Poprad – Michalovce 2:1 (kon.)
HK Poprad
2:1 (2:1, 0:0, 0:0) Stav série: 1:2
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pondělí 19.04.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

42:02
    Poprad získava presilovú hru. Marek Mašlonka je vylúčený za hákovanie.

37:32
    Poprad má v závere druhej tretiny k dispozícii presilovú hru. V snahe odstreliť puk z obranného pásma Antti Erkinjuntti zasiahol vysokou hokejkou Drgoňa a dostáva dve minúty.

26:20
    Veľké nedorozumenie v popradskej defenzíve po vyhodenom puku a sily budú vyrovnané. Adam Drgoň dostáva dve minúty za podrazenie.

25:55
    Poprad má k dispozícii presilovku. Dve minúty za hrubosť dostáva Dávid Šoltés.

12:03
    Brandon Mashinter a Mark Louis sa ešte pred vhadzovaním zrejme "dohodli", že zhodia rukavice, a tak aj urobili. Bola to krátka výmena, Louis napokon Mashintera jemne zložil zápasníckym chvatom. Obaja dostávajú 2+10 za hrubosť a zhodenie rukavíc.

06:31
    Aj Michalovce si zahrajú svoju prvú presilovku v tomto zápase. Dve minúty za podrazenie dostáva Marek Zagrapan.

00:32
    Hneď v 32. sekunde zápasu registrujeme vylúčenie. Po držaní Dávida Mudráka bude mať Poprad presilovú hru.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 3. Haščák (Skokan, Svitana), 14. Handlovský (Vandas) – 8. McCormack (Lalancette)

HK Poprad: Vošvrda (Hamerlík) – Drgoň, Brejčák, Seigo, Dalhuisen, Ulrych, Hudec, Kramár – Svitana, Skokan, Haščák – Handlovský, Preisinger, Vandas – Livingston, Zagrapan, Tavi – Mešár, Matej Paločko, Mashinter – Jevoš
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Tomek) – Mihálik, Mudrák, Ťavoda, McCormack, Southorn, Louis, Šedivý, Lačný – Erkinjuntti, Lalancette, Korhonen – Šoltés, Suja, Takáč – Bartánus, Galamboš, Regenda – Mašlonka, Lehtonen, Török

Rozhodčí: Stano, Tvrdoň – Crman, D. Konc ml.