr byl přetažený, přesto ho dokázal Pešek zkrotit, následná šance ale ztroskotala na obraně hostů.