Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 13. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 14. den | (kon.) |
C2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | C1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
K4 500 m - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | K4 500 m - rozjížďky (muži) | (kon.) |
3. kolo (ženy) | (kon.) | | | 4. kolo (ženy) | Vítěz: N. Kordová (USA) (kon.) |
Parkurové skákání - týmy | (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: Frenchová (GBR) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Týmy (muži) - o 3. místo | Jižní Korea – Japonsko 1:3 (kon.) | | | Týmy (muži) - finále | Čína – Německo 3:0 (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Finále (muži) | Vítěz: J. la Cruz (CUB) (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Kvalifikace | Vítěz: D. Averinová (ROC) (kon.) |
10m věž - předkolo (muži) | (kon.) |
Týmy - kvalifikace technická | Vítěz: Rusko (kon.) |
Volný styl do 74 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - opravy (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 65 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 97 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 50 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 65 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 97 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 50 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Sidakov (ROC) (kon.) |
Volný styl do 125 kg - finále (muži) | Vítěz: G. D. Stevenson (USA) (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: M. Mukaida (JPN) (kon.) |
Velká Británie – Indie | 4:3 (kon.) | | | Nizozemsko – Argentina | 3:1 (kon.) |
Černá Hora – Chorvatsko | 10:12 (kon.) | | | Řecko – Maďarsko | 9:6 (kon.) |
Itálie – USA | 6:7 (kon.) | | | Srbsko – Španělsko | 10:9 (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
konec
Velká Británie – Indie
4:3
(0:0, 2:3, 1:0, 1:0)
Aleš Pur
Joubertová (RSA), Meisterová (GER)
Sestavy
Velká Británie: Hinchová - Unsworthová, Tomanová, Wilkinsonová, Ansleyová, Pearne-Webbová (C), Cracklesová, Balsdonová, Costellová - Evansová, Martinová, Townsendová, Robertsonová, Petterová, McCallinová, Jonesová, Rayerová, Owsleyová.
Indie: Savitaová - G. Kaurová, Ekkaová, Khokharová, Pradhanová, Uditaová - N. Kaurová, Monikaová, Nishaová, Toppoová, Pukhrambamová, Teteová, Nehaová - Deviová, Katariyaová, Lalremsiamiová, Kaurová, Raniová (C).
Rozhodčí: Joubertová (RSA), Meisterová (GER)
Branky: 16. Rayerová, 24. Robertsonová, 35. Pearne-Webbová, 48. Balsdonová - 25. G. Kaurová, 26. G. Kaurová, 29. Katariyaová
Zelené karty: 23. Nishaová (IND), 51. Deviová (IND)
Žluté karty: 46. Uditaová (IND)
Velká Británie: Hinchová - Unsworthová, Tomanová, Wilkinsonová, Ansleyová, Pearne-Webbová (C), Cracklesová, Balsdonová, Costellová - Evansová, Martinová, Townsendová, Robertsonová, Petterová, McCallinová, Jonesová, Rayerová, Owsleyová.
Indie: Savitaová - G. Kaurová, Ekkaová, Khokharová, Pradhanová, Uditaová - N. Kaurová, Monikaová, Nishaová, Toppoová, Pukhrambamová, Teteová, Nehaová - Deviová, Katariyaová, Lalremsiamiová, Kaurová, Raniová (C).
Rozhodčí: Joubertová (RSA), Meisterová (GER)
Branky: 16. Rayerová, 24. Robertsonová, 35. Pearne-Webbová, 48. Balsdonová - 25. G. Kaurová, 26. G. Kaurová, 29. Katariyaová
Zelené karty: 23. Nishaová (IND), 51. Deviová (IND)
Žluté karty: 46. Uditaová (IND)
Hráčky ostrovního celku se po postupu ze skupiny utkaly se Španělskem, duel dospěl po výsledku 2:2 do nájezdů a ty hráčky Velké Británie vyhrály 2:0. V semifinále však byl nad jejich síly tým Nizozemska, ten se se soupeřkami nepáral a vyhrál jasně 5:1. Velká Británie si tak zahraje o bronz a v dnešním utkání bude velkým favoritem.
Indie
Indické hráčky překvapily ve čtvrtfinále Austrálii, zápas rozhodla jediná branka a najednou tu bylo semifinále. Tam Indie narazila na Španělsko, konal se další dramatický a těsný zápas, ve kterém Španělky vyhrály 2:1. Dnes může Indie pouze překvapit, rozhodně se ale pokusí o další překvapení a zisk bronzu.
Velká Británie: Hinchová – Unsworthová, Tomanová, Wilkinsonová, Ansleyová, Pearne-Webbová (C), Cracklesová, Balsdonová, Costellová – Evansová, Martinová, Townsendová, Robertsonová, Petterová, McCallinová, Jonesová, Rayerová, Owsleyová.
Indie: Savitaová – G. Kaurová, Ekkaová, Khokharová, Pradhanová, Uditaová – N. Kaurová, Monikaová, Nishaová, Toppoová, Pukhrambamová, Teteová, Nehaová – Deviová, Katariyaová, Lalremsiamiová, Kaurová, Raniová (C).
Rozhodčí: Joubertová (RSA), Meisterová (GER)