Polsko – Kanada 3:0 (kon.) | Brazílie – Francie 3:2 (kon.) | ROV – Tunisko 3:0 (kon.)
Itálie – Venezuela 3:0 (kon.) | Japonsko – Írán 3:2 (kon.) | USA – Argentina 0:3 (kon.)
Sledujte:

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:33:26)

V souboji o postup do čtvrtfinálových bitev to lépe zvládlo Japonsko. To končí ve skupině A na třetím místě, Írán je pátý a s turnajem se loučí.

Konec zápasu

15:13
    Nišida si naskočil na pravé straně na smeč a rozhodl dnešní utkání!

14:13
    Ebadipour chytrým úderem na síti maže mečbol, nyní to má ale Japonsko ve svých rukách.

14:12
    Tohle musí Írán neskutečně mrzet. Ten se totiž dostal k zakončení, ale smeč z pravé strany nebyla vůbec povedená. Japonsko toho využilo a má 2 setboly!

13:12
    Oddechový čas pro Japonsko.

13:12
    A to se také stalo, vytlučené bloky z pravé strany, náskok je pouze jednobodový!

13:11
    Chyba na servisu, Írán bude potřebovat ubránit útok Japonska.

13:10
    Teď už dvojblok nestačil na zastavení smeče kapitána Išikawy.

12:10
    Tak pozor, úspěšné bloky Íránu a náskok se zmenšuje!

12:9
    Úspěšná challenge Íránu. Míč po smeči Mousavi Eraghiho dopadl skutečně na lajnu.

12:8
    Oddechový čas pro Írán.

12:8
    Vytlučené bloky, Japonsko snad popáté v řadě získává bod hned z prvního útoku.

11:8
    Ghafour chytře přehodil bloky Japonska, ztráta je však stále příliš veliká.

11:7
    Jednoduchý bod hned z první smeče.

10:7
    Teď měli Íránci mírné štěstí, dvojblok srazil smeč pouze do pásky, od které se odrazil míč nahoru a poté zpět na japonskou polovinu.

10:6
    Japonsko soupeři vůbec nedává šanci zůstat ve hře. Nišida po pěkně sehrané akci zakončil z levé strany.

9:6
    Na pravé straně dostal nabito Ebadipour a po lajně to trefil skvěle.

9:5
    Japonsko se ale ihned dostává zpět do čtyřbodového vedení.

8:5
    Ebadipour dokázal protlouct dvojblok soupeře.

8:4
    Takahaši přilétl ze zadní části kurtu a z osy hřiště zatloukl míč do země.

7:4
    Tohle musí Japonce mírně mrzet. Írán měl problém s příjmem, míč pouze odevzdal, ale Japonsko pak udělalo hrubku.

7:3
    Japonci se sice museli bránit, poté ale Išikawa trefil fantastiacký úder a připsal svému týmu další bod.

6:3
    Bod získává Japonsko.

5:3
    Bod získává Írán.

5:2
    Bleskově sehraný útok Japonska, který se ihned vrací do tříbodového vedení.

4:2
    Dvojblok Japonska sice byl na místech, ale byla v něm skulinka, kudy prolétla smeč Ghafoura.

4:1
    A další bod pro Japonsko. Rozhodující set zatím míří pouze jedním směrem.

3:1
    Chyba na podání, Mojarad trefuje pouze síť.

2:1
    Japonsko se sice dostalo ke smeči, ta ale neskončila v kurtu.

2:0
    Další eso Ikašiwy! Tak tohle je raketový start Japonska do rozhodující sady.

1:0
    Išikawa, kapitán Japonska, začíná esem!

0:0
    Začal pátý set.
    Nepovedené podání M. Salehiho.

25:22
    M. Salehi trefil servis nečistě a míč letí do hlediště. Takhle dlouhý aut jsme na OH volejbale zatím neviděli.

24:22
    Eso! Máme zaděláno na drama?

24:21
    Írán vytloukl bloky a maže první setbol Japonska. To má však ještě tři.

24:20
    Nepřesná smeč z pravé strany, Íránu se nyní hra trošku sesypala.

23:20
    Vytlučené bloky a vše směřuje k páté sadě.

22:20
    A remízový stav je rázem znovu pryč. Išikawa trefil dělovou smeč kros z levé strany.

21:20
    Ghafour to na servisu znovu přiriskoval a tentokrát netrefil kurt.

20:20
    Ghafour servíruje naprosto fantasticky! Nyní si připisuje eso na základní čáru!

20:19
    Fantastický servis jednoho z Íránců, který znepříjemnil soupeři příjem. Následně právě Írán zakončil přímo na boční čáru, což potvrdilo i video.

20:18
    Aut z podání i na druhé straně.

20:17
    Snad metrový aut z podání, tohle si Mojarad za rámeček nedá.

19:17
    Dvojblok Japonska nebyl dostatečně u sebe a M. Salehi toho využil.

19:16
    Nišida vyslal dělovou smeč a nedal soupeři žádnou šanci zůstat ve hře.

18:16
    Vytlučené bloky Japonska, Írán znovu stahuje ztrátu.

18:15
    Japonsko nechce pustit své vedení, Takahaši nyní našel mezeru mezi dvěma hráči Íránu.

17:15
    První smeč ještě Japonci vybrali, druhou už však nikoliv.

17:14
    Smeč sice letěla do míst, kde byl postavený Mousavi Eraghi, ale byla tak tavrdá, že míč nemohl zůstat ve hře.

16:14
    Írán udeřil ze smeče z pravé strany.

16:13
    Trochu smůly pro Írán. M. Salehi ještě vybral smeč, ale čárová rozhodčí poté zavazela zbytku týmu a Íránu tak spadl míč na zem.

15:13
    Onodera nedal obraně Íránu žádnou šanci, pěkně sehrané od Japonska.

14:13
    M. Salehi se opřel do smeče z pravé strany a trefil to na jedničku.

14:12
    Vzápětí ale Ghafour pokazil podání.

13:12
    Írán snižuje na rozdíl jediného bodu! Nišida na bloku přizvedl míč do autu.

13:11
    Išikawa se snažil zastavit smeč středem, ale neudržel míč ve hře.

13:10
    Nišida dostal přihrávku na pravou stranu. Jeho smeč blokař přizvedl do autu.

12:10
    Marouf parádní smečí po čáře nedal japonskému polaři nárok.

12:9
    Jeden z hráčů Íránu chyboval na podání, když minul kurt.

11:9
    Hráči v tmavých dresech dramatizují vývoj čtvrté sady a snižují na rozdíl dvou bodů.

11:8
    Mojarad dostal vysokou přihrávku na levou stranu a nedal Japoncům nárok.

11:7
    Po delší době se bodu dočkali Íránci. Takanaši totiž smečoval tři metry mimo kurt.

11:6
    Takanaši si počíhal na špatný příjem soupeře a pravačkou zasmečoval do volné části kurtu.

10:6
    Domácí vedou v polovině čtvrté sady o čtyři body a chtějí si vynutit pátý set.

9:6
    Jamamoto smečoval z dobré pozice. Jeho pokus srazil blokař jen do autu.

8:6
    Marouf smečoval po rychlé akci na střed a nedal obráncům šanci.

8:5
    Hráči Íránu znovu pomohli domácím chybou na podání.

7:5
    Marandi smečoval z pravé strany a posadil míč na čáru.

7:4

6:4
    Selahi se snažil blokovat, ale srazil míč do autu.

5:4
    Je sníženo! Mojarad smečoval z levé strany a trefil blokaře, od nějž se míč odrazil na japonskou stranu.

5:3
    Následně ale přichází chyba na podání.

5:2
    Domácí Japonci jsou v úvodu čtvrté sady v útoku hodně důrazní. Další smeč ze středu volejbalisté v černém ve hře neudrželi.

4:2

4:1
    Nišida se rozehrává k parádnímu výkonu. Dalším obloučkem nedal blokařům šanci.

3:1
    M. Salehi smečoval z levé strany a poslal svou dělovku mimo dosah Japonců.

3:0
    Třetí bod v řadě! Jamamoto trefil skvělou smeč na střed a doslova sestřelil soupeře.

2:0
    Domácí se hned v úvodu čtvrté sady dostávají do vedení o dva body. Prudkou smeč srazil blokař do autu.

1:0
    Čtvrtou sadu zahajují lépe domácí Japonci. Smečí z levé strany se prosadil Nišida.

0:0
    Začal čtvrtý set.

29:31
    O vítězi další výměny musela rozhodovat challenge! Volejbalisté Íránu reklamovali teč japonského bloku. Technika odhalila, že tam teč skutečně byla a Írán vítězí ve třetí sadě!

29:30

29:30
    První setbol také pro Írán! Smeč z levé strany Japonci neubránili.

29:29
    Japonci už se zkoušeli bránit dokonce fotbalovým způsobem, ale Jamamoto neudržel míč ve hře.

29:28
    Japonsko bude mít další možnost na ukončení setu. Přišla totiž chyba z podání.

28:28
    Karimi číhal za sítí a krátkou smečí nedal Japoncům nárok. Útoky nyní hrajou opravdu fantasticky.

28:27
    Pátý setbol pro Japonsko! Nišida uspěl v přetlačované nad páskou a sklepl míč na polovinu soupeře.

27:27
    Neskutečné drama! Další smeč srazil japonský blok do autu.

27:26
    Nišida kraluje na japonské straně! Domácí hráč vybojoval pro svůj celek další setbol.

26:26
    Stále není konec! Išikawa riskoval na podání, ale minul kurt.

26:25

26:25
    Třetí setbol pro Japonsko! Sekita nedal blokaři šanci.

25:25
    Marandi parádní smečí z levé strany opět srovnává na 25:25.

25:24
    Nišida trefil skvělou smeč do zadní poloviny kurtu a vybojoval druhý setbol pro Japonsko!

24:24
    Dramatická třetí sada ještě nekončí! Marandi uspěl se smečí na střed.

24:23
    Pokažený servis Karimiho a Japonsko má setbol!

23:23

23:22
    Sekita parádní smečí na pravou stranu přibližuje Japonska dva body k zisku setu.

22:22
    Neskutečné drama! Nišida měl na ruce vítěznou smeč, ale soupeř jej zastavil.

22:21
    Také M. Salehi pokazil podání.

21:21
    Japonci byli hodně blízko, ale Marouf chytrým dotykem sklepl míč na polovinu Japonska.

21:20
    A. Salehi pokazil podání a Japonsko opět vede.

20:20
    V hale nyní zlobí časomíra! Pořadatelé se ji snaží opravit.

20:20
    Sudí nejprve ukázal dotek japonského hráče se sítí. Kouč Japonska si hned vzal challenge, která odholila, že tam dotek skutečně byl. Je srovnáno 20:20.

20:19
    Japonci si v důležitou chvíli pomáhají esem a vedou.

19:19
    Nišida se přesunul na levou stranu a smečí po čáře znovu vyrovnává.

18:19
    Karimi smečoval z levé strany. Po jeho dělovce se natahoval Takahaši, ale míč ve hře neudržel.

18:18
    Chyba na podání, trvá vyrovnaný stav.

17:18
    Další úspěch íránského bloku. Nišida dnes selhává v těch důležitých momentech.

17:17
    Drama pokračuje. Domácí si v obraně dávali přednost a neudrželi míč ve hře.

17:16
    Nišida doslova vletěl do přihrávky a nechytatelnou smečí vrací Japonsku vedení.

16:16
    S. Kazemi navíc dává přímý bod z podání a je srovnáno 16:16.

16:15
    Chyba Japonců na podání.

16:14

16:14
    Navíc přichází úspěch domácího bloku a Japonsko vede o dva body.

15:14
    S. Kazemi smečoval pod ostrým úhlem, ale o kousek minul kurt. Japonsko se tak ujímá vedení.

14:14
    Šimizu prudkou smečí z pravé strany nedal blokařům šanci. Je to obrovské drama.

13:14
    Právě Nišida zakončoval další útok smečí, ale vylámal si zuby na íránském bloku.

13:13
    Juji Nišida dává eso a vyrovnává na 13:13!

12:13
    Jamamoto uspěl na bloku a stále drží rozestup na hodnotě jediného bodu.

11:13
    Vzápětí přichází zpackaný servis Japonců.

11:12
    Fantastická obrana Japonců! Sekita rybičkou udržel míč ve hře a Takahaši zasmečoval.

10:12
    Marandi křížnou smečí z levé strany posadil míč na čáru. Japonci se po sobě jen podívali.

10:11
    Nišida se ve třetím setu rozehrává k parádnímu výkonu. Další dobrá smeč levačkou.

9:11
    Ghafour smečoval z levé strany přímo na čáru. Japonce obrana stojí velké množství sil.

9:10
    Nišida překvapil soupeře smečí z druhého úderu. Írán už vede jen o bod.

8:10
    Takanaši uspěl na bloku a stále drží Japonce v boji o třetí sadu.

7:10

7:9
    Nišida tentokrát na smeči uspěl a snižuje na rozdíl dvou bodů. Je to opravdový boj!

6:9
    Karimi vzápětí pokazil podání.

5:9
    Navíc přichází úspěšný blok a Írán už vede o čtyři body!

5:8
    Po další parádní rozehře putuje bod na stranu Íránu. Nišida totiž z dobré pozice zasmečoval do sítě.

5:7
    Írán si stále drží svůj náskok. Smeč směřující do zadní části Japonci srazili jen do autu.

5:6
    Jamamoto se musel natahovat po míči před sebe, ale se štěstím jej sklepl mimo dosah soupeře.

4:6
    Karimi smečoval z levé strany. Jeho pokus blokoval Sekita, ale srazil míč jen do autu.

4:5
    Na bloku navíc uspěl Nišida a Japonsko snižuje na rozdíl jediného bodu.

3:5
    Japonci po oddechovém času získali důležitý bod a brzdí nástup svého soupeře.

2:5

2:5
    Smeč Japonců končí v autu. Bod tak opět putuje na stranu Íránu.

2:4
    Írán odskakuje na rozdíl dvou bodů. M. Salehi chytře přeloboval obránce.

2:3
    Marandi trefil prudkou smeč přímo pod nohy Išikawy, který už nestačil zareagovat.

2:2
    Takanaši smečí ze středu opět rychle srovnává. Pokračuje dramatická bitva.

1:2
    A. Salehi smečoval z ostrého úhlu křížem, ale zakroutil svůj pokus na čáru.

1:1
    Nišida si naskočil na přihrávku na střed a tvrdou smečí kousek za síť srovnává.

0:1
    Japonci zahajují třetí sadu nepřesným podáním.

0:0
    Začal třetí set.

20:25
    Druhý setbol už Írán využívá a získává druhou sadu poměrem 25:20!

20:24
    První setbol ještě Japonsko odvrací! Prudkou smečí se prosadil Takanaši.

19:24
    Írán má pět setbolů! Išikawa útočil po čáře, ale byl zablokován!

19:23
    Ghafour levačkou zasmečoval po čáře. Takahaši se natahoval po míči, ale byl krátký.

19:22
    Karimi chtěl blokovat prudkou smeč, ale srazil míč jen na vlastní polovinu.

18:22
    Karimi další smečí z levé strany přiblížil Írán k zisku druhého setu.

18:21
    Nišida ještě drží Japonce v boji o druhou sadu. Jeho prudká smeč skončila v zadní polovině.

17:21
    Írán ovládá koncovku druhého setu. Od bloku Japonců se míč odrazil jen do autu.

17:20
    Nišida riskoval na podání, ale o kousek minul kurt.

17:19
    Nišida nyní z levé strany trefil hodně důležitou smeč.

16:19
    Po další dlouhé výměně putuje další bod na stranu Íránu. Jeden z Japonců se totiž podle rozhodčího dotkl sítě.

16:18

16:18
    Milad trefuje eso a Írán vede o dva body!

16:17
    Karimi si poradil s japonskými blokaři a předvedl parádní lob.

16:16
    Nišida musel smečovat z ostrého úhlu, ale se štěstím zvládl míč posadit na čáru.

15:16
    Írán se dostává do vedení! Prudká smeč z pravé strany sice skončila v autu, ale sudí viděl teč blokaře.

15:15
    Je znovu vyrovnáno! Japonci nebyli při útoku důrazní. Naopak Karemi trefil čáru.

15:14
    Mojarad si naskočil na vysokou přihrávku na střed a zasmečoval kousek před Išikawu.

15:13
    Japonci opět vedou o dva body! A. Salehi lehce sklepl míč za blok, ale minul také kurt.

14:13
    Následně ale přichází také zpackané podání do sítě.

13:13
    Je vyrovnáno! Výborný servis k základní čáře.

13:12
    Marouf okamžitě snižuje smečí na levou stranu. Dramatický set pokračuje.

13:11
    Japonci odskakují do vedení o dva body! Karimi sice blokoval, ale od jeho ruky se míč odrazil až za základní čáru.

12:11
    Salehi podáním trefil síť.

11:11
    Další nepřesné podání Japonců.

11:10
    Sekita si zahrál na Nišidu a také zatloukl smeč přímo na čáru.

10:10
    Nišida opět blokoval. Íránci jen čekali, kam odražený míč dopadne, ale dopadl do autu.

10:9
    Japonci měli při dalším útoku pořádné štěstí. Íránci si totiž dávali přednost a neudrželi míč ve hře.

9:9
    Vzápětí Nišida pokazil podání.

9:8
    Nišida hecuje své spoluhráče! Další tvrdou smečí levačkou napálil míč na čáru.

8:8
    Karimi smečoval z levé strany. Na síti sice blokoval Sekita, ale levou rukou srazil míč do autu.

8:7
    Japonci si poprvé ve druhém setu pomohli esem. Podání se sneslo na základní čáru.

7:7
    Druhý set je zatím hodně dramatický! Nišida trefil blokaře, od nějž se míč odrazil do autu.

6:7
    Ghafour musel smečovat z hodně těžké pozice, ale umístil svůj pokus přímo na čáru.

6:6
    Za domácí celek okamžitě srovnává smečí na střed Takahaši.

5:6
    A. Salehi drží Írán ve vedení. Jeho smeč srazil japonský blok jen do autu.

5:5
    Je vyrovnáno! Milad smečoval z jasné pozice, ale trefil jen síť.

4:5
    Takahaši dostal další vysokou přihrávku a tvrdě zasmečoval.

3:5
    Sudí viděl dotek domácího Japonce se sítí a přisoudil bod na stranu Íránu.

3:4
    Naopak přichází přímý bod z podání a Írán vede.

3:3
    A. Salehi opět uspěl s další smečí středem. Írán nechce nechat soupeře odskočit.

3:2
    Ghafour následně napálil podání do sítě.

2:2
    A. Salehi si naskočil na přihrávku na levou stranu a dopravil míč na čáru.

2:1
    Takahaši pokračuje v dobrém výkonu. Tentokrát soupeře překonal smečí křížem.

1:1
    Milad na opačné straně předvedl akci jako přes kopírák.

1:0
    Japonci vstupují lépe také do druhého setu. Takahaši smečoval po čáře a blokař jeho ránu přizvedl do autu.

0:0
    Začal druhý set.

25:21
    Japonsko využívá hned první setbol a získává úvodní sadu poměrem 25:21!

24:21

24:21
    Japonsko má tři setboly! Marandi se ještě snažil zabojovat o míč, ale vletěl při tom do sítě!

23:21
    Chyba na podání přichází také na japonské straně.

23:20
    Chyba na podání přibližuje Japonce k zisku úvodní sady.

22:20
    Írán ale nechce nechat kůži zadarmo. Ze středu sítě se smečí prosadil Šarifi.

22:19
    Kunihiro překvapil soupeře smečí z druhého úderu. Japonsko je tři body od zisku setu.

21:19
    Salehi dostal přihrávku na levou stranu a i s dotykem japonského blokaře poslal míč na zem.

21:18
    Právě Nišida ale svou chybu bleskově napravuje smečí po čáře do zadní části kurtu.

20:18
    Nišida chyboval na podání.

20:17

19:17
    Írán stále dýchá a bojuje o dramatizaci první sady! Smečí z levé strany se prosadil Mojarad.

19:16
    Japonsko se bod po bodu přibližuje k zisku první sady. Takanaši krásně přehodil blokaře v černém.

18:16
    Išikawa napálil tvrdý servis jen do sítě.

18:15
    Japonsko odskakuje do vedení o tři body! Nišida zvolil razanci a vytloukl bloky.

17:15

17:15
    Japoncům vyšel další útok po čáře a domácí celek odskakuje na rozdíl dvou bodů.

16:15
    Nišida uspěl na bloku a opět vrací Japoncům vedení. První sada je hodně dramatická.

15:15
    Je znovu vyrovnáno! Z dobré pozice mohl smečovat Marandi, ale trestuhodně trefil síť.

14:15
    Další nepovedený servis na straně Íránu.

13:15
    Nišida se na bloku nechal ošálit. Soupeř zasmečoval kolem jeho levé ruky křížem.

13:14
    Následně ale přichází nepovedené podání. Japonsko v prvním setu stále dýchá.

12:14
    Írán uspěl na bloku a odskakuje na rozdíl dvou bodů!

12:13
    Hodně zajímavý útok zakončoval smečí Ghafour, jehož dělová smeč skončila v zadní části kurtu.

12:12
    Japonce zatím brzdí velké množství pokažených servisů.

12:11
    Išikawa dnešní duel hodně prožívá. Po další úspěšné smeči si hlasitě zakřičel.

11:11
    Právě Kazemi ale soupeři předchozí moment oplatit a srovnává na 11:11.

11:10
    Jamamoto dostal přihrávku na levou stranu a prudkou smečí na střed nedal Kazemimu nárok.

10:10
    Vzápětí ale přichází i servis do autu.

10:9
    Přímý bod z podání pro Japonce.

9:9
    Sekita předvedl parádní kousek, když křížnou smečí vymetl zadní roh.

8:9
    V přetlačované nad sítí tentokrát uspěl jeden z hráčů Íránu, který sklepl míč za síť. Zatím je to velké drama.

8:8
    Japonský blok sice zasáhl nad sítí, ale míč se odrazil jen mimo kurt.

8:7
    Japonci nechtějí soupeře pustit do vedení. Právě Išikawa smečoval po čáře kousek za blokaře.

7:7
    Išikawa následně předvedl servis do autu.

7:6
    Jamauči skvělým blokem zastavil soupeřův útok po čáře a Japonsko rázem vede.

6:6
    Je znovu vyrovnáno! Japonci předvedli úvodní eso utkání!

5:6
    Jamauči smečoval z pravé strany. Blokař jeho dělovku srazil do zadní části kurtu.

4:6
    Nad sítí zatím kralují volejbalisté v černých dresech. Odražený míč sklepl do kurtu Mojarad.

4:5

3:5
    Írán odskakuje do vedení o dva body. Smeč z levé strany totiž bez teče skončila v autu.

3:4
    Írán se opět dostává do vedení. Z levé strany smečoval Karimi.

3:3
    Je znovu vyrovnáno! Nišida z pravé strany nekompromisně napálil míč mezi dva soupeře.

2:3
    Další útok už Išikawowi vyšel. Jeho smeč srazil blokař mimo dvorec.

1:3
    Japonci chybovali na příjmu a Milad nad sítí okamžitě trestá!

1:2
    Írán tentokrát uspěl na bloku. Na urostlém soupeři si vylámal zuby Išikawa.

1:1
    Vzápětí však přichází chyba na podání.

0:1
    Írán vstupuje do utkání lépe. Salehi zasmečoval dobře z levé strany.

0:0

Oba týmy už jsou na hřišti. Japonci budou hrát v červeném, zatímco Írán oblékne bílé dresy.

Japonsko: Jamauči, Nišida, Takahaši, Onodera, Sekita, Išikawa (C) – libero Jamamoto – Šimizu, Fujii, Ri, Takanaši, Ocuka.

Írán: Ebadipour, Ghafour, Gholami, Karimi, Kazemi, Marandi, Marouf (C), Mojarad, Mousavi Eraghi, Salehi A., Salehi M., Šarifi.

Japonsko

Domácí Japonsko je na tom o něco lépe. Po čtyřech zápasech má na kontě šest bodů a patří mu čtvrtá pozice skupiny A. Japonci na úvod turnaje přehráli 3:0 Venezuelu. Ve druhém souboji pak dokázali porazit Kanadu. Následně ale přišly porážky s Itálií a Polskem.

Írán

Írán zatím neprožívá moc povedený turnaj. Po čtyřech zápasech má na kontě pět bodů a patří mu pátá pozice. Na úvod turnaje zvítězil 3:2 nad Polskem, poté ve třech setech přehrál Venezuelu. Ve třetím duelu pak neuhrál ani set pro Kanadě a následně padl 1:3 s Itálií.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům volejbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání olympijského turnaje mezi Japonskem a Íránem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:40.