Tisková konference FK Teplice | (kon.) | | | Tisková konference FC Slovan Liberec | (kon.) |
Zahajovací ceremoniál | (kon.) |
Skif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Skif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Párová čtyřka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - kvalifikace (ženy) | Vítězka: A. San (KOR) (kon.) | | | Jednotlivci - kvalifikace (muži) | Vítěz: D. J. Kim (KOR) (kon.) |
konec
Jednotlivci - kvalifikace (ženy)
Vítězka: A. San (KOR)
Milan Huppert
Pořadí kvalifikace
1. An San (KOR) 680 bodů
2. Čang Min-hui (KOR) 677
3. Kang Čchä-jong (KOR) 675
4. Alejandra Valenciaová (MEX) 674
5. Mackenzie Brownová (USA) 668
6. Aida Romanová (MEX) 665
7. Azusa Jamaučiová (JPN) 665
8. Xenija Perovová (ROC) 664
9. Deepika Kumariová (IND) 663
10. Chiara Rebagliatiová (ITA) 658
...
12. Denisa Baránková (SVK) 655
34. Marie Horáčková (CZE) 636
Startovní listina
1. Chiara Rebagliatiová (ITA)
2. Alejandra Valenciaová (MEX)
3. Lucilla Boariová (ITA)
4. Aida Romanová (MEX)
5. Tatiana Andreoliová (ITA)
6. Ana Vázquezová (MEX)
7. Veronika Marčenková (UKR)
8. Lin Chia-En (TPE)
9. Lidija Sičennikovová (UKR)
10. Lei Chien-ying (TPE)
11. Anastasija Pavlovová (UKR)
12. Tan Ya-ting (TPE)
13. Diananda Choirunisaová (INA)
14. Siao-čching Lung (CHN)
15. Christine Bjerendalová (SWE)
16. Ťia-sin Wu (CHN)
17. Yasemin Anagozová (TUR)
18. Siao-lej Jang (CHN)
19. Světlana Gombojevová (ROC)
20. Naomi Folkardová (GBR)
21. Jelena Osipovová (ROC)
22. Sarah Bettlesová (GBR)
23. Xenija Perovová (ROC)
24. Bryony Pitmanová (GBR)
25. Charline Schwarzová (GER)
26. Evangelia Psarraová (GRE)
27. Lisa Unruhová (GER)
28. Diya Siddiqueová (BAN)
29. Michelle Kroppenová (GER)
30. Ane Marcelle dos Santosová (BRA)
31. Karma Karmaová (BHU)
32. Karyna Kazlouská (BLR)
33. Valentina Acostaová Giraldová (COL)
34. Hanna Marusavová (BLR)
35. Lisa Barbelinová (FRA)
36. Karyna Dziominská (BLR)
37. Amal Adamová (EGY)
38. Maja Jagerová (DEN)
39. Adriana Espinosa de los Monterosová (ECU)
40 Nguyet Do Thi Anh (VIE)
41. Ines de Velascová (ESP)
42. Reena Parnatová (EST)
43. Urantungalag Bishindeeová (MGL)
44. Alice Ingleyová (AUS)
45. Gabriela Schloesserová (NED)
46. Marie Horáčková (CZE)
47. Deepika Kumariová (IND)
48. Marlyse Hourtouová (CHA)
49. Alexandra Mircaová (MDA)
50. Rihab Elwalidová (TUN)
51. Madalina Amaistroaieová (ROU)
52. Azusa Jamaučiová (JAP)
53. Sylwia Zyzańská (POL)
54. Miki Nakamuraová (JAP)
55. Syaqiera Mašajichová (MAS)
56. Ren Hajakawaová (JAP)
57. Mackenzie Brownová (USA)
58. Stephanie Barrettová (CAN)
59. Jennifer Mucinová-Fernandezová (USA)
60. Čang Min-hui (KOR)
61. Casey Kaufholdová (USA)
62. Kang Čchä-jong (KOR)
63. Denisa Baránková (SVK)
64. An San (KOR)
1. An San (KOR) 680 bodů
2. Čang Min-hui (KOR) 677
3. Kang Čchä-jong (KOR) 675
4. Alejandra Valenciaová (MEX) 674
5. Mackenzie Brownová (USA) 668
6. Aida Romanová (MEX) 665
7. Azusa Jamaučiová (JPN) 665
8. Xenija Perovová (ROC) 664
9. Deepika Kumariová (IND) 663
10. Chiara Rebagliatiová (ITA) 658
...
12. Denisa Baránková (SVK) 655
34. Marie Horáčková (CZE) 636
Startovní listina
1. Chiara Rebagliatiová (ITA)
2. Alejandra Valenciaová (MEX)
3. Lucilla Boariová (ITA)
4. Aida Romanová (MEX)
5. Tatiana Andreoliová (ITA)
6. Ana Vázquezová (MEX)
7. Veronika Marčenková (UKR)
8. Lin Chia-En (TPE)
9. Lidija Sičennikovová (UKR)
10. Lei Chien-ying (TPE)
11. Anastasija Pavlovová (UKR)
12. Tan Ya-ting (TPE)
13. Diananda Choirunisaová (INA)
14. Siao-čching Lung (CHN)
15. Christine Bjerendalová (SWE)
16. Ťia-sin Wu (CHN)
17. Yasemin Anagozová (TUR)
18. Siao-lej Jang (CHN)
19. Světlana Gombojevová (ROC)
20. Naomi Folkardová (GBR)
21. Jelena Osipovová (ROC)
22. Sarah Bettlesová (GBR)
23. Xenija Perovová (ROC)
24. Bryony Pitmanová (GBR)
25. Charline Schwarzová (GER)
26. Evangelia Psarraová (GRE)
27. Lisa Unruhová (GER)
28. Diya Siddiqueová (BAN)
29. Michelle Kroppenová (GER)
30. Ane Marcelle dos Santosová (BRA)
31. Karma Karmaová (BHU)
32. Karyna Kazlouská (BLR)
33. Valentina Acostaová Giraldová (COL)
34. Hanna Marusavová (BLR)
35. Lisa Barbelinová (FRA)
36. Karyna Dziominská (BLR)
37. Amal Adamová (EGY)
38. Maja Jagerová (DEN)
39. Adriana Espinosa de los Monterosová (ECU)
40 Nguyet Do Thi Anh (VIE)
41. Ines de Velascová (ESP)
42. Reena Parnatová (EST)
43. Urantungalag Bishindeeová (MGL)
44. Alice Ingleyová (AUS)
45. Gabriela Schloesserová (NED)
46. Marie Horáčková (CZE)
47. Deepika Kumariová (IND)
48. Marlyse Hourtouová (CHA)
49. Alexandra Mircaová (MDA)
50. Rihab Elwalidová (TUN)
51. Madalina Amaistroaieová (ROU)
52. Azusa Jamaučiová (JAP)
53. Sylwia Zyzańská (POL)
54. Miki Nakamuraová (JAP)
55. Syaqiera Mašajichová (MAS)
56. Ren Hajakawaová (JAP)
57. Mackenzie Brownová (USA)
58. Stephanie Barrettová (CAN)
59. Jennifer Mucinová-Fernandezová (USA)
60. Čang Min-hui (KOR)
61. Casey Kaufholdová (USA)
62. Kang Čchä-jong (KOR)
63. Denisa Baránková (SVK)
64. An San (KOR)
1. An San (KOR) 680 bodů
2. Čang Min-hui (KOR) 677
3. Kang Čchä-jong (KOR) 675
4. Alejandra Valenciaová (MEX) 674
5. Mackenzie Brownová (USA) 668
6. Aida Romanová (MEX) 665
7. Azusa Jamaučiová (JPN) 665
8. Xenija Perovová (ROC) 664
9. Deepika Kumariová (IND) 663
10. Chiara Rebagliatiová (ITA) 658
...
12. Denisa Baránková (SVK) 655
34. Marie Horáčková (CZE) 636
1. An San (KOR) 345 bodů
2. Čang Min-hui (KOR) 339
3. Mackenzie Brownová (USA) 336
4. Deepika Kumariová (IND) 334
5. Denisa Baránková (SVK) 334
...
38. Marie Horáčková (CZE) 318
1. Chiara Rebagliatiová (ITA)
2. Alejandra Valenciaová (MEX)
3. Lucilla Boariová (ITA)
4. Aida Romanová (MEX)
5. Tatiana Andreoliová (ITA)
6. Ana Vázquezová (MEX)
7. Veronika Marčenková (UKR)
8. Lin Chia-En (TPE)
9. Lidija Sičennikovová (UKR)
10. Lei Chien-ying (TPE)
11. Anastasija Pavlovová (UKR)
12. Tan Ya-ting (TPE)
13. Diananda Choirunisaová (INA)
14. Siao-čching Lung (CHN)
15. Christine Bjerendalová (SWE)
16. Ťia-sin Wu (CHN)
17. Yasemin Anagozová (TUR)
18. Siao-lej Jang (CHN)
19. Světlana Gombojevová (ROC)
20. Naomi Folkardová (GBR)
21. Jelena Osipovová (ROC)
22. Sarah Bettlesová (GBR)
23. Xenija Perovová (ROC)
24. Bryony Pitmanová (GBR)
25. Charline Schwarzová (GER)
26. Evangelia Psarraová (GRE)
27. Lisa Unruhová (GER)
28. Diya Siddiqueová (BAN)
29. Michelle Kroppenová (GER)
30. Ane Marcelle dos Santosová (BRA)
31. Karma Karmaová (BHU)
32. Karyna Kazlouská (BLR)
33. Valentina Acostaová Giraldová (COL)
34. Hanna Marusavová (BLR)
35. Lisa Barbelinová (FRA)
36. Karyna Dziominská (BLR)
37. Amal Adamová (EGY)
38. Maja Jagerová (DEN)
39. Adriana Espinosa de los Monterosová (ECU)
40 Nguyet Do Thi Anh (VIE)
41. Ines de Velascová (ESP)
42. Reena Parnatová (EST)
43. Urantungalag Bishindeeová (MGL)
44. Alice Ingleyová (AUS)
45. Gabriela Schloesserová (NED)
46. Marie Horáčková (CZE)
47. Deepika Kumariová (IND)
48. Marlyse Hourtouová (CHA)
49. Alexandra Mircaová (MDA)
50. Rihab Elwalidová (TUN)
51. Madalina Amaistroaieová (ROU)
52. Azusa Jamaučiová (JAP)
53. Sylwia Zyzańská (POL)
54. Miki Nakamuraová (JAP)
55. Syaqiera Mašajichová (MAS)
56. Ren Hajakawaová (JAP)
57. Mackenzie Brownová (USA)
58. Stephanie Barrettová (CAN)
59. Jennifer Mucinová-Fernandezová (USA)
60. Čang Min-hui (KOR)
61. Casey Kaufholdová (USA)
62. Kang Čchä-jong (KOR)
63. Denisa Baránková (SVK)
64. An San (KOR)