Ararat – Fehérvár 2:0 (kon.) | FC Struga – FK Liepāja 1:4 (kon.) | Kauno Žalgiris – Europa 2:0 (kon.)
Gagra – Sutjeska 1:1 (kon.) | KuPS – Noah 5:0 (kon.) | Urartu – Maribor 0:1 (kon.)
Valmiera – FK Sūduva 0:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Tre Penne 3:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Mons Calpe 4:0 (kon.)
St Joseph's – Levadia Tallinn 1:1 (kon.) | Runavík – Honka Espoo 1:3 (kon.) | CS Petrocub – FK Sileks 1:0 (kon.)
Sligo Rovers – Hafnarfjördur 1:2 (kon.) | Dila Gori – Žilina 2:1 (kon.) | Sfîntul Gheorghe – Partizani Tirana 2:3 (kon.)
New Saints – Glentoran 2:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 1:1 (5:3 po pen.) | Laçi – Podgorica 3:0 (po pr.)
Llapi – Shkupi 1:1 (kon.) | Swift Hesperange – Domžale 1:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Inter Turku 2:0 (kon.)
Larne FC – Bala Town 1:0 (kon.) | Trnava – Mosta 2:0 (kon.) | Bohemians Dublin – Stjarnan 3:0 (kon.)
La Fiorita – Birkirkara 1:1 (kon.) | Dečić – KF Drita 0:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – RFS Riga 2:4 (po pr.)
Breidablik – Racing FC 2:0 (kon.) | Vllaznia Skadar – Široki Brijeg 3:0 (kon.) | Śląsk – Paide 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Milsami 0:1 (kon.) | Coleraine – Velež Mostar 1:2 (kon.)
FC Santa Coloma
4:0 (3:0)
Mons Calpe SC
Čtvrtek 15.07.2021, 18:30 • Estadi Nacional (Andorra la Vella) • Evropská konferenční liga (předkola) • 1. předkolo

Ode mě je to už z tohoto zápasu všechno, přeji hezký zbytek večera. (20:26:23)

Fauly: 13:17

Zápas je u konce, domácí Santa Coloma slaví postup do dalšího předkola Evropké konferenční ligy, poté co v odvetě zdolala Mons Calpe vysoko 4:0 (první zápas 1:1). Santa Colomě skvěle vyšel úvod utkání. Už ve 3. minutě se prosadil Guillaume Sylvian Lopez. V 11. minutě na něj navázal gólem z rohového kopu Puerto Bellart a o čtyři minuty proměnil pokutový kop Aleix Cistero. Domácí měli i další šance, ale ty už nevyužili. Za hosty byl nejblíž Ojeda, který trefil břevno. Ve druhém poločase bylo na hostech vidět zlepšení, ale měli smůlu v koncovce a své šance na snížení nevyužili. V nastaveném čase pak ještě uzavřel vítězství domácích brankou po rohovém kopu Andreu Ramos.

90+4
    90+3. Andreu RAMOS - 4:0

90+3
    Santa Coloma právě vstřelila branku!
    Povedlo se, domácí Santa Coloma v závěru nastaveného času zvyšuje na 4:0 a dává další razítko na svůj postup. Už podruhé se dnes domácí prosadili z rohového kopu, tentokrát je šťastným střelcem střídající ANDREU RAMOS. Asistence: Luis Blanco.

90+2
    Domácí si v závěru vybojovali rohový kop a ještě se mohou pokusit vstřelit čtvrtou branku.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Domácí obránce Torres se vydal na útočný výlet, ale jeho střelecký pokus se nevyšel mezi tři tyče branky Mons Calpe.

88
    Alex Martínez se do další útočné akce nepropracoval, protože mu rozhodčí odpískal útočný faul.

86
    Domácí už nikam nespěchají, protože mají nahráno a směřují za postupem. Nechtějí riskovat a raději se uchýlí i ke zpětné přihrávce brankáři.

85
    Rohový kop hostů směřoval na první tyč, kde to měli domácí dobře pokryté, brankář Prada zasahovat nemusel.

84
    El Hmidi je po svém příchodu na trávník hodně aktivní, nyní vybojoval pro Mons Calpe rohový kop.

83
    Na druhé straně pak pálil Martínez, ale tomu dnes nepřeje štěstí v koncovce a znovu netrefil branku.

82
    Na levém křídle měl trochu volného prostoru El Hmidi. Hned toho využil a navedl si míč na osu hřiště ke střele, branku však netrefil.

80
    Blanco to vzal na sebe a vypálil, Fraiz však nemusel zasahovat, míč letěl vedle.

79
    Jenomže teď se bude Mons Calpe muset bránit, protože domácí zahrávají standardní situaci z nebezpečné pozice těsně před vápnem. A navíc je to druhá žlutá a tím pádem i červená karta pro Ethana Sanotse, pro kterého tím pádem dnešní zápas předčasně končí!

79
    Je čím dál tím jasnější, že do druhého předkola Evropské konferenční ligy postoupí domácí Santa Coloma. Jestli si chtějí hosté vynutit prodloužení, museli by vstřelit v posledních minutách zápasu tři branky.

77
    Ve druhém poločase jsem zatím žádný gól neviděli, přitom střeleckých pokusů měla obě mužstva dost.

Petr Sumbal

Branky: 3. Lopez (Cistero), 11. Bellart (Cistero), 16. Cistero (pen.), 90+3. Ramos (Blanco)

Karty:   27. Ramos (FSA), 75. A. Ramos (FSA) – 25. Bernades (MCL), 36. E. Santos (MCL), 72. Mallemaci (MCL)   79. Santos (MCL)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:17.
    FC Santa Coloma: Prada – Torres, Miranda, R. Ramos (70. A. Ramos), Cistero – Puerto (46. Blanco), Bouharma, P. Santos (C) (69. Pi), Fernandez (75. Fernandez) – Martínez, Lopez
    Náhradníci: Benitez, A. Ramos, Pi, De Pablos, Blanco

Mons Calpe SC: Fraiz – E. Santos, Ojeda, Bernandes, Erhard (56. Ronco), Dos Santos – Parkinson (49. Rodriguez), Mallemaci, Ngandoli – Diaz (67. Duran), Moreno (67. El Hmidi)
    Náhradníci: Kisyo, Rodriguez, El Hmidi, Andaloussi, Cabellero, Duran, Ronco

Rozhodčí: Sčepanovič – Jovanovič, Radulovič