Vik. Köln – Hoffenheim 2:3 (po pr.) | Kaiserslautern – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
FC Viktoria Köln
2:3 (1:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Pondělí 09.08.2021, 18:30 • Sportpark Hohenberg, Kolín n. R. • Německý pohár • 1. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (21:08:03)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 9:3. Fauly: 23:18.

Je konec. TSG 1899 Hoffenheim nakonec porazil 3:2 v prodloužení Viktorii Köln. Úvod zápasu sice byl vyrovnaný, ale následně si Hoffenheim vytvářel velké šance, až získal penaltu ve 28. minutě, kterou proměnil Kramarič. Ovšem odpověď třetiligového celku přišla o pět minut později z kopačky Handleho. Následně to byli opět hosté, kteří tlačili na soupeře, ale druhou branku v první půli nepřidali. Druhá polovina zápasu branku nepřinesla a šlo se do prodloužení. V 94. minutě sice poslal hosty do vedení Dabbur, ale ve 102. minutě srovnal Greger. Nakonec ovšem o vítězi rozhodl ve 108. minutě Kramarič.

120+3

120+2
    Domácí získali autové vhazování, ale následný centr skončil jen na hlavě soupeře.

120+1
    Thiele se ale znovu ocitl jen v ofsajdu a pomezní rozhodčí tak znemožnil pokračovat Kolínu v útoku.

120
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

120
    Ovšem Klefisch se ocitl opět jen v ofsajdu, kterých se dnes Viktoria dopustila velkého počtu.

119
    Tentokrát se hosté dopustili faulu a Kolín získal standardní situaci.

118
    Kolín už musí rychle spěchat směrem dopředu a vsadit tak všechny karty.

117
    Domácí se dostali do zakončení, ale pokus Thieleho nakonec skončil vedle levé tyče a Pentke nemusel zasahovat.

116
    Nepřesný nákop domácí Viktorie skončil jen v rukou připraveného gólmana Pentkeho.

115
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Raum, přichází John.

114
    Kolín získal rohový kop z levé strany, ovšem následně se domácí nedostali ke střele.

112
    Opět je hra přerušená a hostující hráč se drží za nohou a je ošetřován.

111
    Další ofsajd ze strany domácího celku. Jednalo se už o sedmou ofsajdovou pozici.

110
    Střídání v týmu FC Viktoria Köln: ze hřiště odchází Sontheimer, přichází Bunjaku.
    108. Andrej KRAMARIČ - 2:3

108
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Hostující celek jde potřetí v zápase do vedení! ANDREJ KRAMARIČ dostal přihrávku do vápna, kde jej nedokázal ubránit Rossmann, který uklouzl a chorvatský útočník se tak ocitl ve velké šanci, kterou proměnil střelou k pravé tyči.

Michal Raška

Branky: 33. Handle, 102. Greger – 28. Kramarič (pen.), 94. Dabbur, 108. Kramarič

Karty:   30. Buballa (VKL), 35. Greger (VKL), 45. Amyn (VKL) – 25. Stiller (HOF), 30. Baumgartner (HOF), 63. Akpoguma (HOF)

FC Viktoria Köln: Nicolas – Rossmann (C), Greger, Buballa – Heister (105. May), Lorch (90. Hemcke), Klefisch, Handle – Sontheimer (110. Bunjaku), Moller (59. Thiele), Amyn (59. Philipp D.)
    Náhradníci: Boerdner – Altuntas, Bunjaku, Hemcke, May, Philipp D., Thiele, Vieting, Zimmermann

TSG 1899 Hoffenheim: Pentke – Bogarde (64. Posch), Akpoguma, Vogt, Raum (115. John) – Geiger (76. Dabbur), Stiller – Rutter (64. Rudy), Baumgartner, Bruun Larsen (105. Gacinovič) – Kramarič (C)
    Náhradníci: Philipp L. – Beier, Dabbur, Gacinovič, John, Konig, Posch, Rudy, Ruth

Rozhodčí: Bokop – Oldhafer, Daniel