West Brom – Everton 0:1 (kon.) | Fulham – Tottenham 0:1 (kon.) | Liverpool – Chelsea 0:1 (kon.)
Fulham FC
0:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Čtvrtek 04.03.2021, 19:00 • Craven Cottage, Londýn • Anglická Premier League • 33. kolo

Z mé strany je to už pro dnešní zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (21:00:48)

Fauly: 13:9

Zápas je u konce, Tottenham se raduje z těsné výhry 1:0 na hřišti Fulhamu. Hosté byli velkým favoritem utkání, ale nakonec se hodně strachovali, aby neodjeli ze hřiště Fulhamu s prázdnou. Spurs se do vedení dostali v 19. minutě, když si míč po střele Alliho srazil do vlastní branky Tosin Adarabioyo. Skoro celý druhý poločas pak byli hosté pod tlakem. Fulham mohl vyrovnat po standardních situacích, ale Andersena i Adarabioya skvěle vychytal Lloris. V 63. minutě sice míč do sítě dostal Maja, ale gól kvůli ruce Leminy, která tomu předcházela, platit nemohl. Tottenham přežil i závěrečný nápor Fulhamu.

90+5

90+4
    Vypadá to, že je dnes hotovo! Kane utekl ze sevření Fulhamu a poté si zkušeně došel pro faul, za které dostává Harrison Reed žlutou kartu.

90+4
    Závěrečný tlak Fulhamu vrcholí, hosté jsou nyní uzamčení před svou šestnáctkou.

90+3
    Mario Lemina z pravé strany poslal prudký centr před branku Spurs, trefil ale jen Sissoka.

90+2
    Spurs vyrazili do brejku, který táhl Kane, ale svou nepřesnou přihrávkou zahnal Lamelu ze střelecké pozice.

90+1
    Domácí konečně dokázali dostat míč na zem, ale u balónu dlouho nezůstali, protože jim utekl do zámezí.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Fulham si ovšem tentokrát nepohlídal ofsajdové postavení a hosté zase s rozehrávkou pospíchat nebudou.

89
    Kane u rohového praporku u branky Fulhamu dlouho neudržel, domácí znovu budou spěchat dopředu.

88
    Tlak domácích pokračoval rohový kopem, míč si ale ze vzduchu sebral Lloris, který teď uklidní situaci a nebude spěchat s rozehrávkou.

88
    Z pravé strany střílel srbský útočník Fulhamu Mitrovič a málem z toho byl vlastní gól Matta Dohertyho!

87
    Lamela před vápnem soupeře přišel o míč a domácí se zase hned ženou dopředu. Času na vyrovnání už moc nezbývá.

86
    Lookman z levé strany poslal míč před branku, před Mitrovičem míč dokázal zachytit dnes skvělý brankář Tottenhamu Hugo Lloris.

85
    Centr Ainy z pravé strany sice ve vápně nikoho nenašel, al míč se opět odrazil k hráčům Fulhamu.
    83. Kane neproměnil tutovku.

83
    Lamela našel výbornou přihrávkou ve vápně Kanea, ten ale ve velké šanci zklamal, trefil jen Aréolu, který se mu včas vrhl pod nohy.