Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 2. den | (kon.) |
Drezura (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 61 kg (muži) | (kon.) | | | Do 67 kg (muži) | (kon.) |
Do 61 kg - finále (muži) | Vítěz: Li Fa-pin (CHI) (kon.) | | | Do 67 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Čchen (CHN) (kon.) |
Do 52 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: U. Abeová (JPN) (kon.) | | | Do 66 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: H. Abe (JPN) (kon.) |
C1 - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | K1 - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) | (kon.) |
Párová čtyřka - opravy (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - opravy (ženy) | (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Dvojskif - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) |
400m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: Ch. Kalisz (USA) (kon.) | | | 100m motýlek - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - finále (muži) | Vítěz: A. Hafnaoui (TUN) (kon.) | | | 400m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: J. Ohašiová (JPN) (kon.) |
100m prsa - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
100m prsa - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Kolesnikov (RUS) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledeckyová (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Skeet - den první (ženy) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Skeet - den první (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (ženy) | Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (muži) | Vítěz: W. Shaner (USA) (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Vítěz: A. Kiesenhoferová (AUT) (kon.) |
Týmová soutěž - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Týmová soutěž - ČF, SF a F (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) |
Smíšená čtyřhra - semifinále | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Kvalifikace žen | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | Vítěz: L. Kieferová (USA) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: R. Cannone (FRA) (kon.) |
Do 57 kg - předkolo, OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 68 kg - předkolo, OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: A. Zoloticová (USA) (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: U. Rašitov (UZB) (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) |
Indie - Austrálie | 1:7 (kon.) | | | Japonsko - Argentina | 1:2 (kon.) |
Španělsko - Nový Zéland | 3:4 (kon.) | | | Jižní Afrika - Nizozemsko | 3:5 (kon.) |
Velká Británie - Německo | 1:2 (kon.) | | | Austrálie - Španělsko | 3:1 (kon.) |
Japonsko - Čína | 3:4 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentina | 3:0 (kon.) |
Jihoafrická republika – Itálie | 2:21 (kon.) | | | Maďarsko – Řecko | 9:10 (kon.) |
USA – Japonsko | 15:13 (kon.) | | | Austrálie – Černá Hora | 10:15 (kon.) |
Srbsko – Španělsko | 12:13 (kon.) | | | Chorvatsko – Kazachstán | 23:7 (kon.) |
Matúš Juráček - Tato Primera | Vítěz: Juráček (kon.) | | | Lucie Pudilová - Talita Bernardoová | Vítěz: Bernardoová (kon.) |
Marcin Naruszczka - Samuel Krištofič | Vítěz: Krištofič (kon.) |
Randy Costa - Adrian Yanez | Vítěz: Yanez (kon.) | | | Miranda Mavericková - Maycee Barberová | Vítěz - Barberová (kon.) |
Darren Elkins - Darrick Minner | Vítěz - Elkins (kon.) | | | Kyler Phillips - Raulian Paiva | Vítěz - Paiva (kon.) |
Cory Sandhagen - T. J. Dillashaw | Vítěz: Dillashaw (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
1. a 2. kolo (muži) | (kon.) | | | 1. a 2. kolo (ženy) | (kon.) |
Street - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: J. Horigome (JPN) (kon.) |
Jan Vojkůvka
Pořadí po 3. kolech
1. Vincent Hancock (USA) 75
1. Eric Delaunay (FRA) 75
3. Tammaro Cassandro (ITA) 74
4. Jakub Tomeček (CZE) 74
5. Erik Watndal (NOR) 74
6. Abdullah Al-Rašidí (KUW) 74
6. Eetu Kallioinen (FIN) 74
8. Nicolas Pacheco Espinosa (PER) 73
9. Federico Gil (ARG) 73
10. I Čong-čun (KOR) 73
11. Angad Vir Singh Bajwa (IND) 73
12. Dimitris Konstantinou (CYP) 73
13. Azmy Mehelba (EGY) 73
14. Georgios Achilleos (CYP) 73
15. Paul Adams (AUS) 73
16. Emmanuel Petit (FRA) 72
17. Gabriele Rossetti (ITA) 72
18. Stefan Nilsson (SWE) 72
19. Jesper Hansen (DEN) 72
20. Lari Pesonen (FIN) 71
21. Mansour Al Rašedí (KUW) 71
22. Saeid Al-Mutairi (KSA) 71
23. Philip Russell Jugman (USA) 71
24. Emin Jafarov (AZE) 71
25. Mairaj Ahmad Khan (IND) 71
26. Nikolaos Mavrommatis (GRE) 70
27. Saif Bin Futais (UAE) 70
28. Hirojuki Ikawa (JPN) 69
29. Mostafa Hamdy (EGY) 67
30. Juan Ramon Schaeffer (GUA) 65
Startovní listina
Gabriele Rossetti (ITA)
Mairaj Ahmad Khan (IND)
Jakub Tomeček (CZE)
Hirojuki Ikawa (JPN)
Vincent Hancock (USA)
Emin Jafarov (AZE)
Paul Adams (AUS)
Mansour Al Rašedí (KUW)
Saeid Al-Mutairi (KSA)
Eetu Kallioinen (FIN)
Emmanuel Petit (FRA)
Mostafa Hamdy (EGY)
Angad Vir Singh Bajwa (IND)
Georgios Achilleos (CYP)
Lari Pesonen (FIN)
Juan Ramon Schaeffer (GUA)
Erik Watndal (NOR)
Stefan Nilsson (SWE)
Azmy Mehelba (EGY)
Saif Bin Futais (UAE)
I Čong-čun (KOR)
Philip Russell Jugman (USA)
Jesper Hansen (DEN)
Abdullah Al-Rašidí (KUW)
Nicolas Pacheco Espinosa (PER)
Nikolaos Mavrommatis (GRE)
Eric Delaunay (FRA)
Federico Gil (ARG)
Tammaro Cassandro (ITA)
Dimitris Konstantinou (CYP)
1. Vincent Hancock (USA) 75
1. Eric Delaunay (FRA) 75
3. Tammaro Cassandro (ITA) 74
4. Jakub Tomeček (CZE) 74
5. Erik Watndal (NOR) 74
6. Abdullah Al-Rašidí (KUW) 74
6. Eetu Kallioinen (FIN) 74
8. Nicolas Pacheco Espinosa (PER) 73
9. Federico Gil (ARG) 73
10. I Čong-čun (KOR) 73
11. Angad Vir Singh Bajwa (IND) 73
12. Dimitris Konstantinou (CYP) 73
13. Azmy Mehelba (EGY) 73
14. Georgios Achilleos (CYP) 73
15. Paul Adams (AUS) 73
16. Emmanuel Petit (FRA) 72
17. Gabriele Rossetti (ITA) 72
18. Stefan Nilsson (SWE) 72
19. Jesper Hansen (DEN) 72
20. Lari Pesonen (FIN) 71
21. Mansour Al Rašedí (KUW) 71
22. Saeid Al-Mutairi (KSA) 71
23. Philip Russell Jugman (USA) 71
24. Emin Jafarov (AZE) 71
25. Mairaj Ahmad Khan (IND) 71
26. Nikolaos Mavrommatis (GRE) 70
27. Saif Bin Futais (UAE) 70
28. Hirojuki Ikawa (JPN) 69
29. Mostafa Hamdy (EGY) 67
30. Juan Ramon Schaeffer (GUA) 65
Startovní listina
Gabriele Rossetti (ITA)
Mairaj Ahmad Khan (IND)
Jakub Tomeček (CZE)
Hirojuki Ikawa (JPN)
Vincent Hancock (USA)
Emin Jafarov (AZE)
Paul Adams (AUS)
Mansour Al Rašedí (KUW)
Saeid Al-Mutairi (KSA)
Eetu Kallioinen (FIN)
Emmanuel Petit (FRA)
Mostafa Hamdy (EGY)
Angad Vir Singh Bajwa (IND)
Georgios Achilleos (CYP)
Lari Pesonen (FIN)
Juan Ramon Schaeffer (GUA)
Erik Watndal (NOR)
Stefan Nilsson (SWE)
Azmy Mehelba (EGY)
Saif Bin Futais (UAE)
I Čong-čun (KOR)
Philip Russell Jugman (USA)
Jesper Hansen (DEN)
Abdullah Al-Rašidí (KUW)
Nicolas Pacheco Espinosa (PER)
Nikolaos Mavrommatis (GRE)
Eric Delaunay (FRA)
Federico Gil (ARG)
Tammaro Cassandro (ITA)
Dimitris Konstantinou (CYP)
Gabriele Rossetti (ITA)
Mairaj Ahmad Khan (IND)
Jakub Tomeček (CZE)
Hirojuki Ikawa (JPN)
Vincent Hancock (USA)
Emin Jafarov (AZE)
Paul Adams (AUS)
Mansour Al Rašedí (KUW)
Saeid Al-Mutairi (KSA)
Eetu Kallioinen (FIN)
Emmanuel Petit (FRA)
Mostafa Hamdy (EGY)
Angad Vir Singh Bajwa (IND)
Georgios Achilleos (CYP)
Lari Pesonen (FIN)
Juan Ramon Schaeffer (GUA)
Erik Watndal (NOR)
Stefan Nilsson (SWE)
Azmy Mehelba (EGY)
Saif Bin Futais (UAE)
I Čong-čun (KOR)
Philip Russell Jugman (USA)
Jesper Hansen (DEN)
Abdullah Al-Rašidí (KUW)
Nicolas Pacheco Espinosa (PER)
Nikolaos Mavrommatis (GRE)
Eric Delaunay (FRA)
Federico Gil (ARG)
Tammaro Cassandro (ITA)
Dimitris Konstantinou (CYP)
1. Paul Adam (AUS) 50
2. Abdullah Al-Rašidí (KUW) 50
3. Eric Delanunay (FRA) 50
4. Vincent Hancock (USA) 50
5. Eetu Kallioinen (FIN) 50
8. Jakub Tomeček (CZE) 49
1. Vincent Hancock (USA) 75
1. Eric Delaunay (FRA) 75
3. Tammaro Cassandro (ITA) 74
4. Jakub Tomeček (CZE) 74
5. Erik Watndal (NOR) 74
6. Abdullah Al-Rašidí (KUW) 74
6. Eetu Kallioinen (FIN) 74
8. Nicolas Pacheco Espinosa (PER) 73
9. Federico Gil (ARG) 73
10. I Čong-čun (KOR) 73
11. Angad Vir Singh Bajwa (IND) 73
12. Dimitris Konstantinou (CYP) 73
13. Azmy Mehelba (EGY) 73
14. Georgios Achilleos (CYP) 73
15. Paul Adams (AUS) 73
16. Emmanuel Petit (FRA) 72
17. Gabriele Rossetti (ITA) 72
18. Stefan Nilsson (SWE) 72
19. Jesper Hansen (DEN) 72
20. Lari Pesonen (FIN) 71
21. Mansour Al Rašedí (KUW) 71
22. Saeid Al-Mutairi (KSA) 71
23. Philip Russell Jugman (USA) 71
24. Emin Jafarov (AZE) 71
25. Mairaj Ahmad Khan (IND) 71
26. Nikolaos Mavrommatis (GRE) 70
27. Saif Bin Futais (UAE) 70
28. Hirojuki Ikawa (JPN) 69
29. Mostafa Hamdy (EGY) 67
30. Juan Ramon Schaeffer (GUA) 65