Francie – Švédsko 29:27 (kon.) | Norsko – ROC 26:27 (kon.)
Pátek 06.08.2021, 10:00Olympijské hry - ženy • Semifinále

Jenže Pineauová sedmičku zahodila! (29:27)
    59
    Westbergová proměňuje sedmimetrový hod střelou do horního rohu. (29:27)
    58
    Carlsonová rychlou brankou odpovídá a snižuje na rozdíl tří branek. Francie teď nikam spěchat nebude. (29:26)
    58
    Už dokonce o čtyři! Francie je hodně blízko k postupu do finále. (29:25)
    57
    Zaadiová Deunaová sice po kličce ztratila balanc, ale přesto střelou na zadní tyč překonala brankářku. (28:25)
    56
    Carlsonová se zjevila sama na brankovišti a rychlým zakončením snižuje na rozdíl dvou branek. (27:25)
    55
    Nocandyová dostala přihrávku do skvělé pozice a prudkou střelou kolem soupeřky se prosadila. (27:24)
    54
    Lassourceová si našla pozici na levé straně a prudkou střelou rozvlnila síť. (26:24)
    54
    Westbergová proměnila sedmičku a drží Švédsko v boji o postup do finále. (25:24)
    53
    Jenže Francii se po změně stran v útoku daří výborně. Flippesová opět vrací svému výběru dvoubrankový náskok. (25:23)
    52
    Lundstromová dostala přihrávku před brankou a odrazem o zem snižuje na rozdíl jediné branky. (24:23)
    52
    Foppaová dostala přihrávku proti švédskému bloku, naskočila si do zakončení a uklidila míč k zadní tyči. (24:22)
    51
    Na opačné straně snižuje prudkou střelou Hagmanová. (23:22)

51
    Zaadiová Deunaová mohla navýšit vedení Francie na tři branky, ale trefila nohu švédské brankářky! (23:21)
    50
    Deset minut před koncem vede Francie o dvě brnaky! Niakatéová tentokrát prostřelila brankářku z otočky. (23:21)
    49
    Teď je to jako na houpačce! Střelou ze středu vrátila Francii vedení Niakatéová. (22:21)
    48
    Sercienová-Ugolinová pohotově srovnává stejným zakončením pod břevno. (21:21)
    48
    Švédsko se vrací do vedení! Lagerquistová parádní dělovkou pod břevno nedala brankářce nárok. (20:21)
    44
    Carlsonová si našla prostor mezi dvojicí Francouzek a krátkým švihem poslala míč do sítě. (20:20)
    43
    Pineauová nechtěla útok Francie komplikovat, jednoduše zvolila zakončení a napálila míč do branky. (20:19)
    42
    Robertsová se na levé straně dostala do zakončení. Její prudká rána skončila v horním rohu. Je znovu vyrovnáno. (19:19)
    41
    Sercienová-Ugolinová dostala přihrávku na pravou stranu a dělovkou do horního rohu vrací Francii vedení. (19:18)
    38
    Lassourceová se zjevila před brankářkou, kterou s přehledem překonala dělovkou k tyči. (18:18)
    37
    Gól vstřelil tým Švédsko (Elin Hanssonová). (17:18)
    36
    Je vyrovnáno! Přihrávku do brejku dostala Hagmanová, která se štěstím překonala brankářku. (17:17)
    36
    Hanssonová prokázala svou hbitost, prosmýkla se kolem soupeřky a zakroutila míč k tyči. (17:16)
    34
    Zaadiová Deunaová navýšila vedení střelou z proskoku. Francie má vynikající vstup do druhého poločasu. (17:15)
    33
    Westbergová proměňuje svou čtvrtou sedmičku v dnešním souboji. (16:15)
    32
    Foppaová zakončila z hranice brankoviště a navýšila vedení Francie na 16:14. (16:14)
    30
    Dvě sekundy před koncem si Francie zajistila poločasové vedení. Flippesová v pádu prostřelila brankářku. (15:14)

30
    Vyloučení v týmu Švédsko (Linn Blohmová). (14:14)
    30
    Je vyrovnáno! Švédky v poslední minutě první půle zabraly a dokázaly přidat čtrnáctý zásah. (14:14)
    29
    Švédsko ale rychle odpovídá. Gólově teď Švédky táhne hlavně Hanssonová. (14:13)
    29
    Velentiniová si otevřela prostor a poslala míč nechytatelně k tyči. (14:12)
    28
    Hanssonová dostala přihrávku na levou stranu, kde se odpoutala od své strážkyně a jednoduše napálila míč pod břevno. (13:12)
    27
    Francie poprvé vede o dvě branky! Niakatéová střelou z křídla zakroutila míč k zadní tyči. (13:11)
    25
    Francie znovu vede. Niakatéová využila kousek volného prostoru a pohotově poslala míč pod břevno. (12:11)
    25
    Robertsová se prodrala mezi dvě hráčky v bílých dresech a dělovkou napálila míč do sítě. (11:11)
    24
    Francie se poprvé v utkání dostává do vedení! Přihrávku do běhu dostala Valentiniová, která propálila brankářku. (11:10)
    23
    Pokračuje vyrovnaný duel. Z pravé strany se do zakončení dostala Flippesová, která v pádu překonala brankářku. (10:10)
    22
    Carlsonová dostala oblouček na střed, výborně si míč převzala a z otočky prostřelila brankářku. (9:10)
    22
    Na opačné straně ale srovnává Niaketéová. (9:9)
    21
    Hagmanová je hodně produktivní a v posledních minutách táhne Švédsko. (8:9)
    20
    Pineauová si naskočila proti soupeřkám a tvrdou ránou do dolního rohu překonala brankářku. (8:8)
    20
    Z pravého křídla se skvěle uvolnila Hagmanová a zakončila pod břevno. (7:8)

19
    Vyloučení v týmu Francie (Méline Nocandyová). (7:7)
    18
    Je vyrovnáno! Švédská brankářka si sáhla na míč, ale Ugolinová přesto dostala míč do sítě. (7:7)
    16
    Zaadiová Deunaová hraje fantastické utkání. Další dělovkou z velké dálky uklidila míč pod břevno. (6:7)
    15
    Francie hrála bez brankářky, což hodem přes celé hřiště potrestala Lindqvistová. (5:7)
    15
    Gól vstřelil tým Francie (Allison Pineauová). (5:6)
    14
    Po delší době se prosadilo také Švédsko. Střelou z levého křídla poslala míč do horního rohu Hanssonová. (4:6)

14
    Vyloučení v týmu Francie (Estelle Nze Minková). (4:5)
    13
    Foppaová dostala krásnou přihrávku přímo do ruky a prudkým švihem pravačkou vymetla horní roh. (4:5)
    11
    Zaadiová Deunaová napálila sedmimetrový hod jen do břevna, ale z dorážky už branku vsítila. (3:5)

11
    Vyloučení v týmu Švédsko (Jamina Caroline Robertsová). (2:5)
    8
    Robertsová překonala brankářku takovým šikovným podstřelem. Švédsko vede o tři branky. (2:5)
    7
    Švédsko poprvé v utkání vede o dvě branky. Westbergová vymetla svým pokusem horní roh. (2:4)
    5
    Westbergová dostala zpětnou přihrávku z levé strany a švihem pravačkou poslala míč do sítě. (2:3)
    5
    Zaadiová Deunaová zatím táhne Francii po dobové stránce. Opět si našla prostor na středu a švihem napálila míč pod břevno. (2:2)
    4
    Robertsová dostala přihrávku na střed a z výskoku poslala míč do dolního rohu branky. (1:2)
    3
    Zaadiová Deunaová se prosadila kolem obránkyně a levačkou poslala míč na zadní tyč. Hodně složitá střela. (1:1)
    2
    Švédsko se dostává do vedení! První sedmičku dnešního souboje proměnila Westbergová. (0:1)