Bielefeld – Wolfsburg 0:3 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
0:3 (0:1)
VfL Wolfsburg
Pátek 19.02.2021, 20:30 • SchücoArena, Bielefeld • Německá Bundesliga • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:21:10)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:8.

Je konec. VfL Wolfsburg naprosto jednoznačně zvítězil nad DSC Arminii Bielefeldem zvítězil 3:0. Začátek zápasu byl v pomalém tempu, ale ve 29. minutě jsme se dočkali úvodního gólu, který vstřelil Steffen a poslal Wolfsburg do vedení. Vstup do druhé půle se hostům povedl skvěle, protože ve 47. minutě zvýšil vedení Steffen a v 54. minutě se prosadil také Arnold. Následně si hostující mužstvo pohlídalo konec utkání.
    Wolfsburg zvítězil nad Bielefeldem 3:0.

90

89
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Sven Schipplock.

87
    Bielefeld nyní má k dispozici rohový kop z pravé strany a může se pokusit vstřelit alespoň jeden gól.

85
    Masaja Okugawa se dostal ke střele, ale ta letěla jen doprostřed brány, kde byl připraven Koen Casteels.

84
    A opět se Arminii nepodařilo směrem dopředu nic vážnějšího vymyslet.

83
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Bartosz Białek.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maxence Lacroix, přichází Marin Pongračić.

81
    Znovu se domácí prezentovali jen nepřesnou přihrávkou a míč tak končí až u gólmana Casteelse.

80
    Josuha Guilavogui ovšem následně přerušil brejk soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.

80
    Nakonec se Wolfsburg procpal do zakončení z pravé strany, které ale bylo rovněž zblokováno a následuje rohový kop.

79
    Bohužel konec tohoto utkání není nějaká pěkná podívaná a o vítězi je rozhodnuto.

77
    Fabian Klos se sice dostal ke hlavičce, ale tu poslal pouze nad bránu VfL.

76
    Christian Gebauer to tentokrát zkoušel z pravé strany, ale jeho pokus byl rovněž zblokován a následuje tak rohový kop.

75
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Jacob Barrett Laursen, přichází Nathan de Medina.

74
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Josip Brekalo.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Maximilian Philipp.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Josuha Guilavogui.