Tobol Kostanaj – Žilina 0:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 1:1 (kon.) | Soči – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
KuPS – Astana 1:1 (kon.) | Elfsborg – Velež Mostar 1:1 (kon.) | Arnhem – Dundalk 2:2 (kon.)
Laçi – Anderlecht 0:3 (kon.) | Rosenborg – Domžale 6:1 (kon.) | AEL Limassol – Karabach 1:1 (kon.)
Vojvodina – Linz 0:1 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 4:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Sivasspor 1:2 (kon.)
Riga FC – Hibernians 0:1 (kon.) | Maccabi Haifa – HB Tórshavn 7:2 (kon.) | Trabzonspor – Molde 3:3 (kon.)
FC Ferreira – Larne FC 4:0 (kon.) | Kolos Kovalivka – Karaganda 0:0 (kon.) | Śląsk – Beer Ševa 2:1 (kon.)
Priština – Bodö/Glimt 2:1 (kon.) | Trnava – Maccabi Tel Aviv 0:0 (kon.) | Gent – RFS Riga 2:2 (kon.)
Luzern – Feyenoord 0:3 (kon.) | New Saints – Plzeň cz 4:2 (kon.) | Hibernian – Rijeka 1:1 (kon.)
Čukarički – Hammarby IF 3:1 (kon.) | Raków – Kazaň 0:0 (kon.) | Breidablik – Aberdeen 2:3 (kon.)
Újpest FC – Basilej 1:2 (kon.) | Shamrock – KF Teuta 1:0 (kon.) | Santa Clara – Olimpija Lublaň 2:0 (kon.)
FC Priština
2:1 (1:1)
Bodö/Glimt
Čtvrtek 05.08.2021, 20:00Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:13. (21:57:46)

Berg poslal hosty do vedení, za domácí vyrovnal Otto John. V závěru zápasu si hostující celek dal vlastní branku, která rozhodla o výhře Prištiny v tomto úvodním zápase 3. předkola konferenční ligy.

90+6

90+4
    Ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se duel dohrává. Domácí míří za výhrou.

90+2
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Oto John, přichází Xhevdet Shabani.

90+2
    Za hosty mohl vyrovnat Mugiša, ale jeho střelecký pokus končí vedle branky.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.

89
    Sledujeme klidný závěr zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

86
    Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Ola Solbakken, přichází Joel Mugiša.
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Lorik Bošnjaku, přichází Tun Bardhoku.

86
    Jeden z hostujících hráčů je na hrací ploše ošetřený.

85
    Domácí fanoušci ženou své oblíbence dál za vítězstvím, naopak hráči Bodo ví, že si duel výrazně zkomplikovali.
    82. Marius LODE - 2:1

82
    FC Prishtina právě vstřelila branku!
    Pro hosty přichází nejhorší možný moment. Místo vstřelení vedoucí branky si dávají vlastní gól a prohrávají. MARIUS LODE chtěl zklepnout míč brankáři. Balon ovšem byl hodně prudký, a tak na něj gólman nedosáhl. Zmatek v obraně Bodo domácí hráče dostává do vedení.

81
    Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Fredrik André Bjorkan, přichází Marius Hobraten.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté zatím ještě stále drží remízový stav.

78
    Hostující Berg mohl poslat svůj tým do vedení druhou brankou v zápase, ale tentokrát svou pozici nedokázal proměnit. Rána minula cíl.

77
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Florirent Avdyli, přichází Mendurim Hoti.

76
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Leutrim Kryeziu, přichází Bleart Tolaj.

75
    Žlutou kartu dostává Endrit Krasniqi (FC Priština).

75
    Bodo hraje velmi důrazně na polovině soupeře, je lepším týmem a diktuje tempo hry.

72
    Aktivní hra hostujícího celku pokračuje dál, nyní zakončoval Vetlesen. Jeho rána byla zblokovaná. I on sám ví, že s příležitostí mohl naložit lépe.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, aktuálně stále platí vyrovnaný stav, i když jsou hosté jednoznačně aktivnější.

68
    Hostující celek se pokouší získat vedení zpět, nyní to zkoušel Saltnes, ale jeho ránu celkem snadno kryje brankář Haxho.

65
    Další rohový kop pro hosty. Tentokrát před branku poslal míč Bjorkan, ale jeho spoluhráči si výraznější šanci nevypracovali.

62
    Hosté rozehrávají rohový kop. Berg centroval před branku, ale obrana dokázala odehrát mimo hrací plochu.

62
    Žlutou kartu dostává Gledi Mici (FC Priština).

62
    Hostující celek se nyní dostal do zakončení, Solbakken to vzal na sebe. Jeho projektil kryje brankář.

60
    Půlhodina hry nás dělí od konce zápasu, stále platí vyrovnaný stav, který stanovil první poločas.

57
    Žlutou kartu dostává Hugo Vetlesen (FK Bodo/Glimt).

56
    Bjørkan následně rozehrával rohový kop, ale jeho spoluhráči si výraznější šanci nevypracovali.

55
    Hostující Berg rozehrával volný kop. Rozhodl se pro přímou střelu na branku, tu vytáhl brankář Haxho na rohový kop.

54
    Boshnjaku se dostal do osobního souboje s Botheimem, byl horší, a tak si musel pomoci nedovoleně.

52
    Sledujeme pasáž hry, která je hodně poznamenaná celou řadou nepřesností, které jsou k vidění na obou stranách.

50
    Krasniqi z domácího celku bude rozehrávat volný kop po faulu soupeře.

48
    Hostující celek, který vstoupil aktivněji do druhého poločasu, nyní vybojoval rohový kop.

47
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, hostující celek má míč pod kontrolou.

46
    Utkání pokračuje druhým poločasem a zdá se, že ani jeden celek neudělal změny v sestavě.

46

Berg poslal hostující celek do vedení, za hosty nakonec dokázal v závěru poločasu vyrovnat John.

45+2

45+2
    Žlutou kartu dostává Debatik Curri (FC Priština).

45+2
    V poklidném tempu se dohrává úvodné poločas.

45+1
    Dvě minuty se budou nastavovat. Domácí rozehrávají rohový kop.
    44. Oto JOHN - 1:1

44
    Domácí celek vyrovnává stav zápasu v závěru prvního poločasu. Centr se snesl před branku. Do souboje o míč šel brankář i OTO JOHN. Domácí hráč byl úspěšnější a dokázal balon dostat do branky.

43
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry a úvodní poločas se poměrně v klidném tempu dohrává.

41
    Hostující Berg posílal znovu míč před branku, ale tentokrát nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal zakončit. Navíc si Bjorkan pomohl útočným faulem.

39
    Berg rozehrával volný kop, s jeho akcí si obrana poradila jen za cenu rohového kopu.

38
    Krasniqi se rozhodl pro centr před branku, následně zakončující Avdyli minul.

37
    Priština se pokouší vrátit k aktivní hře a snaží se vypracovat si výraznější šanci, nyní bude mít možnost rohového kopu.

35
    Gólman Haxho bude po faulu soupeře rozehrávat od své branky.

34
    Po delší době registrujeme zajímavější událost na hrací ploše, hosté díky aktivní hře vybojovali rohový kop. Bjorkan centroval před branku, ale obrana si v pohodě s přetaženým centrem poradila. Hosté navíc faulovali.

30
    Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté inkasovali jako první, za hosty se prosadil aktivně hrající Berg.

29
    Obrana Prištiny si dokázala poradit a rychle se pokouší směr hry otočit.

28
    Znovu se o rozehrávku postaral Berg. Ale tentokrát se mu už centr před branku tak nepovedl.

27
    Berg vyslal před branku střílený centr, který gólman vyboxoval mimo hrací plochu. Roh z druhé strany.

27
    Bodo bude rozehrávat nyní rohový kop, který vybojovalo po rychle akci středem.

27
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance. Brankáři jen pozorují hru.

25
    Na polovině vhazují hráči Bodo.

24
    Domácí hráč Avdyli je hodně otřesený po osobním souboje se soupeřem. Zdá se, že bude ale v zápase pokračovat.

23
    John to zkoušel naběhnutím do volného prostoru, ale je mu pískáno postavení mimo hru.

22
    V osobním souboji se domácí Mici dopustil útočného faulu. Rozehrávat tedy budou hosté. Moe se ujal rozehry.

20
    Hostující celek se nyní usadil na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Ale zatím na další výraznější šanci čeká.

19
    Priština se pokoušela rychle dostat do zakončení, ale John byl nachytaný v postavení mimo hru. Vykopávat tedy bude brankář Lode.

17
    Žlutou kartu dostává Gauthier Mankenda (FC Priština). Další domácí hráč vidí žlutou kartu, tentokrát se Mankenda dopustil faulu na Saltnese.

15
    Úvodní čtvrthodina hry je pryč, viděli jsem už i úvodní gól zápasu. Prosadili se hosté, ale nyní se domácí pokouší hrát aktivně a co nejrychleji vyrovnat.

13
    Žlutou kartu dostává Florirent Avdyli (FC Priština).
    11. Patrick BERG - 0:1

11
    Bodo/Glimt právě vstřelilo branku! Po rychlé akci se hostující celek dostává do vedení. Před brankou získal míč po přihrávce spoluhráče PATRICK BERG a zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Ola Solbakken.

9
    Na útočné polovině si Brustad počínal hodně důrazně, sudí mu píská faul. Hrát tedy budou domácí.

8
    Hostující fotbalisté se nyní usadili na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.

7
    Domácí fotbalisté oblékli modré dresy, hosté naopak žluté.

6
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nikam nežene.

4
    Hostující hráči to zkoušeli rychlou akcí, ale Berg byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce norského klubu tak končí.

3
    Domácí Avdyli se dopustil faulu v souboji se soupeřem, hrát tedy budou hosté.

1

Utkání brzy začne.

FC Priština: Haxho – Krasniqi, Vangjeli, Bekteši, Mici – Avdyli, Bošnjaku (C), Krasniqi – Mankenda, Johm, Kryeziu
    Náhradníci: Nika – Bardhoku, Shabani, Hoti, Andoh, Tolaj, Prapaštica

FK Bodo/Glimt: Haikin – Samsted, Moe, Lode, Bjorkan – Brustad Fet, Berg, Saltnes (C) – Vetlesen, Botheim, Salbakken
    Náhradníci: Smiths – Hobraten, Lindahl, Konradsen, Tounekti, Moberg, Hage, Salveg Nordas, Kvile, Mugiša

Rozhodčí: Christofi – Soteriou, Georgiou.

Půjde o historicky první zápas mezi těmito kluby.

FK Bodo/Glimt nastoupil v předchozí fázi předkola proti Valuru. Oba zápasy vyhrál shodně 3:0, a tak do do třetího předkola postoupil díky skóre 6:0.

FC Priština v předchozím předkole hrála proti Connah's Quay. Úvodní zápas vyhrála 4:1, druhý prohrála 2:4, celkově tedy postoupila na skóre 6:5.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské konferenční ligy. V tomto zápase třetího předkola proti sobě nastoupí FC Priština a FK Bodo/Glimt.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.