Levante – Ath. Bilbao 1:2 (po pr.)
Levante UD
1:2 (1:1)
Athletic Bilbao
Čtvrtek 04.03.2021, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španělský pohár • Semifinále

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (23:42:14)

Fauly: 12:20

Zápas je u konce a z postupu do finále Copa del Rey se raduje Bilbao, které vyhrálo na hřišti Levante odvetu 2:1 po prodloužení, první zápas skončil 1:1. Do zápasu vstoupili lépe domácí, už v 17. minutě se trefil Marti Roger. Už o 13 minut později ale bylo vyrovnáno, z penalty se trefil Raul García. Ve druhém poločase už žádný gól nepadl a zápas tak dospěl až do prodloužení. Hrdinou zápasu se nakonec stal Alejandro Berenguer, který se trefil ve 112. minutě šťastnou tečovanou střelou.

120+3

120+1
    Simonovi se vůbec nepovedla rozehrávka a domácí se tak dostávají k míči a mají čas ještě na poslední akci.

120+1
    Nastavují se dvě minuty.

119
    Ke střele zpoza šestnáctky se dostal Dani Gomez, střílel ale jen doprostřed branky, Simon předvedl opravdu snadný zákrok.

118
    Závěru zápasu zatím hosté zvládají výborně, Levante nyní ani nepouštějí k míči.

117
    Bilbao zaútočilo do otevřené obrany Levante, Williams ale nezvládl zpracování, takže nemohl zakončovat.

115
    Rohový kop byl rozehrán na zadní tyč, hosté se dokázali ubránit a Simon bude rozehrávat od branky.

114
    Jisté je, že penalty dnes neuvidíme. Domácí se samozřejmě hned snaží odpovědět, budou zahrávat rohový kop.

112
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Hosté se v druhém prodloužení dostávají do vedení a přibližují se finále Copa del Rey! A bylo to velmi jednoduché akci. Střed pole se otevřel před ALEJANDREM BERENGUEREM, který toho využil a vyrazil dopředu. Jeho střela ze střední vzdálenosti se otřela o Vukčeviče a skončila přesně u pravé tyče. Fernandez nemohl nic dělat.

111
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iker Muniain, přichází Jon Morcillo.

110
    Muniain se z levé strany šestnáctky do zakončení neprotlačil, pohlídal si ho Vezo.

108
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jorge Miramon, přichází Coke.

106
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Unai Lopez, přichází Unai Vencedor.
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Oscar de Marcos, přichází Ander Capa.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+1
    První prodloužení skončilo.

105+1
    Bardhi pěkně kroutil své zakončení z přímého kopu na do horního rohu, Simon předvedl výborný zákrok.