S. Makedonie – Kazachstán | 4:0 (kon.) | | | Finsko – Estonsko | 0:1 (kon.) | | | Kosovo – Malta | 2:1 (kon.) |
Španělsko – Portugalsko | 0:0 (kon.) | | | Maďarsko – Kypr | 1:0 (kon.) | | | Nigérie – Kamerun | 0:1 (kon.) |
Faerské ostrovy – Island | 0:1 (kon.) | | | Itálie – Česko | 4:0 (kon.) | | | Slovinsko – Gibraltar | 6:0 (kon.) |
Kazachstán – Belgie | 1:3 (kon.) | | | Andorra – Albánie | 0:3 (kon.) | | | Lucembursko – Černá Hora | 1:2 (kon.) |
Wales – Moldavsko | 0:0 (kon.) |
Rakousko – Slovensko | 2:1 (kon.) |
konec
Finsko
0:1
(0:0)
Estonsko
Vojtěch Martinek
Branky:
59. Sappinen (pen.)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:8.
Rozhodčí: Burchardt – Rasmussen, Hoeg (všichni DEN).
Diváci:
Karty: 47. Väisänen (FIN) – 64. Puri (EST), 74. Käit (EST)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:8.
Finsko:
Hradecky (C) – Raitala, Arajuuri, Toivio (46. O'Shaugnessy), Väisänen (62. Uronen) – Schüller (62. Taylor), Kamara – Lod, Forss (46. Jensen), Soiri (82. Alho) – Pohjanpalo (61. Pukki).
Náhradníci: Joronen, Jaakkola – O'Shaughnessy, Taylor, Jensen, Pukki, Lam, Alho, Uronen, Kauko, Valakari, Ivanov.
Trenér:
Estonsko: Hein – Kuusk, Teniste (52. Pikk), Mets, Tamm, Ojamaa (65. Vaštšuk) – Käit (90+1. Poom), Kreida (65. Soomets), Vassiljev (C) – Puri, Sappinen (65. Anier).
Náhradníci: Igonen, Vallner – Pikk, Soomets, Anier, Sinyavskiy, Zenjov, Kirss, Poom, Vaštšuk, Pürg, Paskotši.
Trenér:
Náhradníci: Joronen, Jaakkola – O'Shaughnessy, Taylor, Jensen, Pukki, Lam, Alho, Uronen, Kauko, Valakari, Ivanov.
Trenér:
Estonsko: Hein – Kuusk, Teniste (52. Pikk), Mets, Tamm, Ojamaa (65. Vaštšuk) – Käit (90+1. Poom), Kreida (65. Soomets), Vassiljev (C) – Puri, Sappinen (65. Anier).
Náhradníci: Igonen, Vallner – Pikk, Soomets, Anier, Sinyavskiy, Zenjov, Kirss, Poom, Vaštšuk, Pürg, Paskotši.
Trenér:
Rozhodčí: Burchardt – Rasmussen, Hoeg (všichni DEN).
Diváci:
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Henrik Ojamaa, přichází Bogdan Vaštšuk.
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Vladislav Kreida, přichází Markus Soomets.
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Leo Väisänen, přichází Jere Uronen.
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Joona Toivio, přichází Daniel O'Shaughnessy.