Ukrajina
2:3 (0:0)
Slovensko
sk Pondělí 29.03.2021, 17:00 • Belek, Turecko • Reprezentace U21

Po bezgólovom prvom polčase sme videli po výmene strán hneď päť gólov. Naši futbalisti druhýkrát po sebe prehrávali 2:0 a druhýkrát neprehrali. Najprv so Severným Macedónskom dokázali vyrovnať a dnes dokonca otočili vývoj zápasu. Vďaka tomu získali na Antalya Cupe 7 bodov a ovládli tak celý turnaj! Bulharsko malo po dvoch zápasoch na konte 6 bodov, ale dnes prehralo vysoko 5:1. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (18:57:05)

90+4

90+3
    Po prieniku na pravej strane sme získali aut a nikam sa nenáhlime.

90+2
    Teraz sme získali loptu a kombinujeme v okolí poliacej čiary.

90+1
    Posledné minúty začali aktívnejšie Ukrajinci.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil. Uvidíme, koľko sa bude ešte nadstavovať.

89
    Do zakončenia sa dral Kukarevyč, ale hrdinom svojho tímu sa zatiaľ nestane.

88
    Po odvrátenom rohovom kope Ukrajina okamžite trielila dopredu, ale neúspešne. Ludha chytá.

87
    Po rýchlom prechode do útoku budeme zahrávať rohový kop.

86
    Loptu držíme my a kombinujeme v strede poľa.

85
    Ofenzívna akcia nášho súpera je zmarená postranným arbitrom.

84
    Naši futbalisti sa razom nikam nenáhlia.

83
    Ukrajina po inkasovanom góle strieda. Do hry zasiahne Jarmoljuk.
    82. Matúš Kmeť (SVK) - 2:3

82
    Slovensko dalo gól!
    Gól strelil MATÚŠ KMEŤ! Po peknej kombinácii pred pokutovým územím sme sa dostali k zakončeniu z hranice šestnástky a krásnou strelou k tyčke otáčame vývoj dnešného zápasu!

81
    Ofenzívna akcia Ukrajiny troskotá na zdvihnutej zástavke postranného arbitra.

80
    Záverečných desať minút dnešného zápasu je v plnom prúde. Bulharsko dnes prehralo, a tak ak dnes vyhráme, tak sme vyhrali Antalya Cup.

79
    Center z pravej strany sme dokázali bez problémov odvrátiť.

78
    Striedame aj my, aj Ukrajinci. Hore ide Nebyla a hráči s číslami 8 a 22. Dole Pokorný, Kaprálik a Bernát.