3. MacKenzie Entwistle (CHI) 1+0 (03:34:22)

37 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,9%, odchytal 60:00
    Anton Chudobin (DAL) 21 zákroků, 4 OG, úspěšnost 84%, odchytal 57:38

Dominik Kubalík (CHI) 0+1, 0 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:23
    David Kämpf (CHI) 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 16:24
    Radek Faksa (DAL) 0+1, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 16:35
    Andrej Sekera (DAL) 0+0, +2 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 15:15

Je konec! Chicago Blackhawks nakonec tento zápas dokázalo zvládnout a vítězí tak poměrem 4:2. Do třetí třetiny lépe vstoupil Dallas, kterému se v předbrankovém prostoru přeci jenom povedlo dotlačit kotouč za záda domácího brankáře. Najednou to bylo pouze jednu branku a domácí celek se tak musel strachovat. Dallas přesto v závěru zápasu inkasoval, bylo to znovu o dvě branky a Stars nepomohla ani hra bez brankáře.

59:57
    DeBrincat o vlásek minul prázdnou branku!

59:25
    Oddechový čas pro hosty.

59:25
    Rána přes celé kluziště nakonec minula branku.

59:11
    Benn to posléze zkoušel vzít na sebe, jenomže z pravého kruhu trefil pouze tyč.

58:37
    Pavelski nabízel kotouč k pravému kruhu, kde se nacházel Robertson. Ten se až při druhém pokusu dostal do zakončení, které ale poslal pouze vedle branky.

57:40
    Dallas je v šesti!

57:29
    Dallas znovu rychle nahazoval na druhou stranu, kde ovšem moc dlouho nevydržel a Kalynul protlačil puk ven ze třetiny.
    56:48 Alex DEBRINCAT - 4:2

56:48
    Chicago právě vstřelilo branku!
    O vítězi tohoto zápasu se zdá být rozhodnuto! Chicago podniklo jeden z mála útočných výpadů, který po levém křídle táhl Suter. Jeho nástřel do levého betonu se odrazil na volného ALEXE DEBRINCATA, kterému se povedlo trefit odkrytou branku Dallasu.
    Asistence: Pius Suter, Connor Murphy.

56:27
    Oleksiak se jednoduše dostal na druhou stranu. Jeho celek pořádně sevřel domácí tým, který se nyní pouze brání. Chicago ale soupeře nepouští do zakončení.

56:21
    Na hraně ofsajdu se Dallasu povedlo vstoupit do pásma, kde ovšem dlouho nevydržel. Domácí se snaží hrát maximálně opatrně, proto znovu vyhodili ven z pásma.

55:07
    Dallas má v posledních minutách tlak. Klingberg nyní nebezpečně pálil od modré čáry, přičemž ještě jeden z kolegů tečoval střelu, avšak pouze do Lankinena.

54:01
    Hagel pouze zametl kotouč pod hostujícího brankářem, který se na jistotu rozhodl přerušit hru. Vhazovalo se po levici Chudobina, úspěšnější byl forvard Suter.

David Suchý

Branky a nahrávky: 7. Entwistle (Hardman, P. Kane), 11. Hagel (D. Kubalík, Kurashev), 19. DeBrincat (P. Kane, Hagel), 57. DeBrincat (Suter, C. Murphy) – 10. Gurjanov (Ja. Benn), 43. Pysyk (Faksa)

Chicago Blackhawks: Lankinen (Delia) – C. Murphy (A), Stillman, Kalynuk, Zadorov, Regula, Beaudin, Mitchell – P. Kane (A), Suter, Gaudette – Hagel, Kurashev, DeBrincat (A) – Hinostroza, Kämpf, D. Kubalík – Entwistle, Hardman.
    Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, Sekera, Harley, Pysyk – Gurjanov, Ja. Benn (C), Robertson – Pavelski, Dickinson, Kiviranta – Comeau (A), Gardner, Cogliano – Faksa, Kero.

Rozhodčí: StLaurent, O'Rourke – Berg, Daisy