Tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava | (kon.) | | | Představení novinek na Nova Sport | (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 12. den | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | C1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
K1 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | K2 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
1. kolo (ženy) | (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci (finále) | Vítěz: B. Maher (GBR) (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: So Čä-hjun (KOR) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Nad 109 kg (muži) | Vítěz: P. Nagy (HUN) (kon.) | | | Nad 109 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Talachadze (GEO) (kon.) |
Týmy (ženy) - semifinále | Čína - Německo 3:0 (kon.) | | | Týmy (muži) - semifinále | Čína - Jižní Korea 3:0 (kon.) |
Týmy (muži) - semifinále | Japonsko - Německo 2:3 (kon.) |
48 - 51 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 64 - 69 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) |
Nad 91 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 75 - 81 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. López (CUB) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
10m věž - předkolo (ženy) | (kon.) |
Dvojice - finále | Vítěz: ROC (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 86 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 86 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - finále | Vítěz: M. Geraei (IRI) (kon.) |
Řecko-římský do 87 kg - finále | Vítěz: Z. Belenjuk (UKR) (kon.) | | | Volný styl do 62 kg - finále (ženy) | Vítěz: J. Kawajová (JPN) (kon.) |
Nizozemsko – Velká Británie | 5:1 (kon.) | | | Argentina – Indie | 2:1 (kon.) |
USA – Španělsko | 8:11 (kon.) | | | Řecko – Černá Hora | 10:4 (kon.) |
Itálie – Srbsko | 6:10 (kon.) | | | Maďarsko – Chorvatsko | 15:11 (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (ženy) | S. Josozumiová (JPN) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
konec
C1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy)
Daniel Fekets
Startovní listina
1. rozjížďka
1. Nilufar Zokirová (UZB)
2. Antia Jacomeová (ESP)
3. Ljudmila Luzanová (UKR)
4. Irina Andrejevová (ROC)
5. Maria Mailliardová (CHI)
6. Lin Wen-jun (CHN)
7. Manaka Kubotaová (JPN)
2. rozjížďka
1. Virag Ballaová (HUN)
2. Margarita Torlopovová (KAZ)
3. Katherin Nuevová Seguraová (CUB)
4. Anastasija Četverikovová (UKR)
5. Nevin Harrisonová (USA)
6. Maria Olarasuová (MDA)
7.Bernadette Wallaceová (AUS)
3. rozjížďka
1. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR)
2. Josephine Bulmerová (AUS)
3. Katie Vincentová (CAN)
4. Katie Reidová (GBR)
5. Yarisleidis Cirilová Duboysová (CUB)
6. Orasa Thiangkathoková (THA)
4. rozjížďka
1. Dilnoza Rachmatovová (UZB)
2. Laurence Vincent-Lapointeová (CAN)
3. Lisa Jahnová (GER)
4. Alena Nazdrovová (BLR)
5. Olesia Romasenková (ROC)
6. Teruko Kiriakeová (JPN)
5. rozjížďka
1. Daniela Cociuová (MDA)
2. Sophie Ulrike Kochová (GER)
3. Stanilija Stamenovová (BUL)
4. Vanesa Totová (CRO)
5. Dorota Borowská (POL)
6. Kincso Takácsová (HUN)
1. čtvrtfinále
1. Teruko Kiriakeová (JPN)
2. Orasa Thiangkathoková (THA)
3. Maria Mailliardová (CHI)
4. Anastasija Četverikovová (UKR)
5. Antia Jacomeová (ESP)
6. Bernadette Wallaceová (AUS)
7. Nilufar Zokirová (UZB)
8. Maria Olarasuová (MDA)
2. čtvrtfinále
1. Vanesa Totová (CRO)
2. Dilnoza Rachmatovová (UZB)
3. Katie Reidová (GBR)
4. Daniela Cociuová (MDA)
5. Virag Ballaová (HUN)
6. Irina Andrejevová (ROC)
7. Margarita Torlopovová (KAZ)
3. čtvrtfinále
1. Manaka Kubotaová (JPN)
2. Sophie Ulrike Kochová (GER)
3. Stanilija Stamenovová (BUL)
4. Alena Nazdrovová (BLR)
5. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR)
6. Lisa Jahnová (GER)
7. Josephine Bulmerová (AUS)
1. rozjížďka
1. Nilufar Zokirová (UZB)
2. Antia Jacomeová (ESP)
3. Ljudmila Luzanová (UKR)
4. Irina Andrejevová (ROC)
5. Maria Mailliardová (CHI)
6. Lin Wen-jun (CHN)
7. Manaka Kubotaová (JPN)
2. rozjížďka
1. Virag Ballaová (HUN)
2. Margarita Torlopovová (KAZ)
3. Katherin Nuevová Seguraová (CUB)
4. Anastasija Četverikovová (UKR)
5. Nevin Harrisonová (USA)
6. Maria Olarasuová (MDA)
7.Bernadette Wallaceová (AUS)
3. rozjížďka
1. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR)
2. Josephine Bulmerová (AUS)
3. Katie Vincentová (CAN)
4. Katie Reidová (GBR)
5. Yarisleidis Cirilová Duboysová (CUB)
6. Orasa Thiangkathoková (THA)
4. rozjížďka
1. Dilnoza Rachmatovová (UZB)
2. Laurence Vincent-Lapointeová (CAN)
3. Lisa Jahnová (GER)
4. Alena Nazdrovová (BLR)
5. Olesia Romasenková (ROC)
6. Teruko Kiriakeová (JPN)
5. rozjížďka
1. Daniela Cociuová (MDA)
2. Sophie Ulrike Kochová (GER)
3. Stanilija Stamenovová (BUL)
4. Vanesa Totová (CRO)
5. Dorota Borowská (POL)
6. Kincso Takácsová (HUN)
1. čtvrtfinále
1. Teruko Kiriakeová (JPN)
2. Orasa Thiangkathoková (THA)
3. Maria Mailliardová (CHI)
4. Anastasija Četverikovová (UKR)
5. Antia Jacomeová (ESP)
6. Bernadette Wallaceová (AUS)
7. Nilufar Zokirová (UZB)
8. Maria Olarasuová (MDA)
2. čtvrtfinále
1. Vanesa Totová (CRO)
2. Dilnoza Rachmatovová (UZB)
3. Katie Reidová (GBR)
4. Daniela Cociuová (MDA)
5. Virag Ballaová (HUN)
6. Irina Andrejevová (ROC)
7. Margarita Torlopovová (KAZ)
3. čtvrtfinále
1. Manaka Kubotaová (JPN)
2. Sophie Ulrike Kochová (GER)
3. Stanilija Stamenovová (BUL)
4. Alena Nazdrovová (BLR)
5. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR)
6. Lisa Jahnová (GER)
7. Josephine Bulmerová (AUS)
1. Alena Nazdrovová (BLR) 46,950 SF
2. Lisa Jahnová (GER) 47,049 SF
3. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR) 47,326
4. Sophie Ulrike Kochová (GER) 48,891
5. Stanilija Stamenovová (BUL) 48,939
6. Manaka Kubotaová (JPN) 49,769
7. Josephine Bulmerová (AUS) 51,474
1. Virag Ballaová (HUN) 46,218 SF
2. Irina Andrejevová (ROC) 46,637 SF
3. Dilnoza Rachmatovová (UZB) 46,645
4. Katie Reidová (GBR) 47,821
5. Vanesa Totová (CRO) 48,375
6. Daniela Cociuová (MDA) 48,594
7. Margarita Torlopovová (KAZ) 49,051
1. Antia Jacomeová (ESP) 45,668 SF
2. Maria Mailliardová (CHI) 46,122 SF
3. Anastasija Četverikovová (UKR) 46,509
4. Bernadette Wallaceová (AUS) 48,330
5. Orasa Thiangkathoková (THA) 48,559
6. Nilufar Zokirová (UZB) 48,995
7. Maria Olarasuová (MDA) 49,002
8. Teruko Kiriakeová (JPN) 49,413
1. čtvrtfinále
1. Teruko Kiriakeová (JPN)
2. Orasa Thiangkathoková (THA)
3. Maria Mailliardová (CHI)
4. Anastasija Četverikovová (UKR)
5. Antia Jacomeová (ESP)
6. Bernadette Wallaceová (AUS)
7. Nilufar Zokirová (UZB)
8. Maria Olarasuová (MDA)
2. čtvrtfinále
1. Vanesa Totová (CRO)
2. Dilnoza Rachmatovová (UZB)
3. Katie Reidová (GBR)
4. Daniela Cociuová (MDA)
5. Virag Ballaová (HUN)
6. Irina Andrejevová (ROC)
7. Margarita Torlopovová (KAZ)
3. čtvrtfinále
1. Manaka Kubotaová (JPN)
2. Sophie Ulrike Kochová (GER)
3. Stanilija Stamenovová (BUL)
4. Alena Nazdrovová (BLR)
5. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR)
6. Lisa Jahnová (GER)
7. Josephine Bulmerová (AUS)
1. Dorota Borowská (POL) 47,655 SF
2. Kincso Takácsová (HUN) 47,977 SF
3. Daniela Cociuová (MDA) 48,338
4. Stanilija Stamenovová (BUL) 48,477
5. Sophie Ulrike Kochová (GER) 48,601
6. Vanesa Totová (CRO) 49,28,
1. Laurence Vincent-Lapointeová (CAN) 45,408 SF
2. Olesia Romasenková (ROC) 46,126 SF
3. Alena Nazdrovová (BLR) 46,731
4. Lisa Jahnová (GER) 47,439
5. Dilnoza Rachmatovová (UZB) 47,716
6. Teruko Kiriakeová (JPN) 50,326
1. Katie Vincentová (CAN) 46,391 SF
2. Yarisleidis Cirilová Duboysová (CUB) 47,267 SF
3. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR) 47,539
4. Katie Reidová (GBR) 47,876
5. Orasa Thiangkathoková (THA) 48,262
6. Josephine Bulmerová (AUS) 53,354
1. Nevin Harrisonová (USA) 44,938 SF
2. Katherin Nuevová Seguraová (CUB) 46,533 SF
3. Virag Ballaová (HUN) 46,852
4. Anastasija Četverikovová (UKR) 47,472
5. Bernadette Wallaceová (AUS) 48,209
6. Margarita Torlopovová (KAZ) 49,721
7. Maria Olarasuová (MDA) 50,607
1. Ljudmila Luzanová (UKR) 45,571 SF
2. Lin Wenjun (CHN) 46,449 SF
3. Antia Jacomeová (ESP) 46,691
4. Maria Mailliardová (CHI) 47,557
5. Irina Andrejevová (ROC) 48,192
6. Nilufar Zokirová (UZB) 49,686
7. Manaka Kubotaová (JPN) 50,608
1. rozjížďka
1. Nilufar Zokirová (UZB)
2. Antia Jacomeová (ESP)
3. Ljudmila Luzanová (UKR)
4. Irina Andrejevová (ROC)
5. Maria Mailliardová (CHI)
6. Lin Wen-jun (CHN)
7. Manaka Kubotaová (JPN)
2. rozjížďka
1. Virag Ballaová (HUN)
2. Margarita Torlopovová (KAZ)
3. Katherin Nuevová Seguraová (CUB)
4. Anastasija Četverikovová (UKR)
5. Nevin Harrisonová (USA)
6. Maria Olarasuová (MDA)
7.Bernadette Wallaceová (AUS)
3. rozjížďka
1. Ayomide Emmanuel Bellová (NGR)
2. Josephine Bulmerová (AUS)
3. Katie Vincentová (CAN)
4. Katie Reidová (GBR)
5. Yarisleidis Cirilová Duboysová (CUB)
6. Orasa Thiangkathoková (THA)
4. rozjížďka
1. Dilnoza Rachmatovová (UZB)
2. Laurence Vincent-Lapointeová (CAN)
3. Lisa Jahnová (GER)
4. Alena Nazdrovová (BLR)
5. Olesia Romasenková (ROC)
6. Teruko Kiriakeová (JPN)
5. rozjížďka
1. Daniela Cociuová (MDA)
2. Sophie Ulrike Kochová (GER)
3. Stanilija Stamenovová (BUL)
4. Vanesa Totová (CRO)
5. Dorota Borowská (POL)
6. Kincso Takácsová (HUN)