Kosmonosy – Benátky n/J 1:3 (kon.)
SK Kosmonosy
1:3 (0:3)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 21.08.2021, 10:30 • Hradišťská 850, Kosmonosy • Divize skupina C • 4. kolo
Videostream

90
    Hosté ještě jednou střídají. Trávník opouští Peremene Gidion Jimmy, nastupuje Dominik Košek.

86
    Hosté střídají. Odchází Adam Mansfeld, nastupuje Filip Zoubek.

69
    Ještě jedno střídání u hostů. Odchází Karel Holeček, nastupuje Ondřej Šimek.

69
    Domácí poprvé střídají. Místo Ondřeje Kommy si zahraje Viktor Šimeček.

46
    Domácí trenér Mašek využil i páté střídání, čtvrté o poločasové pauze. Místo Lukáše Hrdličky bude hrát Jan Žižka.

46
    Domácí o poločase vystřídali i potřetí. Daniela Marka nahradil Jakub Maryška.

46
    Druhé domácí střídání je následující: Dnešní zápas skončil pro Jakuba Motyčku, místo něhož si zahraje Jan Podzimek.

46
    Domácí do druhého poločasu vystřídali. V kabině zůstal Matěj Král, jehož nahradil Matěj Horák.

19
    Domácí hráči jsou nuceni střídat. Trávník za potlesku opouští zraněný Valentýn Lukáč, jehož nahrazuje Matouš Kubelka.