Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 2. den | (kon.) |
Drezura (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 61 kg (muži) | (kon.) | | | Do 67 kg (muži) | (kon.) |
Do 61 kg - finále (muži) | Vítěz: Li Fa-pin (CHI) (kon.) | | | Do 67 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Čchen (CHN) (kon.) |
Do 52 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: U. Abeová (JPN) (kon.) | | | Do 66 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: H. Abe (JPN) (kon.) |
C1 - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | K1 - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) | (kon.) |
Párová čtyřka - opravy (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - opravy (ženy) | (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Dvojskif - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) |
400m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: Ch. Kalisz (USA) (kon.) | | | 100m motýlek - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - finále (muži) | Vítěz: A. Hafnaoui (TUN) (kon.) | | | 400m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: J. Ohašiová (JPN) (kon.) |
100m prsa - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
100m prsa - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Kolesnikov (RUS) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledeckyová (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Skeet - den první (ženy) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Skeet - den první (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (ženy) | Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (muži) | Vítěz: W. Shaner (USA) (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Vítěz: A. Kiesenhoferová (AUT) (kon.) |
Týmová soutěž - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Týmová soutěž - ČF, SF a F (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) |
Smíšená čtyřhra - semifinále | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Kvalifikace žen | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | Vítěz: L. Kieferová (USA) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: R. Cannone (FRA) (kon.) |
Do 57 kg - předkolo, OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 68 kg - předkolo, OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: A. Zoloticová (USA) (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: U. Rašitov (UZB) (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) |
Indie - Austrálie | 1:7 (kon.) | | | Japonsko - Argentina | 1:2 (kon.) |
Španělsko - Nový Zéland | 3:4 (kon.) | | | Jižní Afrika - Nizozemsko | 3:5 (kon.) |
Velká Británie - Německo | 1:2 (kon.) | | | Austrálie - Španělsko | 3:1 (kon.) |
Japonsko - Čína | 3:4 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentina | 3:0 (kon.) |
Jihoafrická republika – Itálie | 2:21 (kon.) | | | Maďarsko – Řecko | 9:10 (kon.) |
USA – Japonsko | 15:13 (kon.) | | | Austrálie – Černá Hora | 10:15 (kon.) |
Srbsko – Španělsko | 12:13 (kon.) | | | Chorvatsko – Kazachstán | 23:7 (kon.) |
Matúš Juráček - Tato Primera | Vítěz: Juráček (kon.) | | | Lucie Pudilová - Talita Bernardoová | Vítěz: Bernardoová (kon.) |
Marcin Naruszczka - Samuel Krištofič | Vítěz: Krištofič (kon.) |
Randy Costa - Adrian Yanez | Vítěz: Yanez (kon.) | | | Miranda Mavericková - Maycee Barberová | Vítěz - Barberová (kon.) |
Darren Elkins - Darrick Minner | Vítěz - Elkins (kon.) | | | Kyler Phillips - Raulian Paiva | Vítěz - Paiva (kon.) |
Cory Sandhagen - T. J. Dillashaw | Vítěz: Dillashaw (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
1. a 2. kolo (muži) | (kon.) | | | 1. a 2. kolo (ženy) | (kon.) |
Street - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: J. Horigome (JPN) (kon.) |
Žan-sin Ťiang dokonce svým výkonem překonala dosavadní rekord kvalifikace na LOH.
(03:23:17)
|
||
Změna na topu! Na první místo se dostává Korakakiová, na druhé Bacaraškinová, která ve čtvrtém kole taktéž zaznamenala 99 bodů. A v tom pátém 98. Vypadá to, že si to tyto dvě střelkyně a ještě Číňanka Ťiang rozdají o první místo. Ťiang má ale k dobru ještě devět střel pátého kola. První byla za osmičku, což není úplně nejlepší.
|
Pořadí kvalifikace
1. Žan-sin Ťiang (CHN) 587
2. Anna Korakakiová (GRE) 585
3. Vitalina Bacaraškinová (ROC) 582
4. Lin Jüe-mej (CHN) 579
5. Mathilde Lamolle (FRA) 578
6. Antoaneta Kostadinová (BUL) 578
7. Olena Kostěvyčová (UKR) 577
8. Celine Gobervilleová (FRA) 577
Startovní listina
3 Heidi Diethelm Gerberová (SUI)
4 Olfa Charniová (TUN)
5 Haniyeh Rostamiyan (IRI)
6 Veronika Majorová (HUN)
7 Klaudia Bresová (POL)
8 Lin Jüe-mej (CHN)
9 Chiruzu Sasaki (JAP)
10 Eleanor Bezzinová (MLT)
11 Viktoria Čajková (BLR)
12 Antoaneta Kostadinová (BUL)
13 Sandra Uptagrafftová (USA)
14 Anna Dulceová (MDA)
15 Agate Rasmaneová (LAT)
16 Alexis Laganová (USA)
17 Sylvia Steinerová (AUT)
18 Gundegmaa Otryad (YEM)
20 Naphaswan Yangpaiboon (THA)
21 Bomi Kim (KOR)
24 Monika Karschová (GER)
25 Diana Flores Durangová (ECU)
26 Andudari Tsolmonbaatar (MGL)
27 Faw Al-Kaabi (IRQ)
28 Carina Wimmerová (GER)
29 Žan-sin Ťiang (CHN)
31 Radwa Abdel Latif (EGY)
32 Laina Perezová (CUB)
33 Elmira Karapetyan (ARM)
34 Olena Kostěvyč (UKR)
35 Anna Korakakiová (GRE)
36 Chia-Ying WU (TPE)
37 Dina Aspandiyarová (AUS)
38 Chia Chen Tien (TPE)
39 Tanyaporn Prucksakorn (THA)
41 Singh Yashawini Deswal (IND)
42 Elena Galibovitchová (AUS)
43 Mathilde Lamolleová (FRA)
44 Maria Grzděvová (BUL)
45 Satoko Yamada (JPN)
46 Margharita Černousová (ROC)
47 Zorana Arunovićová (SRB)
48 Jelena Pantovićová (SRB)
49 Celine Gorbevilleová (FRA)
50 Lynda Kyejková (CAN)
51 Hala Elhoharí (EGY)
52 Manu Bhaker (IND)
53 Gaeun Choo (KOR)
54 Andrea Perez Penaová (ECU)
55 Manuela Delilajová (ALB)
56 Nino Salukvadze (GEO)
57 Jasmina Milovanovićová (SRB)
1. Žan-sin Ťiang (CHN) 587
2. Anna Korakakiová (GRE) 585
3. Vitalina Bacaraškinová (ROC) 582
4. Lin Jüe-mej (CHN) 579
5. Mathilde Lamolle (FRA) 578
6. Antoaneta Kostadinová (BUL) 578
7. Olena Kostěvyčová (UKR) 577
8. Celine Gobervilleová (FRA) 577
Startovní listina
3 Heidi Diethelm Gerberová (SUI)
4 Olfa Charniová (TUN)
5 Haniyeh Rostamiyan (IRI)
6 Veronika Majorová (HUN)
7 Klaudia Bresová (POL)
8 Lin Jüe-mej (CHN)
9 Chiruzu Sasaki (JAP)
10 Eleanor Bezzinová (MLT)
11 Viktoria Čajková (BLR)
12 Antoaneta Kostadinová (BUL)
13 Sandra Uptagrafftová (USA)
14 Anna Dulceová (MDA)
15 Agate Rasmaneová (LAT)
16 Alexis Laganová (USA)
17 Sylvia Steinerová (AUT)
18 Gundegmaa Otryad (YEM)
20 Naphaswan Yangpaiboon (THA)
21 Bomi Kim (KOR)
24 Monika Karschová (GER)
25 Diana Flores Durangová (ECU)
26 Andudari Tsolmonbaatar (MGL)
27 Faw Al-Kaabi (IRQ)
28 Carina Wimmerová (GER)
29 Žan-sin Ťiang (CHN)
31 Radwa Abdel Latif (EGY)
32 Laina Perezová (CUB)
33 Elmira Karapetyan (ARM)
34 Olena Kostěvyč (UKR)
35 Anna Korakakiová (GRE)
36 Chia-Ying WU (TPE)
37 Dina Aspandiyarová (AUS)
38 Chia Chen Tien (TPE)
39 Tanyaporn Prucksakorn (THA)
41 Singh Yashawini Deswal (IND)
42 Elena Galibovitchová (AUS)
43 Mathilde Lamolleová (FRA)
44 Maria Grzděvová (BUL)
45 Satoko Yamada (JPN)
46 Margharita Černousová (ROC)
47 Zorana Arunovićová (SRB)
48 Jelena Pantovićová (SRB)
49 Celine Gorbevilleová (FRA)
50 Lynda Kyejková (CAN)
51 Hala Elhoharí (EGY)
52 Manu Bhaker (IND)
53 Gaeun Choo (KOR)
54 Andrea Perez Penaová (ECU)
55 Manuela Delilajová (ALB)
56 Nino Salukvadze (GEO)
57 Jasmina Milovanovićová (SRB)
Jiří Polášek
@Pol45Jiri