Podbrezová – Zlaté Moravce 3:1 (kon.) | Slavia B – Chrudim 3:3 (kon.) | Lok. Moskva – Žilina 3:2 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
3:2 (1:1)
MŠK Žilina
sk Středa 23.06.2021, 17:30 • Kranjska Gora, Slovinsko • Přípravný zápas

90+1
    Lokomotiv Moskva dal gól!
    Veľká smola pre Žilinu. Lokomotiv opäť zaútočil cez stred ihriska, nasledovala kolmá prihrávka a ANTON MIRANCHUK sa zoči-voči gólmanovi dokázal presadiť.

82
    Strelcom gólu je ANTON MIRANCHUK.

80
    Žilina dala gól!
    Žiline sa podarilo streliť gól na 2:1! Jeho autorom je TIMOTEJ JAMBOR.

25
    V 25. minúte Lokomotiv vyrovnáva skóre. FRANCOIS KAMANO prestrelil z ľavej strany Petráša, lopta skončila v sieti.

15
    V 15. minúte ide Žilina do vedenia! Žilinčania vystihli chybnú rozohrávku Lokomotivu, Paur bežal s loptou po pravej strane, naservíroval ju pred bránu do čistej šance JÁNOVI BERNÁTOVI, ktorý zakončil po zemi k pravej žrdi.