Frisk Asker – Salzburg 2:6 (kon.) | Jastrzębie – Bolzano 2:3 (0:2 po s.n.) | Tappara – Eisbären 5:4 (po pr.)
Skellefteå – Lugano 3:5 (kon.) | Doněck – Rungsted Seier Capital 2:3 (0:2 po s.n.) | Bremerhaven – TPS 3:0 (kon.)
Sparta – Växjö cz 2:1 (po pr.) | EC-KAC – Rouen 2:1 (po pr.)
po s.n. (0:2)
JKH GKS Jastrzębie
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC Bolzano
Pátek 03.09.2021, 18:00Hokejová Liga mistrů • Skupina H
    Brett FINDLAY - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bolzano.
    Autorem vítězné branky je BRETT FINDLAY.
    39:02 Daniel CATENACCI - 2:2

39:02
    Bolzano právě vstřelilo branku!
    Minutu před koncem druhé třetiny máme opět srovnáno! Podruhé se do střelecké listiny zapisuje DANIEL CATENACCI. Útočník hostů se ke kotouči dostal mezi kruhy, odkud rychle vypálil k zadní tyči. 2:2. Asistence: Daniel Frank.
    32:43 Mateusz BRYK - 2:1

32:43
    Jastrzębie právě vstřelilo branku!
    Domácí tým se dostává poprvé v zápase do vedení! Urbanowicz přes šíři útočného pásma vybídl MATEUSZE BRYKA, jehož střela z pravého kruhu krásně zaplavala k tyči. 2:1. Asistence: Maciej Urbanowicz a Arkadiusz Kostek.
    16:23 Arturs ŠEVČENKO - 1:1

16:23
    Je vyrovnáno! Tato situace byla velmi podobná jako při prvním gólu Bolzana. Pavlovs rychle přihrával před bránu. Tam se zjevil osamocený ARTURS ŠEVČENKO, jenž přesně zakončil do spodních pater brány. 1:1. Asistence: Vitalijs Pavlovs a Maciej Urbanowicz.
    10:27 Daniel CATENACCI - 0:1

10:27
    Bolzano se zaslouženě dostává do vedení! Miceli si udělal prostor na levém křídle a poté přes hranici brankoviště nádherně uvolnil DANIELA CATENACCIHO, jehož zakončení bylo přesné. 0:1. Asistence: Angelo Miceli.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 17. Ševčenko (Pavlovs, Urbanowicz), 33. Bryk (Urbanowicz, Kostek) – 11. Catenacci (Miceli), 40. Catenacci (Frank), rozh. náj. Findlay