Montpellier – Rennes 2:1 (kon.) | Lens – Dijon 2:1 (kon.) | Nice – Méty 1:2 (kon.)
Nîmes – Bordeaux 2:0 (kon.) | Štrasburk – Angers 0:0 (kon.) | Lorient – Lille 1:4 (kon.)
PSG – Monaco 0:2 (kon.)
RC Štrasburk
0:0 (0:0)
Angers SCO
Neděle 21.02.2021, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1 Uber Eats. V tomto zápase proti sobě nastoupí RC Štrasburk a Angers SCO.

Angers SCO odehrál 25 zápasů s bilancí 10-4-11 a ziskem 34 bodů. V tabulce je tým na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Nimes porazil 3:1, remizoval s Reims 0:0. Tým nestačil na Bordeaux 1:2,Nice 0:3 a Angers 1:3.

RC Štrasburk odehrál 25 zápasů s bilancí 8-4-13 a získal 28 bodů. V tabulce je na šestnácté pozici. z posledních pěti zápasů tým bodoval ve třech. Poradil si s Méty 2:1, remizoval s Dijonem 1:1 a Brestem 2:2. Nestačil na Reims 0:1 a na Lyon 0:3.

Poslední vzájemný zápas se odehrál 16. prosince 2020 a hostující Štrasburk vyhrál díky dobrému závěru zápasu 2:0.

RC Štrasburk: Kawašima – Guilbert, S. Mitrović, Djiku, Caci – Sissoko, Aholou, Liénard – Thomasson – Ajorque, Diallo.
    Náhradníci: Kamara – Bellegarde, Carole, L. Koné, Waris, Prcić, Saadi, Siby, Zohi.

Angers SCO: Bernardoni – Manceau, I. Traoré, Thomas, Bamba – Amadou, Mangani – Fulgini, L. Coulibaly, Thioub – Diony.
    Náhradníci: Butelle – Bobichon, Boufal, Capelle, Doumbia, Al Milálí, Cho, Pavlović, Pereira Lage..

1

1
    Hosté vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, Stefan Mitrović (Štrasburk) odehrál bezpečně.

3
    Angers hrají aktivně, nastěhovali se před branku soupeře, ale na nějakou výraznější šanci čekáme.

3
    Alexander Djiku (Štrasburk) centroval před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal nic vymyslet.

5
    Domácí vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku. Následné zakončení tak tak brankář Paul Bernardoni (Angers) vytáhl míč.

6
    Dimitri Liénard (Štrasburk) bude rozehrávat další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si tentokrát snadno poradila.

7
    Domácí pokračují v aktivní hře, vybojovali další rozehrávku na útočné polovině. Ale zakončení, které vyslal Jean-Eudes Aholou hlavou, končí nad brankou. Paul Bernardoni (Angers) bude vykopávat.

8
    Frédéric Guilbert (Štrasburk) vhazuje na polovině soupeře, následně před brankou hlavičkoval Adrien Thomasson (Štrasburk). Jeho pokus byl snadnou prací pro brankáře.

9
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

10
    Deset minut hry je pryč, zatím sledujeme aktivnější hru ze strany Štrasburku, který se snadněji dostává do zakončení.

11
    Domácí kombinují na polovině hrací plochy a pokouší se rychle přejít do útočné fáze.

12
    Hosté nyní vybojovali rohový kop. Angelo Fulgini (Angers) centroval před branku, ale obrana si poradila.

13
    Po souboji jsou na hrací ploše ošetřováni dva hráči. Z každého týmu jeden. Hra je nyní přerušená.

13
    Podle všeho budou muset domácí střídat.

15
    Angers se nyní propracovali před branku soupeře, ale domácí obrana si dokázala poradit a nenechala soupeře vypálit.

16
    Adrien Thomasson (Štrasburk) rychle otočil směr hry a vedl domácí akci. Následně ale o míč přišel, a pak už hrají Angers.

18
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže propracovat do střeleckých pozic.

20
    Fotbalisté v modrém rychle rozehrávají od své branky, následně se pokoušel Frédéric Guilbert (Štrasburk) něco vymyslet, ale byl v ofsajdu.

22
    Souboje o míč probíhají zejména na polovině hrací plochy, gólmani nyní mnoho práce nemají.

23
    Ludovic Ajorque (Štrasburk) se pokoušel o zakončení bez zpracování míče, ale jeho rána byla nepovedená a zblokovaná.

26
    Domácí brankář Ejdži Kawašima (Štrasburk) bude nyní rozehrávat od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop, hosté odrazili na půlce míč do zázemí.

27
    Štrasburk se postupně propracoval na útočnou polovinu, kde kombinuje a pokouší se vstřelit vedoucí branku v tomto zápase.

28
    Domácí hráči kontrolují hru, souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy. RC na nějakou výraznější šanci zatím čeká.

30
    Angers se po delší době dostal před domácí branku, ale nic vymyslet nedokázal. Obrana domácích si snadno poradila.

31
    Půlhodina hry je pryč. Aktivní hru hostů zakončoval Sada Thioub, jehož nepříliš důraznou střelu snadno zastavil brankář.

33
    Thomas Mangani (Angers) zůstává po souboji ležet na hrací ploše, míří k němu lékaři.

36
    Domácí se nastěhovali na polovinu soupeře, Ludovic Ajorque se pokoušel dostat do zakončení, ale obrana mu nedovolila hraničním zákrokem vypálit.

38
    Zatím jsme viděli dvě střely na branku, obě vyslal hostující celek. Střelecky jsou celkově aktivnější domácí, ale nejsou přesní v koncovce.

40
    Angers se usadili na polovině soupeře, Lassana Coulibaly hledal střílenou přihrávkou spoluhráče před brankou, ale domácí obrana si dokázala poradit.

44
    Domácí rozehrávají od své branky, Ejdži Kawašima (Štrasburk) přenechal míč spoluhráčům obráncům, kteří se postupně dostávají k polovině hrací plochy.

44
    Jean-Eudes Aholou (Štrasburk) se prorpacoval ke střele z velké dálky. Jeho rána končí vysoko nad brankou.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

45+2
    Ludovic Ajorque (Štrasburk) dostal přihrávku do dobrého prostoru, jeho pokus kryje celkem snadno hostující brankář.

45+3
    Dostáváme se nyní do třetí nastavené minuty, momentálně hrají aktivněji domácí, kteří kontrolují hru a čekají na šanci ohrozit branku soupeře.

45+3
    Žlutou kartu dostává Ibrahima Sissoko (RC Štrasburk).

45+4
    Volný kop na útočné polovině vybojovali hosté.

45+4

46

46
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Jean-Ricner Bellegarde.

47
    Hostující celek se nyní nastěhoval na útočnou polovinu, kde se pokoušel něco vymyslet.

48
    Domácí hráči byli dobře postavení, a tak asi soupeře zastavili za cenu rohového kopu. Následně se centr snesl před branku, ale obrana si poradila.

49
    Thomas Mangani (Angers) rozehrával na polovině hrací plochy, následně hosté ještě vybojovali autové vhazování.

50
    Úvodních pět minut hry z druhého poločasu je pryč, sledujeme hodně podobnou hru jako v první části zápasu. Mírnou převahu mají domácí, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekají.

54
    Na polovině hrací plochy došlo k souboji dvou hráčů. Oba skončili na trávníků. Sudí pískl faul, a pak hra pokračuje dál. Balon drží hosté.

55
    Optickou převahu nyní mají hráči Angers. Ti jsou aktivnější, snadněji se dostávají na polovinu soupeře.

56
    Fotbalisté v modrém se po delší době probojovali před branku soupeře, kde se pokoušeli něco vymyslet. Ibrahima Sissoko ani Adrien Thomasson nedokázali nic vymyslet, navíc přišli o míč.

58
    Žlutou kartu dostává Stefan Mitrović (RC Štrasburk).

59
    Rychle se pokoušel hostující celek vybojovat míč na útočné polovině, nakonec získal územní převahu, ale ke střele se tým nedostal.

61
    Anthony Caci (Štrasburk) si počínal nedovoleně, a tak jeho tým prohrál souboj o míč. Rozehrávat budou fotbalisté Angers.

63
    Domácí celek rozehrával rohový kop, Ludovic Ajorque se pokoušel na vzdálenější tyči dostat k míči, ale neuspěl.

64
    Zatím jsme viděli pět střel na branku, na gólovou ránu zatím stále čekáme.

65
    Stefan Mitrović (Štrasburk) špatně přihrával spoluhráči, nakonec získali míč hráči Angers, kteří tak mohou pokračovat v útočné akci.

67
    Hostující celek rozehrával volný kop, centr se snesl před branku, ale obrana si snadno poradila.

69
    Zdá se, že bude hostující celek střídat. Uvidíme, kdo se za malý moment dostane do hry.

70
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Sofiane Boufal.

71
    Zhruba dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém jsme zatím neviděli žádnou gólovou střelu.

72
    Romain Thomas (Angers) vedl zajímavou akci hostů, rychle se propracoval na polovinu soupeře, ale ohrozit branku.

73
    Ludovic Ajorque (Štrasburk) měl po akci spoluhráčů a centru velkou šanci, ale z bezprostřední blízkosti hlavičkoval vedle branky.
    73. Šance domácích.

74
    Štransburk rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

75
    Jeden z hostujících hráčů fauloval, podle všeho se jednalo o zákrok na kartu.

75
    Žlutou kartu dostává Loïs Diony (Angers SCO).

78
    Pomalu, ale jistě, se dostáváme do finální fáze hry ve druhém poločase. Domácí celek je favoritem, ale stále platí bezbrankový stav.

80
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Ibrahim Amadou, přichází Pierrick Capelle.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase. Hosté budou nyní rozehrávat volný kop na polovině soupeře. Cente se snesl před branku, ale obrana si poradila.

81
    Rychlé přenesení hry, Habib Diallo (Štrasburk) a Adrien Thomasson vedl akci, kterou domácí Štrasburk nedokázal přetavit v zakončení.

82
    Domácí rychle otočili směr hry, na polovině soupeře vybojovali volný kop, ale rána byla zblokovaná.

82
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Sanjin Prcić.

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Mathias Pereira Lage.

85
    Nyní se souboje o míč odehrávali spíše na polovině hrací plochy, čas ubíhá a gólové šance k viděn nejsou.

86
    Po pěkné akci se snesl centr před branku Štrasburku, ale obrana domácích si dokázala poměrně snadno poradit.

88
    Anthony Caci (Štrasburk) vedl zajímavou domácí akci, míč se rychle dostal před branku soupeře, ale nikdo vypálit přesněji nedokázal.

88
    Paul Bernardoni (Angers) bude vykopávat od své branky a nutno poznamenat, že nikam nespěchá.

89
    Momentálně to vypadá, že se týmy rozejdou po remízovém zápase, na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90+1

90+1
    Domácí brankář bude odkopávat od své branky, Ejdži Kawašima (Štrasburk) uvede míč do hry podle všeho dlouhým výkopem.

90+2
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Mahamé Siby.

90+3

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:0. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 22:9.

Domácí celek byl v tomto zápase papírovým favoritem, ale svou roli neproměnil. Ani jeden tým se prosadit nedokázal, a tak po utkání platí bezbranková remíza. Mnoho fotbalové krásy tento mač nenabídl. (16:53:20)