Fiorentina – Spezia 3:0 (kon.) | Cagliari – Turín 0:1 (kon.)
ACF Fiorentina
3:0 (0:0)
Spezia Calcio
Pátek 19.02.2021, 18:30 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Italská Serie A • 23. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:43:12)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:11.

Utkání je u konce a domácí Fiorentina se raduje z opravdu důležitých bodů. Druhý poločas měl rychlý úvod, už ve 48. minutě dal vedoucí gól Dušan Vlahović a jeho gól přinutil hosty více otevřít hru. Jenže směrem kupředu to Spezii dnes moc nešlo a naopak dvakrát inkasovala. V 64. minutě skóroval Gaetan Castrovilli a na konečných 3:0 uzavřel v 82. minutě výsledek Valentin Eysseric. Fiorentina se touto výhrou posunula na 12. místo s 25 body, Spezia je na 16. místě s 24 body.

90+5

90+4
    Fiorentina drží míč na svých kopačkách a snaží se závěr zápasu dohrát někde u půlky.

90+3
    No a ten si svůj nákop chystá opravdu důkladně, zase s tím nepospíchá.

90+2
    Dobrá práce domácí obrany při bránění prostor u vápna, je z toho odkop od Dragowskiho branky.

90+2
    Zá faul na vyběhnutého gólmana Provedela byl žlutou kartou potrestán domácí Lucas Martínez.

90+1
    Hosté rozehráli roh, centr byl obranou Fiorentiny odvrácen kus za šestnáctku, odkud to zkusil Ricci, jenže trefil pouze blok hráčů.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut.

89
    Domácí vhazují a nikam s tím nepospíchají. Rozhodčí má zatím trpělivost a nenapomíná je za zdržování hry.

88
    Míč je na půlce a už ani hosté nepředvádí hru, která by měla vést k ohrožení branky soupeře.

87
    Nevyšel ani Estevezův centr na malé vápno, domácí odvrátili okamžitou hlavičkou.

86
    Ismajli poslal dlouhý pas k vápnu na Verdeho, ten svou prudkou střelu opřel pouze do jednoho z bránících hráčů.

85
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Igor.

85
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Lorenzo Venuti, přichází Martín Cáceres.

85
    Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Luca Vignali, přichází Roberto Piccoli.