Ararat – Fehérvár 2:0 (kon.) | FC Struga – FK Liepāja 1:4 (kon.) | Kauno Žalgiris – Europa 2:0 (kon.)
Gagra – Sutjeska 1:1 (kon.) | KuPS – Noah 5:0 (kon.) | Urartu – Maribor 0:1 (kon.)
Valmiera – FK Sūduva 0:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Tre Penne 3:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Mons Calpe 4:0 (kon.)
St Joseph's – Levadia Tallinn 1:1 (kon.) | Runavík – Honka Espoo 1:3 (kon.) | CS Petrocub – FK Sileks 1:0 (kon.)
Sligo Rovers – Hafnarfjördur 1:2 (kon.) | Dila Gori – Žilina 2:1 (kon.) | Sfîntul Gheorghe – Partizani Tirana 2:3 (kon.)
New Saints – Glentoran 2:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 1:1 (5:3 po pen.) | Laçi – Podgorica 3:0 (po pr.)
Llapi – Shkupi 1:1 (kon.) | Swift Hesperange – Domžale 1:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Inter Turku 2:0 (kon.)
Larne FC – Bala Town 1:0 (kon.) | Trnava – Mosta 2:0 (kon.) | Bohemians Dublin – Stjarnan 3:0 (kon.)
La Fiorita – Birkirkara 1:1 (kon.) | Dečić – KF Drita 0:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – RFS Riga 2:4 (po pr.)
Breidablik – Racing FC 2:0 (kon.) | Vllaznia Skadar – Široki Brijeg 3:0 (kon.) | Śląsk – Paide 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Milsami 0:1 (kon.) | Coleraine – Velež Mostar 1:2 (kon.)
KF Vllaznia Skadar
3:0 (0:0)
NK Široki Brijeg
Čtvrtek 15.07.2021, 21:00 • Loro Boriçi Stadium, Shkoder • Evropská konferenční liga (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:03:21)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:14.

Je konec! Vllaznia Shkodër zvítězila nad Širokim Brijegem 3:0 a celkově tedy vyhrála 4:3, čímž postupuje do 2. předkola Evropské konferenční ligy a na stadionu se už ozývají dělobuchy! Albánská radost je prostě výbušná.
    První poločas sice nabídnul zajímavé momenty, ale branku ne. To až 46. minutě, když se trefil Djurdjevič. Následně ale kvůli fanouškům poslal sudí hráče do šaten na nějakých pět minut. Následně zápas pokračoval v 62. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Imami. A nakonec v 78. minutě rozhodl o postupu druhým gólem Djurdjevič.

90+5

90+5
    Nyní ještě Vllaznia Shkodër získala autové vhazování na polovině soupeře.

90+4
    Kolega zfauloval Fangaje a vypadá to, že domácí celek si tento náskok pohlídá a postoupí.

90+4
    Nakonec se domácí dostali z protiútoku ke střele, ale ta minula svatyni soupeře.

90+4
    Dlouho ale u něj domácí nezůstali a Široki Brijeg získal autové vhazování na své polovině hřiště.

90+3
    Medič poslal soupeře k zemi ve středu hrací plochy a Vllaznia Shkodër tak bude u míče.

90+2
    Následně míč zavítal do zámezí za bránu Zogoviče, který s odkopem od brány rozhodně spěchat nebude.

90+1
    Hosté to zkoušejí nákopy před bránu, ale obrana Shkodëru zatím vše zvládá odkopávat.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Obšivač, přichází Šabič.
    Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Vukoja, přichází Masič.

89
    Obrana Vllaznie opět dokázala odkopnout míč co nejdál ze svého vápna.

88
    Domácí hráč je nakonec v péči lékařů a musí tak za postranní lajnu, vypadá to na lehce vyražený dech.

87
    Jurilj dohrál Jonuziho tvrdým faulem a domácí hráč samozřejmě nemá potřebu se rychle zvedat z trávníku.