Maďarsko – Rumunsko 1:2 (kon.) | Slovinsko – Česko 1:1 (kon.) | Německo – Nizozemsko 1:1 (kon.)
Španělsko – Itálie 0:0 (kon.)
Maďarsko
1:2 (0:0)
Rumunsko
Sobota 27.03.2021, 18:00 • Bozsik Aréna (Budapešť) • Mistrovství Evropy U21 • Skupina A
    87. Alec PAȘCANU - 1:2

87
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Neproměněná šance z 84. minuty Balkánce mrzet nemusí! Náladu jim spravil perfektně kopnutý roh, za nímž se před bránu vydal ALEC PAȘCANU. Tomu se povedlo skórovat placírkou i přesto, že z něj bránící Mocsi málem strhl dres.
    70. Alexandru MĂȚAN - 1:1

70
    Dvacet minut před koncem je srovnáno! Cîmpanu předal na levé straně vápna míč spoluhráči, kterým byl ALEXANDRU MĂȚAN. Ten si balon opatrně navedl ke středu a vypálil na zadní tyč, kam Balázs Bese nedosáhl.
    56. András CSONKA - 1:0

56
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Navzdory oslabení jde Maďarsko do vedení! Pořadatelská země při brejku posečkala na další hráče, Deutsch po roztažení hry doleva nahrál před malé vápno, odkud ANDRÁS CSONKA mířil levačkou do protipohybu Daniela Vlada. Rumunsko tak bude muset otáčet.

Lukáš Jasoněk

Branky: 56. Csonka (Deutsch) – 70. Mățan, 87. Pașcanu (Mățan)

Karty:   7. Mezei (HUN), 13. Kiss (HUN), 23. Mocsi (HUN), 45. Csonka (HUN), 52. Deutsch (HUN) – 5. Ciobotariu (RUM), 7. Moruțan (RUM), 57. Pașcanu (RUM), 80. Ganea (RUM)   42. Szőke (HUN)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 21:10.
    Maďarsko: Bese – Bolla (C), Balogh, Mocsi, Deutsch (89. Bukta) – Csonka, Mezei (67. Kata) – Skribek (52. Bárány), Szendrei, Kiss (67. Tamás) – Szőke.
    Náhradníci: Auerbach, Kovács – Varju, Huszti, Palincsár, Bíró, Tamás, Hinora, Kata, Bárány, Bukta, Kovácsréti.

Rumunsko: Vlad – Haruț, Ciobotariu, Pașcanu – Boboc, Olaru, Marin (C), Ciobanu, Moruțan (61. Petre) – Ganea (86. Popescu), Mățan (89. Itu).
    Náhradníci: Aioani, Eșanu – Opruț, Dragusin, Dulca, Cîmpanu, Oaidă, Chindriș, Popescu, Itu, Vlădoiu, Petre.

Rozhodčí: Visser – Nijssen, Wyns (BEL)